Vjerujete li u prorocansta, znate li za neko prorocanstvo

Sve o Astrologiji Horoskopu Numerologiji
Prorocanstva
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Vjerujete li u prorocansta, znate li za neko prorocanstvo

#1 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Sigurno smo se svi mi bar jednom u zivotu zapitali kakva nas buducnost ceka,
i to ne samo nasa licna vec i buducnost citave ljudske zajednice.
Meni jedan od najpoznatiji je Nostradamus neki kazu kralj proroka.
Doktor i Astrolog koji je zivio u 16 vijeku i navodno prorekao
Hitlera, Ratove 1 i 2 Svetski Dolazak komunizma opisujuci kao crveno-zlatni srp.
Zatim Buschove koje opisuje Kraljevstvo oca i sina koji nisu plave krvi koji ce da zavade dvije vjere svijeta Islam-Kriscanstvo.
U kojoj ce navodno Islam da pobjedi
U njegovim stigovima prorice i Avion kojeg opisuje anagramski kao Skakavca.
a zatim nesto kao smak svijeta 2242 godine
Pitam se da li u to vi slicno vjerujete???
Da li ste dali proricati sebi sudbinu?
Kakva ste iskustva kroz to nacinili?

Avatar
Bebuska
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: USA

#2 Post Postao/la Bebuska »

Ja ne vjerujem u to...ali znam osobe koje su isle kod prorocnjaka i tvrde da su im rekli neke stvari koje su im se desile narednih godina...sad nisam nikad ja osobno isla....a mozda i probam nebil mi rekla da cu dobit na lottu... :P :P :P

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#4 Post Postao/la Alyssa_ »

hmm...malo teshko pitanje...
..ima ona kako se zove, Vidovita Kleopatra al skupa, al priznajem da sam htjela da je probam...pratim je svaku nedelju na BN televiziji, i cini mi se jako povjerljivom...mislim da ona more vidt shta te cheka ali mene ba strah...shta ja znam nos ba to :satisfied:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#5 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

vidovita_dzemila je napisao/la:nostradamus je ¾ivio u 16st. znaèi od njegovih proroèanstava do sada je jako puno vremena pro¹lo i sve to ¹to je rekao da æe se desiti u buduænosti i moralo se desiti. normalno da æe biti do 21.st. i ludih vladara i aviona i krvavih ratova itd.
on nije spomenuo imena busha i hitlera veæ je narod zakljuèio da je na to mislio. ne znam mo¾da grije¹im. veæ dugo godina tra¾im neku literaturu vezanu za njega ali nisam prona¹la.
eto vidjeæemo 2242g. je li bio u pravu :D
Da upravu nikada nije spomenuo Hitlera ni Buscha
Svoje zapise poznati kao Centarija koje je pisao u strofama koji su
razbacani bez ikakvog logicnog reda,
pa je obicnom citaocu vrlo tesko da poveze pocetak s daljim tokom stvari.
Mnoga imena on je dao u obliku anagrama
kao naprimjer Pariz po Nostradamusu zove Ripaz


Ali evo primjera kako on to opisuje Hitlera

Prepisat cu jedan clanak iz casopisa u orginalu pa pokusati na grubo i prevesti

Als ein Führer von Groß-Deutschland wird er kommen und viele Ströme von Blut wird er verursachen.
Schlimmer als Kaiser Nero in Rom wird er wüten und er wird wieder brenen den Opfer-Ofen.
Auch sei der Führer beim Rhein der nordischen Berge
geboren worden.
Das könnte der Inn sein, an dem Braunau, der Geburtsort Hitlers, liegt.


Kao vodja Velike Njemacke doci ce i prouzrokovat ce veliko nevrijeme od krvi
Biti ce gori nego Kralj Nero u Rimu
(samim time znamo da kukasti kriz je porijeklo imace od starog rima kao i orao)
Bice tako ljut da ce da pali ljude u pecnicama
Kao vodja kod rijeke Reine sjevernih planina je rodjen
I to moze samo biti INN kod Branau gde je i rodjen Hitler.
Zadnja izmjena: ADMIN_BOL-CHAT.DE, dana/u 19 Mar 2007 01:15, ukupno mijenjano 1 put.

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#6 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Alyssa_ je napisao/la:hmm...malo teshko pitanje...
..ima ona kako se zove, Vidovita Kleopatra al skupa, al priznajem da sam htjela da je probam...pratim je svaku nedelju na BN televiziji, i cini mi se jako povjerljivom...mislim da ona more vidt shta te cheka ali mene ba strah...shta ja znam nos ba to :satisfied:

:biggrin: :biggrin:
Nije ti ona vec ON
To je bio muskarac pa je promjenio pol
poznam ga igrom slucajnosti iz BN :yell:
Nista ti taj nezna sarlatan medijska luda

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#7 Post Postao/la Isolde »

hm? ja u to ne verujem... ipak mi je zanimljivo... imam tetku koja se stim malo bavi pa pored nje mnogo videla i cula...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#9 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

tirara je napisao/la: kad covjek ocajava,uvijek se treba nadati,a kad se nada,treba sumnjati...
to je pravilo zivota.........
To nam dodje kao Freudov prirodni krug :biggrin: :satisfied:


Ne.
Super receno ono gore slazem se :) :)

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#11 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

ejs 8) da sam na tvom mjestu ja bi mu dao broj ziro racuna!

Avatar
Bebuska
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: USA

#12 Post Postao/la Bebuska »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja sam nedavno dobila mail od jednog èovjeka koji kako ka¾e dugo tra¾i vidovitu d¾emilu (vidovita d¾emila postoji ali to nisam ja).
uglavnom tip je o¾enjen, a od mene tra¾i neki èarobni prsten kojeg ja navodno prodajem a pomoæu kojeg mu¹karac koji ga nosi mo¾e imati svaku ¾enu. jo¹ je napisao da ima slabu platu, a da na ¾enu ne mo¾e raèunati, pa da mu ga prodam po ni¾oj cijeni. htjela sam mu napisati da sam bacila èini na njega i da æe za par dana postati impotentan da ga malo prepadnem, ali ipak nisam.
eto kakvih budala ima..............................................................
Hahaha...cuj prsten da mozes imat svaku zenu....odakle mu takve zamisli dragi Boze...trebala si mu bas reci dzemila da se malo umiri.....da ga malo prepadnes.....hah. :P :P

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#13 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Evo sto sam nesto citao u vecernjim novostima
Citat:

Vidovita Zorka naprasno
"zaboravila" znake zodijaka


BEOGRAD - Suðenje Zorki Pucar (52), poznatijoj kao Vidovita Zorka, koja se tereti za prevare, nastavljeno je juèe u Petom op¹tinskom sudu u Beogradu ispitivanjem optu¾ene. Vidovita Zorka je ponovila da mu¹terijama nije davala obeæanja da æe im pomoæi, veæ da su dolazili da im "gleda". Na pitanje sudije ¹ta znaèi "gledati" objasnila je:

- Pa, isto ¹to rade i astrolozi - gledanje po zvezdama-odgovorila je Zorka, navodeæi da se razume u astrologiju i da je o tome uèila sama iz knjiga.

Na pitanje sudije u kom zodijaèkom znaku je osoba koja je roðena 5. marta, ona je, posle vi¹eminutnog æutanja, odgovorila "da ne mo¾e da se seti". Posle toga je negirala da je "crnomagija¹", ali da ipak veruje u postojanje crne magije, kao i da mo¾e da oceni da li neka osoba nosi pozitivnu ili negativnu energiju jer ima "posebne" sposobnosti.

- To je meni dar od Boga i to ne mo¾e niko da mi oduzme. Imam vidovnjaèku sposobnost da predvidim dogaðaje i to sam otkrila u 13. godini - rekla je proroèica, trenutno bez zanimanja.

Optu¾ena je rekla da nije imala tarifu za svoje usluge, ali kada ju je sudija upitao koliko je ko¹talo "gledanje" odgovorila je:

- Gledanje je ko¹talo 50 maraka. Vraæala sam novac onima koji su imali zamjerke, samo ¹to se nikada nije desilo da neko tra¾i novac nazad. Izmi¹ljotina je da sam savetovala ljudima da vezuju ve¹ u èvor i bacaju katanac preko glave u tekuæu vodu. Zar vam lièim na takvu ¾enu - pitala je Vidovita Zorka.

Neuropsihijatar, koji je procenjivao uraèunljivost optu¾ene, rekao je da je bila svesna svojih postupaka ali da nije verovala da ima "posebne" sposobnosti. Suðenje se nastavlja

Bez komentara

johnny
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 122
Pridružen/a: 06 Aug 2006 02:00
Lokacija: Yugoslavia

Vidovnja¹tvo

#14 Post Postao/la johnny »

Vidovita Kleopatra, nisam znao da je pobegao kod Vas, vidovita Zorka-èudovi¹na babeskura iz Borèe, vidoviti Braca- kad sam ga video,mislim na nekoj od reklama, na sebi je imao najmanje 3 kg. zlata,vidoviti "Kurta i Murta"....
Ljudi, iako se ne sla¾emo u nekim stvarima, morate priznati da ¹to je veæa beda u narodu, vidovnjaci se naprasno pojavljuju, uzimaju pare ljudima, la¾u,varaju i prorièu Vam blagodet koji æe doæi ako ne za va¹eg ¾ivota onda odmah posle, a ljudi plaæaju...¹to? Muka ih tera, beda nam za vrat sela pa ne popu¹ta,ka¾u: ako ima bele ima i crne magije, ima brate i ¾ute i crvene i zelene i plave, ma ima je u svim nijansama... na Egzitu to zovu EXTAZI, vrlo jednostavno, priðe ti vidovnjak i ka¾e: "sada æe¹ ti biti Micky Maus". I ti bude¹...
Istorija je pokazala da su 98% vidovnjaka bili u slu¾bi re¾ima ( to se kod nas videlo i dokazalo zadnjih 20 god.) te iskopa¹e odnekud neke Tarabiæe, neke Ko¹tuniæe, neke Slobiæe,Zorke,Borke i ostali ¹ljam ¹to se nakoti na pravdi Boga..., a narod Bo¾ja stoka te èim platu ne primi odma ode kod vraèa da mu vraèa i da mu uzme pare ¹to je pozajmio od kom¹ije da bi mogao da ode kod vraèa.
Jednom sam iz dosade,po¹to mi je kom¹iluk ba¹ kom¹ijski èudan, posle klanja piliæa uzeo jednu koko¹ju nogu, obmotao je crvenim koncem i nehajno bacio u kom¹ijsko dvori¹te... Sutra su u tom dvori¹tu bile delegacije i delegacije ¾ena koje se navodno razumeju u magiju i sve su ne¹to ¹aptale, mrmljale, prosipale neku vodu i neke mudrosti i na kraju su sve oti¹le krsteæi se i govoreæi kako nekoga iz te kuæe èeka smrt. VUDU BLUES. Nisam mogao dalje da gledam patnju kom¹ija te odoh i uz du¾no izvinjenje sa pola kile kave objasnih im da sam ja to bacio samo da vidim reakciju, meðutim...

Mo¾da negde u svetu, tamo daleko, gde ljudi i danas ¾ive sjedinjeni sa prirodom postoje vraèevi koji iz kapi rose il, mrtve ¾abe mogu proreæi ¹ta æe biti sutra, ali ovde na na¹im prostorima ... te¹ko ... mo¾da ali ... ne...

Voleo bih da mi bilo ko od Vas objasni ¹ta su to Hod¾ini zapisi?
"Ako se nekad osetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvek se seti da si nekad bio najbrži spermatozoid u svojoj grupi!"

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#15 Post Postao/la Mala_zaebana »

Vidiiii..ne znas sta su Hodzini zapisi???
Uh mogu biti dobronamjerni ali i ...
to bas imas neke vrste onih sihira...E to se skupo placa kada zelis nekom nesto da "zapises"..
I kako sam cula...sve se vraca...Ako u tom nekom zapisu nekoj osobi ne zelis dobro,vec zlo,to se tebi vrati,kad-tad....
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Odgovori