Sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu?

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#61 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

GRGA je napisao/la:žene sa maramama na glavi
Imam lijek za to @grga drug
trebas malo da ides u druge zemlje upoznajes druge kulture ljudi
Zivot je suvise kratak i vrijedan da bi sjedio u kapsuli niti vidio, niti cuo..
Vec se samo cudio (da ne napominjem mrzio) necim sto je normalno u ostatku recimo 80% svijeta
Najveci problem problema kod ljudi jeste sto ne znamo i sto nismo nacitani
Nazalost.. [huh.gif]

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#62 Post Postao/la paparaci »

vidovita_dzemila je napisao/la: ja ne znam sad...malo smo skrenuli s teme paparaci [eusa_think.gif]
ma mozda malo skroz. i ja sam se dvoumio da li ovo sve pripada ovdje sto sam napisao. ipak smatram da pripada, jer je to jedan vid nekulture i neponasanja koje mrzim vidjeti na javnom mjestu.

sto se tice marama, ne znam sta tu ima strasno?! ne kazem da je i meni malo cudno vidjeti one skroz zamotane ili bolje poznate kao "nindje", ali ipak svako ima svoje. meni je npr. simpaticno kad vidim one shaolin-mönche u svojoj nosnji. bas onako kako ih inace samo poznajemo iz filmova.

a da, sta mi jos pici po zivcima jeste ova balavurdija u tramvajima i autobusima sto slusaju glasno muziku preko mobitela. misle da su face, itd. na to se uzasno jezim. par puta sam zagalamio tj. skrenuo im paznju na to [Happy.gif]
a nekad mi vala dodje da im pustim serifa, pa da ih upitam - valja li, ha?! [laugh.gif] [eusa_wall.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#63 Post Postao/la beca »

u sarajevu ima nekoliko raskrsnica, na kojima u traci za skretanje lijevo stoje cigani i prose....nikad to nisam voljela vidjeti, bas ruzan prikaz na javnom mjestu...

danas mi je jedan od tih prosjaka otvorio vrata na autu, torba mi je stajala na sjedištu suvozaca, ja sam toliko vrisnula, da je dijete od straha pobjeglo, ostavilo otvorena vrata, sreca torbu nije ni dohvatio.....ja bih njih izmjestila na jedno posebno mjesto, sve redom, ne mrzim nikoga, ali ljude koje nemaju osnovne kulture ne podnosim

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#64 Post Postao/la maida_20 »

joj ljudi moji ima onih odvratnih staraca...stane ko fole u ćošak i onako bez maramice i ispuhuje nos,frkću sl..e ,a zatim stavi onakve ruke u đžep kao da se ništa nije dogodilo :roll: jooj nisam ništa odvratnije vidjela u javnosti...užaaas!

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#65 Post Postao/la beca »

maida_20 je napisao/la:joj ljudi moji ima onih odvratnih staraca...stane ko fole u ćošak i onako bez maramice i ispuhuje nos,frkću sl..e ,a zatim stavi onakve ruke u đžep kao da se ništa nije dogodilo :roll: jooj nisam ništa odvratnije vidjela u javnosti...užaaas!

fuj to....i fuj za vozace koji na semaforu kopaju nos, kontaju u autu pa ih niko ne vidi....uzas

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#66 Post Postao/la nella26 »

Kopanje nosa , urlanje na sred ulice da svi čuju šta priča...
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#68 Post Postao/la beca »

Curice, a i cijele klipace u javnom gradskom prijevozu, JOJ SESTRE MI SINOC ME NAZVAO, JA MU JEBALA MATER..... i tome slicnih milion recnica....fuj

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#69 Post Postao/la paparaci »

sto sad ova balavurdija slusa glasno muziku na mobitelu u tramvaju [eusa_wall.gif] [Real mad.gif]
par puta sam im vec obratio paznju da ovo nije disko i da to ugase [Happy.gif]
Boze budala! pa sta bi bilo kad bi svi pustali muziku? nekad mi dodje da im pustim Serifa [laugh.gif]


covjece, ne znam da li sam ovo vec rekao - trenutno me de za vu spucao [laugh.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#70 Post Postao/la beca »

paparaci je napisao/la:sto sad ova balavurdija slusa glasno muziku na mobitelu u tramvaju [eusa_wall.gif] [Real mad.gif]
par puta sam im vec obratio paznju da ovo nije disko i da to ugase [Happy.gif]
Boze budala! pa sta bi bilo kad bi svi pustali muziku? nekad mi dodje da im pustim Serifa [laugh.gif]


covjece, ne znam da li sam ovo vec rekao - trenutno me de za vu spucao [laugh.gif]
[To funny.gif] [To funny.gif] pustis im serifa i kazes da su nekulturni jer slusaju nekog drugog [laugh.gif] ...a fakat jeste...mene nekad stid.....znas ono kad te stid tudjeg stida

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#71 Post Postao/la paparaci »

ma nije mene stid, nego prokuham sav [onfire.gif]
to je toliko zeljno motke i odgoja - nevjerovatno [laugh.gif]

Avatar
lattemma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 281
Pridružen/a: 16 Mar 2009 14:53

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#72 Post Postao/la lattemma »

kad idem cestom á paar ljudi stoji na po puta i prica i nemisle se pomaknut da bi drugi svijet proso,to cesto vidim u trgovinama..... [Real mad.gif]
Thank´s god i´m a women

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#73 Post Postao/la beca »

jucer sam bila svjedok...sarajevsko izletiste...lole zalegli na livadi, okolo more smeca...fuj...

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: sta najvise mrzite vidjeti na javnom mjestu

#74 Post Postao/la Bebana_de »

joj sjeti se jucerasnjeg dogadaja,,,
stojim ja ispred zdravstvene ustanove i cekam na termin,pomislih bolje da pricekam vani nego u onoj prepunoj sobi ,,sama sebi smetam kad je nesto tjesno i sl.
uglavnom,stojim i piskatam na tel,i cekam,,
preko puta kolosjeka prolaze dva tipa da ih ne nazovem "Klosarima" i gegaju se vidim da su pod nekim gasom,ne mogu ocjenit da li su pijani ili nasmrkani,,
uglavnom jedan poce da piri nos al` ono ruzno bez maramice ,,stisno prstom nozdrvu i piri,,
ufff,,fuj
a ja ne mogu da sklonem pogled jednostavno ne mogu da verujem sta se dalje desava,,
tip uzeo i brise prst od trotoar,,joj
sva sam se stresla onog trena ,,
ma nije to nista ,,,kad nije mogao da obrise taj prst od trotoar,uze klosar i obrise od putokazni znak ,,,
lele onog trena mi se zgadio cio zivot,kad sam pogleda kako mu se razvlaci od trotoara na putokazni znak ona slina,,da oprostite na izrazu,,

uff sto nisam bolje ostala u cekaoni,da nisam vidjela tako sta ocima,,,fujjjj
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Odgovori