Crna hronika

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: CRNA HRONIKA

#3 Post Postao/la beca »

A jooooj, ja sam odmah pomislila na to da je zaprosio, a ona mu je rekla da ga ne voli i da ga je varala sve vrijeme sa drugim....Mada, trebao joj se samo nasmijati u lice i otici....Ma ljudi u Bosni su90 posto pukli, oni koji su proveli rat tu, psihicki oboljeli, malo ima fali....

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: CRNA HRONIKA

#4 Post Postao/la nella26 »

i ja u prvi mah pomislih da ga je Mirela izdala.Jako tužno ali svakodnevnica je više da se ljudi odlučuju na takav korak.Sve su to posljedice rata
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: CRNA HRONIKA

#7 Post Postao/la diisaaa »

vidovita_dzemila je napisao/la:mogu misliti kako se jadnica osjeća užasno i poniženo sada. koliki bijes osjeća prema njemu. prvo joj je ubio malu od sestre (jer koliko sam čula ona se sama ubila zbog njega, što je po meni isto kao da je on ubio) a sad nju napao
jesi li skontala koliko jadna zena drhti kad mu pokazuje slike
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: CRNA HRONIKA

#8 Post Postao/la paparaci »

pa drhti od huje i zbog straha, jer zna kakva je zvijer!
ja bi stvarno pozdravio kad bi se grupa frajera nasla da nalemaju i njega i tjelohranitelje!

kako mi je zao te zene! mogu zamisliti koju bol nosi sa sobom i na sve to da krmak tako reaguje!! aölfkjsaögasgkljaölgjöksjaööl
necu vise [huh.gif]

kako se jezim na ovako nesto :evil:

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: CRNA HRONIKA

#9 Post Postao/la diisaaa »

paparaci je napisao/la:pa drhti od huje i zbog straha, jer zna kakva je zvijer!
ja bi stvarno pozdravio kad bi se grupa frajera nasla da nalemaju i njega i tjelohranitelje!

kako mi je zao te zene! mogu zamisliti koju bol nosi sa sobom i na sve to da krmak tako reaguje!! aölfkjsaögasgkljaölgjöksjaööl
necu vise [huh.gif]

kako se jezim na ovako nesto :evil:
koliko mi je zao zene tako mi je krivo sto nasi "policajci"nisu htjeli da reaguju da se ja pitam dobili bi otkaz odmah svaka cast novinarki jedina je htjela da pomogne jadnoj zeni
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: CRNA HRONIKA

#12 Post Postao/la diisaaa »

papaya je napisao/la:Od njega je bilo za ocekivati, nista me nije iznenadilo. On se ponasao u skladu sa svojim karakterom.

Uporedicu ga eto sa ratnim zlocincima. Da je vise ljudi kao ova tetka,,,,Da je vise ljudi koji su tako hravri i stanu zvijerima na put

Samo da bar malo shvatite kako ja to razmisljam...

Jedna ZENA, puna bola i tuge, je imala hrabrosti da stane ispred takvog jednog covjeka. I samo je jedna ZENA pocela da vristi i da joj pritrci da joj pomogne, bar utjehom. A svi su drugi gledali, gledali u stranu....

Nemate pojma koliko cijenim i tetku i novinarku. UOPSTE nije jadna nit sirota. Ona ce uvjek ostati ona koja se njemu protivila. Za mene je ona heroj, pa i nek je udario, nije to njena sramota, vec njegova.
ja sam jadna mislila zato sto je bila ne zasticena sama protiv monstuma naravno da je hrabra kad je prisla majmunu bez icega ja bi mu prisla i ubila ga ne bih razgovarala s njim uopste pa nek lezim cio zivot dusa bi mi bila mirna

da je na njenom mjestu bio neko od ministara kako bi policija reagovala odmah zalosno sto nasi zivoti obicnih gradana nisu nista u usporedbi s onima koji kradu otimaju i lazu

nije mi jasno kako moze biti na slobodi a dobio 10 god zatvora koliko znam do 5 godina ako dobijes mozes odloziti odlazak u zatvor a preko 5 kad te osude ides odmah u zatvor u kakvoj to mmi drzavi zivimo lijepi TITO da moze kako da ustane iz groba da dovede u red ovo sve
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: CRNA HRONIKA

#15 Post Postao/la diisaaa »

vidovita_dzemila je napisao/la:vijest s početne

malo je duža ali možete čitati samo boldirano

http://www.bol-chat.de/news/view/361/
zena mu pokusala izvrsiti samoubistvo ja mislim da je to uradila samo da ne ide u zatvor da je proglase bolesnom i da nije u stanju da ide u zatvor mozda i grijesim ali sve je moguce
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Odgovori