Najveci dozivljeni blam

Sve sta je smijesno na internetu...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

Najveci dozivljeni blam

#1 Post Postao/la Tourniquet »

Eh sigurno ste imali dosta blamaza ili nezgodni situacija, u skoli, na ulici ili bilo gde drugoo.... PA izvolite napisat .... :wein: :wein:

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#2 Post Postao/la Isolde »

blam? e da, meni se uvek nesto desi :D hehehe nego ovako kratko i jasno najgore je bilo za mene kad sam pala i polomila stolicu u kaficu joj lol :mies:

Avatar
Bjezba
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 60
Pridružen/a: 30 Sep 2000 02:00
Lokacija: Norway

#3 Post Postao/la Bjezba »

Da si postavio pitanje koji je najsjajniji momenat u vasem zivotu vjerovatno bi dobio milion odgovora. Ovako , sumnjam da mi volimo da pricamo o nasim blamazama. Sto se mene tice, bilo ih je.
Bilo ih je cak toliko da ne mogu da izdvojim neku posebno.
Mozda kada sam se na biciklu sudario sa jednom babom.......njoj nista , ja se sav izudaro. Ziva istina :ball:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#4 Post Postao/la Alyssa_ »

hehe...ehh vak...ovo mi je neshto najgore u zivotu bilo, iako je bilo prije 6god josh se sjecam...ovo je bilo kad sam tek pocela da radim kao frizerka..u decembru, vamo pred njihove ove bozice, imali puno posla, nit se znao ni ko pije ni ko placa...shishala ti ja jednog covjeka, i ja i on se nak zapricali kad ja odjednom ugledah da njemu pocinje ici krv iz uha..ja sam ga posjekla al kako pojma nemam..i ja ono kontam haj necu nish reci, prestace krv...kad ono sve vishe i vishe pocela ici i ja se uhvatim trest i na kraju morala sam mu reci.... al nece krv da stane...onda haj donesi flaster, flastera nema haj u prodavnicu kupi, tam se red uhvatio..a covjek sjedi sa peshkirom na uhu..preko sat vremena on je kod mene bio, ja se izvinjavala a on se samo smijo..a ja samo govorla nesh ti nikad vishe doci...i zbilja kako je izasho iz salona vishe nije nikad usho...
meni sad smjeshno ali tad mi nije bilo..uhh al ja bila mlada neiskusna u poslu, shta ja znam :biggrin: :biggrin:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#6 Post Postao/la Alyssa_ »

vidovita_dzemila je napisao/la:pa kao on nije primjetio da si ga bocnula, kako ga nije boljelo? mora da je bio zaokupljen gledanjem tebe u ogledalu :biggrin:

hahah, pa shta ti mislish...haha, jooj dobra si :biggrin:

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#8 Post Postao/la Mala_zaebana »

Ma ko kaze da sad nece niko pricati o svojim blamovima....Pa tek je tema otvorena :) Cek samo polako....Prije nam je to bio blam a sad i mi sami kad se sjetimo toga , smijesno nam je..
hehehe..Ev i mog najveceg blama: u najboljem kaficu u gradu gdje je uvjek puno ljudi,brat mi rece kao eno nam rodice Lejle za jednim stolim sjedi s nekim momkom.Ja pogledam,kad ono,lici na nju.Ja pridjem s ledja,poklopim joj oci svojim rukama,kazem joj pogodi ko je,okrene se ona ja je zagrlim , i kad sam se odvajala onda pogledam u facu i skontam da to nije moja rodica Lejla:( ajoj blama.Nista sreca cura bila raspolozena samo se nasmijala i kaze nema veze desava se...Ma ja desava se..Bas meni!!!

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#10 Post Postao/la Mala_zaebana »

hahahaha dobra si...
Ajoj ne mogu sad da se sjetim svega sto mi se desavalo jer ja to sve okrenem na salu :D
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#15 Post Postao/la Sabinam »

Meni je najveci blam bio davno, sto ne znaci da se ne blamiram i u skorije datume, ali ovaj mi je bio najjaci.
Inace sam poznata po svom groznom engleskom (i prije i sada)
Bili smo na ljetovanju i imala sam nekih 15 godina, upoznali smo neke zgodne strance i sjedimo mi i jedan me pita "Do you speak english?" A ja kazem: Large. (mislila sam reci malo=little). Bila sam ponosna na sebe ali kada sam vidjela da me je cudno pogledao, uzela sam razmisljati sta sam rekla. Kada sam shvatila, htjela sam u zemlju propasti.

Odgovori