Forumasi o forumasima

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#16 Post Postao/la Isolde »

drago mi je al i hvala svim clanovima koji su se pridruzili... :)
sabrina_ika je napisao/la:onda IsoLde..dobra mi je suparnica..voli se nadmetat a to mi pase.. ..i hvala kreatoru ove teme..svaki ti dao!!
hvala i tebi :) al to mi novo? :P nisam znala da sam takva :P
vidovita_dzemila je napisao/la: isolde- imam osjeæaj da je nje¾nica
eeeeeeeeee vidovita_dzemila u crno si pogodila :) :blush:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#17 Post Postao/la Tourniquet »

sabrina_ika je napisao/la:zatim tourniquet-ak se uopce tako pise..on je legenda..mada ima djelova u kojima se neslazem s njim ali covjek kaze sta misli..
,


hmmm ispravno si napisala, mada mala slova al bitno pogodila redoslijed... .
Uvijek kazem u legendu ulaze samo mrtvi ljudi a posto nisam mrtav onda nisam ni legenda... al opet hvala na komentaru... A iskrenost je moja vrlina i uvijek kazem onak kako mislim to si dobro rekla... :onfire: :onfire:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#19 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

sabrina_ika je napisao/la:Yo raja..evo da kazem..ja od svih ljudi na ovom portalicu znam samo i jedino linux-a..nevolim komentirat karaktere jer se za tako nes treba ljude mnogo dobro poznavat..no mogu rec cija mi se misljenja svidjaju..alyssa mi je super pogotovo u temama kao sta su ljubav i ta cuda..naisla sam i na vidovitu(neznam kako dalje)..no..na nju ne naici je tek cudno..ona zna da se sali..i bas mi je simpaticna..onda nas linux ponekad sa glupim komentarima zbog kojih bi ga ubila..ali sam svatila da je bolje i za mene a pogotovo za njega da se nevidimo..zatim ona seksi mama..ona je na pocetku bila malo zamorna..i nema puno komentara..ali bome ima zanimljiv zivot..zatim tourniquet-ak se uopce tako pise..on je legenda..mada ima djelova u kojima se neslazem s njim ali covjek kaze sta misli..onda IsoLde..dobra mi je suparnica..voli se nadmetat a to mi pase..ovog nam Vipera neznam..ali ga bome ima svagdje..Laff ima dobre kommente..pametan covjek..mozda i malo previse..ima i ona mala leptirica..zanimljiva zemska..sa ljepom slicicom(avatarom)..dap..almica iz (najvjerovatnije sarajeva)..pametna..totalno se zadubi u neke teme..volim da citam kommente koji imaju smisla..(za razliku od mojih)..onda moja Proud_muslim..velika hvala na postojanju..zbilja dobra cura..spremna je pomoci..mada je neznam..100% je i dobra frendica..mialim..a tek nick!!ufff..
Eto..toliko za sada od mene..ako sjetim se jos koga javim..i hvala kreatoru ove teme..svaki ti dao!!
:biggrin:
Ironija je u tome sto komentarises seksi mamu!
Zadnja izmjena: ADMIN_BOL-CHAT.DE, dana/u 18 Mar 2007 22:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#21 Post Postao/la Alyssa_ »

vidovita_dzemila je napisao/la:a za¹to niko od moderatora nije napisao ni¹ta? lukavi ste vi... nije vam fer

i ja sam se isto pitala, bash su neki ihhhh :mad:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#22 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Jel to pobuna 8)
Matija Gubac :)

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#24 Post Postao/la Alyssa_ »

vidovita_dzemila je napisao/la:jest!!!! ljudi hajmo ih ru¹it! ja sam se opskrbila vilama, grabljama, krasnama i srpovima. juriiiiiiiiiii¹¹¹¹¹!!!!! :bomb: :bomb: :bomb: :bomb:

ev ja cu potjerat bagere i tegove svoje pa cu ih tegovima :bomb: :D

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#25 Post Postao/la leptirica-de »

linux - komunikativan, ali u poslednje vrijeme ga nesto nikako nema na stranici !
bosanka100 - i ona je komunikativna , iskrena i naravno da je i ona dobra!
Opasna_Lavica - simpaticna cura,sigurno se za njom i okrecu momci na ulici !
vidovita_dzemila - vidovita ! hehe neznam , ali rekla bi po komentarima da je jako pametna
ToUrNiQuEt - ma to je slaaatkiss i prevodilac moj! nema tu sta reci ! momak je extra !
tirara - cura je lijepa,prijatna
proud_muslim - iskrena, ozbiljna cura , dobra
LAFF - ozbiljan
Alyssa_ - to je samo veselo ! zna kako se treba da zivi !
Sabrina_ika - komentari su extra ! nijedan nije dosadan hahh- znaci da je i ona jednostavna ! simpaticna
Dino_AT - kaze ono sto i osjeca , i voli da daje svoje mislenje - samo bi trebao i da razumije da nemoraju svi osjecati kao sto i on - imamo mi svi svoje mislenje o svemu

et ima ih jos koji su aktivni na forumu ali dok se ja sjettiimm..
Zadnja izmjena: leptirica-de, dana/u 08 Maj 2007 15:19, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#26 Post Postao/la Isolde »

leptirica-de je napisao/la: IsoLde - vidi se po cmokama koje stalno prima da je cura dobra ! i cim joj se toliki momci javljaju znaci da je i prelijepa ! cura dobre volje ! i maco tema ti je super ! jedna od boljih

et ima ih jos koji su aktivni na forumu ali dok se ja sjettiimm..

hvala ti puno leptirica-de cmok :satisfied:

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#27 Post Postao/la thug »

Pa evo da i ja napisem nesto... ja nazalost nemogu praviti taj spisak osoba koji se ovdje druze non stop jer neznam vecinu od osoba koje poznajem su prije svega IsoLde djevojka je stvarno za svaku pohvalu sto i sami znate skidam kapu rijetke su danas takve... zatim linux ja i on se znamo ima najmanje 3 godine dobar lik svaka cast... i normalno raja sa kanala #bol-chat svi su raja, komunikativni sto je najbitnije nemisle nikom nista lose a Viper je idler :P
Sto se tice ostale raje sa foruma njih bash i neznam :huh: al vrijeme je pred nama vjerovatno u budeccem neko upoznam onda cu da se vratim ovdje i ponovim svoj post :))

Pozdravljam !
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#28 Post Postao/la Isolde »

thug je napisao/la:IsoLde djevojka je stvarno za svaku pohvalu sto i sami znate skidam kapu rijetke su danas takve...

cmok @thug hvala ti, mnogo mi drago da si se pridruzio :D

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#30 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Na prvom mjestu
Alyssa Inace nasa Zvijezda s najvecim brojem postova ovde na Forumu.
Iskrena osoba koja nezna za iskvareni svijet
Jako je cijenim i stekla je imunitet na BAN
Draga osoba ne samo meni vec gotov svim diskutantima ovde na forumu
Respekt i Hvala
Alma sa Super kolegica stalozena djevojka
IsoL de Nasa mezimica na forumu inace jedina osoba koja me uspije izbaciti iz takta i dok to ne uradi nekani prestati
cak me pronadje i na MSN ukoliko neuspije na PP
ali kao sto sam vec naveo nasa mezimica.Draga osoba!
Vidovita Dzemila Dzemka Intelegentana svestrana vidovita sve zna
Volim citati kometare od nje jer nema nista suvisno kao ni premalo
Johnny jedan takodje intelegentan momak komentari imaju svoj pocetak i svoj kraj
Sabrina Ika hmm mislio sam da sam je ocijenio ali na srecu vidim ima nesto u njoj formulirao bi to Neotkriveni talent
pred toga sto je komunikativna vedra i ponekad super je citati njene reklame koji ja mislim zavisni od njenog raspolozenja
Opasna lavica voli da se igra
Leptirica-de komunikativna osoba vedra lijepo je vidjeti na forumu
ToUrNiQuEt dobar kolega i postovan diskutant ovde na forumu
Danijel zamisljam kao nekog dobro primljenog u svako drustvo a odlikuje ga neiskvarenost
Tirara misteriozna ljupka lijepa u svakom smislu. Voli da bude kapak i pri tom je ironicna
Intelegentna i nije dosadna uvijek kad se javi na PP za pomoc izvine se inace jako draga osoba.
Lonley zna se Seceras foruma Osoba koja zna razlikuje sta zeli ovde a sta u privatnom zivotu
Bosanka 100 na poseban nacin meni draga valjda od silne glavobolje kad ugledam njen all-caps
Ali rado je vidim na forumu neljuti se i osoba je boli je briga fura svoj film Super si !!
Thug neki sarlatan
Alan Ford diskutant ciji se kometari imaju svoje znacenje
Edela67 diskutant iz kojeg zraci stalozenost i mirnoca Blago onima koji je poznaju licno!
Bebuskaa Interesatan diskutant jako zanimljiv komentari po najprije Intelegentni
Hamid islam humana osoba
Abu_haqq Dino AT brat ubira sevape neznam ga jos ali kao diskutant u diskusijama nije bas vican odbraniti ono sto tvrdi
Prund islam jako fina osoba ali vidi samo pravo ali OK svako ima svoje
Mala-plava 21 kolegica jako dobar prijatelj nemam rijeci jedna jako humana osoba zelim joj brz oporavak od saobracajne nesrece i povratak na forum
Xenci Intelegentna osoba nazalost banovana osoba
BjezBa isto tako jedan fin decko ali suvise temparamentan pa i banovan (sam pao sam se ubio) takvih mi je stvarno zao!!
Nolita zanimljiva vedra
Zahara osoba koja je temparemtna ali mislim da nije iskvarena u dusi da je cek i humana ali samo sto je dzaftara
Columbo ima i po koju pametnu a pogotvo u zadnje vrijeme
Habe OK samo kratki komentari
Linux dobar ponekad mazohistican
Viper Humanista voli pomoci Inace student Informatike a Dr Computera
Znam da sam neke ispostavio ali bice naknadno ubaceni
Zadnja izmjena: ADMIN_BOL-CHAT.DE, dana/u 17 Dec 2007 23:10, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori