Gubite li upaljace i kišobrane?

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Gubi te li upaljace?

#31 Post Postao/la maida_20 »

paparaci je napisao/la:
maida_20 je napisao/la:
paparaci je napisao/la:ne gubim ih vala, jer ih i ne upotrebljavam tj. ne pusim

ali zato kisobrane gubim

dok kisa pada, dobro je. cim prestane, tako i ja zaboravim da sam imao kisobran sa sobom

ako se ne varam, stari mi ima taj problem sa upaljacima. skoro uvijek kad izadje iz kuce, vrati se bRez upaljaca [eusa_wall.gif]
[wow.gif] :lol: ni meni se kišobrana ne može nakupovati,sijem ih ko luda [laugh.gif]

A upaljače mama gubi...ne znam da ih koliko ima...meni ne trebaju izuzev kada moram odložiti vatru...a onda je belaj,nigjde upaljača...nađem ja nijih deset ali ni jedan ne valja [Happy.gif] ...onda spajam dva i jedva nekako se snađem [Real mad.gif]



najgore mi je bilo sto sam jednom od starog kisobran zaboravio u jednoj prodavnici dok sam gledao neke cd-ove. prislonio ga uz neki stol i zaboravio. a kisobran je bio onako malo sminka [Happy.gif] valjalo je poslije slusati predavanje :lol:
auuuu koja sam ja predavanja morala odslušati zbog kišobrana [laugh.gif] ,nekad su me znali natjerati da ga idem traziti...da me kazne zato sto nisam mislila glavom

joooj mogli smo paparaci otvoriti i temu "gubite li kišobrane" -nigdje upaljača :lol:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Gubi te li upaljace?

#32 Post Postao/la paparaci »

maida_20 je napisao/la:
auuuu koja sam ja predavanja morala odslušati zbog kišobrana [laugh.gif] ,nekad su me znali natjerati da ga idem traziti...da me kazne zato sto nisam mislila glavom

joooj mogli smo paparaci otvoriti i temu "gubite li kišobrane" -nigdje upaljača :lol:

hahhahaha. znam. ali eto, radi se opet o gubljenju [Happy.gif] bila bi gomila tema kad bi za svaku stvar koju gubimo otvarali novu temu :lol:

ali ja sam ti toliko lijen i vratiti se po kisobran ako mi usput na um padne da sam zaboravio kisobran (znaci prestalo je padati i slucajno sam se ipak sjetio da sam imao kisobran sa sobom [Happy.gif] ). zato samo nosam neke jeftine, tako da bi ne bude zao kad ga opet zaboravim [laugh.gif]

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Gubi te li upaljace?

#33 Post Postao/la maida_20 »

paparaci je napisao/la:
maida_20 je napisao/la:
auuuu koja sam ja predavanja morala odslušati zbog kišobrana [laugh.gif] ,nekad su me znali natjerati da ga idem traziti...da me kazne zato sto nisam mislila glavom

joooj mogli smo paparaci otvoriti i temu "gubite li kišobrane" -nigdje upaljača :lol:

hahhahaha. znam. ali eto, radi se opet o gubljenju [Happy.gif] bila bi gomila tema kad bi za svaku stvar koju gubimo otvarali novu temu :lol:

ali ja sam ti toliko lijen i vratiti se po kisobran ako mi usput na um padne da sam zaboravio kisobran (znaci prestalo je padati i slucajno sam se ipak sjetio da sam imao kisobran sa sobom [Happy.gif] ). zato samo nosam neke jeftine, tako da bi ne bude zao kad ga opet zaboravim [laugh.gif]
ma zezam se ja za otvaranje nove teme [baaa.gif] :lol:

auuu Å¡to si lijen... [laugh.gif]
kod mene opet nije ljenost u pitanju nego nije mi "kišober"ni na kraj pameti.
Ali promijenila sam taktiku...kupujem one sklopive male,koji mogu stati u torbu -sad mi se gubljenje dešava rjeđe ali dešava se :lol:

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Gubi te li upaljace?

#34 Post Postao/la badgirl »

upaljace ne gubim ali moj stari ima naviku strapati u dzep koji god mu do ruke dodje ... [Happy.gif]

a kisobrane sam prestala kupovati ....samo trckarim od strehe do strehe [Happy.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Gubi te li upaljace?

#35 Post Postao/la maida_20 »

badgirl je napisao/la:upaljace ne gubim ali moj stari ima naviku strapati u dzep koji god mu do ruke dodje ... [Happy.gif]

a kisobrane sam prestala kupovati ....samo trckarim od strehe do strehe [Happy.gif]
:lol: cuj od strehe do strehe ...jesi legenda! [Happy.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Gubi te li upaljace?

#36 Post Postao/la ra-ja »

Upaljace negubim ali nerve itekako..... :!:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Gubi te li upaljace?

#37 Post Postao/la paparaci »

Ra-Ja je napisao/la:Upaljace negubim ali nerve itekako..... :!:

hahahahaa. Ra-Jo, legendo! [To funny.gif] [evojele9.gif]

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Gubite li upaljace i kišobrane?

#39 Post Postao/la sabinax »

kisobrane nekad jesam...sad ih rijetko nosim po javnom prijevozu a upaljace ne...jer ne pusim
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Gubite li upaljace i kišobrane?

#40 Post Postao/la maida_20 »

[laugh.gif] vidi ,vidi...promijenio se i naslov teme [evojele9.gif] [Happy.gif] neka ste dodali i kišobrane!

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Gubite li upaljace i kišobrane?

#42 Post Postao/la Bebana_de »

Eto da mogu da nesto i ja napisem na ovu temu posto i kisobrane dodaste,,,
ja upaljace ne gubim jer ih i ne koristim,,, kao ono mala na nivou ne konzumiram nikotin,,,dovoljno me ovi truju sa strane,,, [Happy.gif]
a kisobrane redovno posijem po lokalima ili prodavnicama,,,
ako slucajno pada kisa kad izlazim van iz prodavnice ili kafica moze se desiti da se setim da sam ga ostavila unutra inace ako ne pada vise kisa pisi propalo je ,,,100% ostajem bez kisobrana
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Gubite li upaljace i kišobrane?

#44 Post Postao/la beca »

kisobrane da, zadnji sam izgubila kad sam se upoznala sa jednim forumasem [To funny.gif] , upaljace ne, cak i tudje zajmim.... [mmmux2.gif] [laugh.gif]

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Gubite li upaljace i kišobrane?

#45 Post Postao/la grga »

kišobran rijetko i koristim da bi ih gubio,al zato upaljač kupim bar jedan tjedno.Vani kad sam u kakvom kafiću uvijek se vratim il sa dva il sa nijednim..češće sa ni jednim..

Odgovori