Stil odijevanja

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#3 Post Postao/la Sabinam »

Po meni djevojka moze biti sexi èak kada je potpuno obucena...biti sexi ne znaci pokazivati tjelo...to je cak nezanimljivo. Ja volim kada je djevojka (a to vrijedi i za muskarca) ubucena jedinstveno i time pokazuje svoju osobnost, volim djevojke (i muskarce) koji nisu podlozni modi tj. one koji sami stvaraju modu.
Sexi moze biti i pokret i pogled...tko zeli biti sexi odjecom cesto moze pogrijesiti i da se o toj osobi stekne sasvim drugaciji dojam

Avatar
italianboy15
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 109
Pridružen/a: 18 Aug 2007 02:00
Lokacija: Italy

#4 Post Postao/la italianboy15 »

Slazem se potpuno sa sabinomM,da djevojka nemora uvjek pokazivati svoje tjelo i ostalo da bi bila sesksi,jer nekad sexy pokret ili pogled duplo vise znaci..Zatim i ja isto mislim da ,barem za mene,one djevojke koje zele postici nesto pokazujuci svoje tjelo i nisu bas tolko seksi,ja barem vise volim djevojku koja je obucena u nekoj svojoj modi... :baa: :huh:
"JER A SAM STVARNO SRECAN SA NJOM,JER ZA SEBE ZNAM KADA JE SAMNOM,I DA DUSU TRAZIE JA BIH JOJ DAO,ZNAM NIJE MUSKU ALI MORAM''

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#7 Post Postao/la belly_dancer »

kako mi se kad da :D
inace volim sminku..
teeesku 8)
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#9 Post Postao/la ra-ja »

Zna se sta je normalno za nase pojmove..nista napasno...ekzibicionisticki...u odjevanju i sminkanju.... :-k

Dok je covjek mlad i netreba mu puno sminke ili skoro nikako...samo par stvarcica bez pudera naravno...Jer prirodan izgled je najrealniji...

Dok sam bila mladja skoro se nisam niti sminkala...ali kada sam malo naraste pocela sam kupovati sminku....
Puder sam pocela koristiti skoro mozda prije sest mjeseci...ali ne toliko kao da sam glinu nalijepila na lice...nesvidja mi se vidjeti na drugima...samim tim ni sama nevolim tako nesto imati na licu....

Jedna moja drugarica...koju sam srela tu na internetu...uvijek je imala kilu pudera na sebi....I kada nekoga vidim na ulici tako napudranog ...sjetim se nje....Opet to je njena privatna stvar samo sam je uzela za primjer....
Zene pusaci imaju zuckasto u lice i izgledaju umorno valjda od dima...to ipak treba necim pokriti....mislim... :-k
Bas se uvijek pitam pa kako lice ima sada ...jer je dugo godina nisam vidjela....???

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#11 Post Postao/la ra-ja »

Ra-Ja je napisao/la:Zna se sta je normalno za nase pojmove..nista napasno...ekzibicionisticki...u odjevanju i sminkanju.... :-k

Dok je covjek mlad i netreba mu puno sminke ili skoro nikako...samo par stvarcica bez pudera naravno...Jer prirodan izgled je najrealniji...

Dok sam bila mladja skoro se nisam niti sminkala...ali kada sam malo naraste pocela sam kupovati sminku....
Puder sam pocela koristiti skoro mozda prije sest mjeseci...ali ne toliko kao da sam glinu nalijepila na lice...nesvidja mi se vidjeti na drugima...samim tim ni sama nevolim tako nesto imati na licu....

Jedna moja drugarica...koju sam srela tu na internetu...uvijek je imala kilu pudera na sebi....I kada nekoga vidim na ulici tako napudranog ...sjetim se nje....Opet to je njena privatna stvar samo sam je uzela za primjer....
Zene pusaci imaju zuckasto u lice i izgledaju umorno valjda od dima...to ipak treba necim pokriti....mislim... :-k
Bas se uvijek pitam pa kako lice ima sada ...jer je dugo godina nisam vidjela....???
Ijos nesto....... :D

Kada vidim djevojku namazanu tako ...izgubi mi svaku smisao njene licnosti....
Kada vidim zenu namaltarenu sa puderom...izgleda mi kao da je izazi iz MUZEJA VOSTANIH FIGURA...... :chuckel:

Volim elegantno obucene zene vidjeti na ulici ili prilikom nocnih izlazaka..
Ali nemoze se tako obuci u svakoj prilici...Odlazak na plazu ili na posao ..ili u bastu ...BILO BIH JAKO SMIJESNO.......obuci se elegantno :D :D
Znaci licno se oblacim kako i kada ...prema datoj situaciji....odgovara....
U intimnim momentima u kuci ...nevolim da hodam gola...nego ono sa malo odjece ...da se sve nazire sta ima ispod....Sitnica ali mi godi.....
Bilo bih zaista smijesno da tako izadjem van... :D :D

Svako ima svoj ukus odjevanja ...pa i ja svoj....Nezamjerite mi ..nije nikom upuceno..... :)

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Stil odijevanja

#12 Post Postao/la nella26 »

Lično volim dekolte ali umjeren i rado oblačim takve majice ne sad da sve poispada nego u granicama normale.
Ono što mi je isto mjera kod žene ako već obuće minić onda bi trebala neku zatvoreniju majicu da ne izgleda sve na izvolite i naravno u skladu sa svojom gradjom odabrati garderobu.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori