Srodne duse, postoje ili ne...

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Srodne duse, postoje ili ne...

#1 Post Postao/la Alma_sa »

Da li vjerujete u srodne du¹e ili ne? Tra¾ite je ili èekate da ona Vas pronaðe i ¹ta bi preduzeli kad bi nai¹li na osobu za koju smatrate da je va¹a srodna du¹a? Da èujemo komentare...

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#4 Post Postao/la Isolde »

Verujem u to, postoji za svakoga pravi poklopac :P hehe - neko ko te razume potpuno sve jedno sta je u pitanju, neko kome ne treba mnogo reci da te razume itd... ipak mislim da srodna dusa nemora uvek biti voljena osoba moze biti i drug/drugarica, itd... al cesto je voljena osoba jer mi tako osecamo, zelimo da bude... :satisfied:... ja mislim da sam svoju vec pronashla :blush:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#6 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

auuu
Puno elementa Marfijev-og Zakona
:biggrin: :biggrin: :biggrin:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#8 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Marfijev zakon glasi
Ako nesto moze naopako poci,poci ce!!!
Poistovjeceno je s krajnim pesimistvom i negativnoscu
:bigups:

Avatar
Bebuska
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: USA

#10 Post Postao/la Bebuska »

Vjerujem da postoje srodne duse....razloga tome je sto smo svi na neki nacin slicni jedni drugima i svako zeli ljubav postenje i paznju....tako da vjerujem da postoje...i da, trazim je...a sad hoce li ona mene naci ili ja nju to ne znam jos....vidjecemo.. :satisfied:

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#11 Post Postao/la Alma_sa »

....da, sla¾em se sa Vama, srodne du¹e zaista postoje, samo bih jo¹ dodala da ne mora sroda du¹a biti suprotnog spola, mo¾e to biti èlan familije, najbolji prijatelj, neko koga smo sluèajno upoznali, pa pri tom susretu osjetili neku posebnu vezu, jer srodne du¹e imaju dosta toga zajednièkog...meðutim, u veæini sluèajeva srodna du¹a je voljena osoba (mada ne nu¾no, op.a.)...kako je prepoznati i da li treba tra¾iti?...to se jednostavno osjeti, prepozna, bilo da se radi o sluèajnom susretu ili ne, bilo da traje ili ne, taj djeliæ vremena kad nam se pogledi ukrste i kad osjetimo neku povezanost i onda je dovoljan pogled pa da znamo ¹ta misli i tra¾i, dovoljan je dodir da ti uzburka strasti...

...ovo je divno napisano o srodnim du¹ama: :satisfied:

..."Srodna du¹a je neko ko ima brave koje odgovaraju na¹im kljuèevima, i kljuèeve koji odgovaraju na¹im bravama. Kada se osjetimo dovoljno bezbjednim da otvorimo te brave, na¹e najiskrenije JA izlazi i mi mo¾emo da budemo u potpunosti ono ¹to jesmo i da budemo voljeni zbog toga, a ne zbog onoga ¹to smo se pretvarali da jesmo. Svako otkriva najbolje strane onog drugog. Bez obzira na sve lo¹e ¹to se dogaða oko nas, sa tom jednom jedinom osobom, mi smo sigurni u svom raju"... 8)

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#12 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Alma_sa je napisao/la:.
...ovo je divno napisano o srodnim du¹ama: :satisfied:

..."Srodna du¹a je neko ko ima brave koje odgovaraju na¹im kljuèevima, i kljuèeve koji odgovaraju na¹im bravama. Kada se osjetimo dovoljno bezbjednim da otvorimo te brave, na¹e najiskrenije JA izlazi i mi mo¾emo da budemo u potpunosti ono ¹to jesmo i da budemo voljeni zbog toga, a ne zbog onoga ¹to smo se pretvarali da jesmo. Svako otkriva najbolje strane onog drugog. Bez obzira na sve lo¹e ¹to se dogaða oko nas, sa tom jednom jedinom osobom, mi smo sigurni u svom raju"... 8)
oooooooooooo
Respekt @Alma_sa poznajes Richard Bacha
vec procitala knjigu Illusions (iluzije)
Bravo :)

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#14 Post Postao/la danjel »

vidovita_dzemila je napisao/la:na samom poèetku mu¹karci i ¾ene su bili leðima spojeni. imali su dva para ruku, nogu, oèi naprijed i nazad pa im se neprijatelj nije mogao privuæi s leða. osim toga imali su dva polna organa i sami su sebe oploðivali.. bogovi su bili ljubomorni na njih jer su bili savr¹ena biæa. zbog toga je zeus, vrhovni bog i bog munja i gromova, munjom raspolovio sva biæa i od tada svaki èovjek tra¾i svoju drugu polovicu, svoju srodnu du¹u...
Èestitam!!!

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#15 Post Postao/la bosanka100 »

DA :D

Odgovori