Najdraze serije???

Diskusije vezane na temu filma i glume
Poruka
Autor/ica
Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Najdraze serije???

#154 Post Postao/la diisaaa »

vidovita_dzemila je napisao/la:
hypnose je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:Danas sam se zagledala u jednu zanimljivu srpsku seriju: "Ranjeni orao", stvarno je dobra, radnja se desava izmedu dva rata, radi se o samostalnim zenama koje su u ono doba bile neshvacene, osim toga dio radnje je snimljen i na Sjevernom Jadranu, priroda je lijepa, a glumci jako dobri...steta sto ne mogu pratiti jer nemam kablvosku [huh.gif]
i ja sam je slucajno posla gledat bas mi se svida .....radena po romanu srpske spisateljice Mirjane Jakovljevic ili MirJam....kao djevojka citala sam sve njene romane

jos mi se svida serija Moj rodak sa sela
auuu MIR-JAM to mora da je dobro
dzemka serija je extra ja sam svih 17 epizoda odgledala bez prekida oko 17 sati trajanja mozda malo manje
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Najdraze serije???

#155 Post Postao/la badgirl »

sabinaX je napisao/la:
diisaaa je napisao/la:gledala sam i neku par epizoda na srpskom moj rodak sa sela nije losa
Hehehehe i tu je moj stari nasao na kablovskoj...zarazio svoju zenu, jeste li to kada culi da musko prati sapunice [Happy.gif]

Ih ma kako nisam ...kad je poslije rata bila ona Esmeralda ...ma ljudi su svaki posao ostavljali da bi gledali seriju. Kada je Esmeralda nigdje zive duse na cesti :lol:
Ostavlja se i kopanje i oranje i zetva i zidanje ...ama sve :!: :lol:
Esmeralda je bas bila zarazila i mlado i staro i musko i zensko [oha.gif]

eno kod mene sad sve i ,,i ..i :lol:
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Najdraze serije???

#156 Post Postao/la beca »

ne gldedam nijednu seriju, a nekad sa ih sve pratila

kao dijete sam gledala kliniku svarcvald, al sam bila premala da bih se danas sjecala icga iz nje...od meksickih sapunica dobijam osip, zadnju sam gledala/zena u ogledalu/ i shvatila da to nije za mene..kriza, sta sve ljudi gledaju i na sta gube vrijeme

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Najdraze serije???

#159 Post Postao/la grga »

ima ih dosta,a ovih dana svaki dan pogledam po 2-3 epizode srpske serije SELO GORI,A BABA SE ÄŒEÅ LJA [smile.gif]

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Najdraze serije???

#160 Post Postao/la nella26 »

CSI
Sex i grad
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Najdraze serije???

#163 Post Postao/la nella26 »

OZ sam zaboravila, fakat sam tu seriju voljela i pratila pa onda i reprize [Happy.gif] ali mi je Said kralj
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Najdraze serije???

#164 Post Postao/la basista »

OZ jeste dobra serija..bazirana je na jakim ikovima a i dramatika je na zavidnom nivou.. Mislim da je zamisao reditalja bila da kombimuje razlicite sudbine i razlicite profile ljudi u celijama,koje su bas zbog toga - od stakla. Kako bi gledatelji,u svakom momentu mogli skupa sa zatvorskim cuvarima,zavirtiti u celije. Originalno je nema tu sta.. Ali da ne duzim pricu.. hehehe)) Leteci cirkus je nad-serija! Niko i nikada na svijetu,nije osmislio takav humor kao John Clease. Tip je genijalac.
Mozda bi trebalo imati u vidu i godine kada je serija nastajala..a to su godine Punk pokreta. Engleski tradicionalisti,mnogo kasnije,shvatili su da neke stvari,vise nikada nece biti iste.Bili su nemocni pred neo-rockerskom najezdom koja je razbila sve tabu teme njihovog drustva.
Serija Mucke je nadasve dobra serija.. Nju bih mogao gledati stalno do kraja zivota.
Nesto slicno i za Falicni pansion (opet Clease)
Volio sam i files X.. Ove ostale serije su obicne serije a sapunice negledam. Takodjer,ne gledam ni neo produkciju sa ovih prostora jer smatram da to jos uvijek nije kao sto je nekada bilo kvalitetno.

Odgovori