I to su majke :-(

Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#3 Post Postao/la sabinax »

Ta zena je majka ali je bolesna i prvo treba pomoci sama sebi da bi se mogla brinuti o svojoj djeci. Ne zelim suditi nikome jer ne znamo koje su okolnosti i kako je do toga doslo, ali svakako toj obitelji treba strucna pomoc
Prosle zime je kod nas bio tuzan slucaj u kojem su roditelji ostavili dvoje djece (1 god i 3 god) zajedno same kuci i stariji djecacic je izazvao pozar u kojem je sekica izgorila...tuzni slucajevi zanemarivanja djece :huh:
Strucne sluzbe bi u takvim slucajevima trebale biti ucinkovitije
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: I to su majke :-(

#4 Post Postao/la maida_20 »

takvih slucajeva papaya je mnogo...mislim da to ni jedna majka ne bi mogla uraditi da nena neki psihicki poremećaj!

Bas juče čitam neku njemačku štampu-na naslovnici piše "Majka ubila novorođenče"
-Možete zamisliti,stavila dijete u frižider i otišla na posao!

Strašno... :roll:

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: I to su majke :-(

#7 Post Postao/la badgirl »

ovu temu cu svjesno izbjegavati ..super tema ali ja to ni citati ne mogu , a kamo li o tome razmisljati .......nedja boze , bas sam se rastuzila :cry: .
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: I to su majke :-(

#8 Post Postao/la nella26 »

nisam majka ali po svojoj mami mogu vidjeti kolika je majčinska ljubav.
A svašta u božijoj bašti ima pa me ne čudi ali me zgražava tako nešto.To treba odmah ubiti.
nije za svakog ni biti majka
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: I to su majke :-(

#9 Post Postao/la Bebana_de »

joj drugarice tema je haoos,,,
sva sam se najezila,,,
ne mogu da svatim majke koje to mogu da urade,,,
ja nisam jos majka ali sam cuvala jednu Princezu tj,cerkicu moje naj bolje drugarice,,,znaci za nju bi zivot dala toliko je volim,, [smileycrushhx9.gif]

a te majke,da ih tako nazovem (MAJKE) bi ja po pkratkom postupku plan"B"
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: I to su majke :-(

#12 Post Postao/la sabinax »

Sad procitala na vjestima :cry:
Roditeljima doživotni zatvor za monstruozno ubistvo bebe
Objavljeno 24/07/2009 0 Komentari
Monstruozno ubistvo osmomjesečne djevojčice dogodilo se u Njemačkoj, a njezini roditelji, 35-godišnja Marie F. i njezin bivši dečko, 24-godišnji Christopher G., završili su na doživotnoj robiji. Milosti za kćer nisu imali, a njemačko pravosuđe uzvratilo im je jednakom mjerom.

Agonija djevojčice počela je i završila u maju prošle godine, nakon brutalnog zlostavljanja od majke i njezinog bivšeg dečka. Ono što je šokantno, jest da su Marie i Christopher snimili i fotografirali brutalno mučenje svojeg djeteta. Dok je Marie snimla, Christopher je bebu bacao u zrak. Oboje su se smijali i čitavu stvar nazvali samo šalom. Sudac na sudu im nije povjerovao, već je kazao kako je dijete osim fizičke prolazilo i mentalnu torturu, prenosi Bild.

- Otac djeteta ima vrlo ograničen osjećaj sažaljenja, kazao je na sudu psiholog, a za majku rekao kako ima poremećaj osobnosti, čemu su posvjedočile i tetovaže na njezinoj lijevoj nadlaktici, na kojima su vidljive i mrtvačke lubanje. Djevojčicu su odlučili ubiti nakon što nije htjela prestati plakati. Uzeli su kliješta i njima joj pritisli usnice, no kad je to nije moglo utišati, izudarali su je šakama po ustima

Obdukcija je pokazala i kako je nesretno dijete zadobilo i snažan udarac u glavu, koji je nastao uslijed udaranja o tlo, a vještaci su kazali kako je djevojčica vjerojatno snažno bačena o pod. Marie, koja je porijeklom Kanađanka i Cristopher, tokom suđenja su se međusobno optuživali, ali na kraju su samo držali pognute glave. Sud im je odredio doživotnu kaznu zatvora, bez mogućnosti pomilovanja.


Svaka cast njemackoj državi na ovakvoj presudi, drugo nisu ni zasluzili nakon izivljavanja na nejakom djetescu....nedavno sam citala za slican slucaj u engleskoj i plakala nad procitanim clankom sta su djevojcici radili...i tamo su tamo socijalne sluzbe zakazale (kao i ovdje) i cak nakon nekoliko prijava nije se nista ucinilo dok dijete nije umrlo u bolnici od visestrukih ozljeda........o neki ljudi zar nemate u sebi bar trunku ljudskosti :cry:
ovi roditelji su strahoviti bolesnici a socijalne sluzbe su tu da pomognu djeci koja nemaju nikakve zastite :cry:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: I to su majke :-(

#13 Post Postao/la beba80 »

ja znam rešenje takve majke i očevi trebali bi posvetit se više vjeri a ne družit se kroz nekakav ateizam sa sejtanom.

Odgovori