Ispod haube

Automobili, motori... Oldtajmeri i najnoviji...

Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

#46 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

jesi bezobrazna :P

Avatar
cooma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 Apr 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Ispod haube

#48 Post Postao/la cooma »

volim auta i znam dosta toga o njima...
mjenjam sav potrosni materijal na autu za sta imam alat (ulje, permante, filtere, svijecice, disk plocice, lezajeve i jos mnogo toga...
to mi dodze kao hobii...
dobro dobrim

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Ispod haube

#50 Post Postao/la badgirl »

Ispod haube ....pa neradim nista , neznam ni kako [icon_ballbounce.gif]
ali mogu recimo prepoznati po zvuku dali se cuje lezaj , ili su kocnice otisle , takve stvari ..

neki dan kod nas pao snijeg i ja posla van ...joj odmah na prvoj krivini se okrenula na cesti ...juhu , bas uzitak voziti po snijegu . i stanem ja reko ...hajde pokusaj da stavis lance [cool.gif] .
nije da su mi bas toliko bili potrebni , nego ono imala vremena i reko hajde da probam , mozda mi nekad zatreba i bas ih budem morala stavljati

ama ...ko ono cudo izmisli svaka mu cast , a joj komplicirano do bola [baaa.gif]
staviti lance i auto kartu opet smotati kako je i bila ,je uh...mega komlicirano [Real mad.gif]

jednom cu morati probati i gumu zamjeniti , bas me zanima hocu li to uspjeti , a ovo sa lancima cu morati nauciti ....nekako [eusa_think.gif] [smile.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Ispod haube

#51 Post Postao/la beca »

nemam pojma sta se desava ispod haube, tata mi je pokazivao kako se provjerava ulje i voda, ali ja to prepustim njemu da mi zavrsi......sramote moje, ne znam ni gdje mi je onaj hepek pored volana sto otvara haubu...znam otprilike.....svjesna sam da ovo nije nesto cime se treba hvaliti i zaista me sid, ali eto...ka budem morala sama, naucicu....

jucer mi nije radila instr.tabla, nista mi nije pokazivalo, ni lampica od rucne, ni brzina, ni gorivo....posto mi tata nije u sarajevu, zvala sam bivseg da ide sa mnom majstoru, upravo iz navedenih razloga, ali nisam jedina, dodje kod tog isog majstora jedan golman poznati sa suprugom.....smiju se i oni, kaze on u Beogradu, zena ga zove da pita gdje se voda sipa..... [laugh.gif] .........

i majstori grijese, zato ja poslijepodne idem opet svog da obidjem, jer mi je cackajuci sve to pokvario nesto drugo, sad mi ne radi centralna....dakle, kad se njemu, iskusnom moze desiti to, nije ni cudo sta se nama desava [mmmux2.gif] [mmmux2.gif] [mmmux2.gif]

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Ispod haube

#53 Post Postao/la sabinax »

znam dosta toga ali se sama bojim upustiti u neke zahvate jer za svaki treba malo snage...vec godinama namjeravam sama promjeniti ulje...a dosla sam do momenta da znam gdje se nalazi mjesto gdje se odvrce
bitno da znam kad mi majistor kaze sta treba...da to znam nabaviti u trgovini, reci model i godinu proizvodnje
imam novi zahvat: moram provjeriti dal mi akumulator prepunjava i moram zakrpati rupu na auspuhu...@dojba ako to radis jeftino...narucila bih se [Happy.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Ispod haube

#54 Post Postao/la nnejra »

Ja jedino znam nazvati mehaničara kada nešto nije kako treba. Pravi sam laik za bilo kakve popravke, pa čak i sipanje ulja ili vode.

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Ispod haube

#55 Post Postao/la nella26 »

ma ja nemam pojma Å¡ta se nalazi ispod haube :lol: Å¡ala ja i automehanika smo strogo na VI
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Ispod haube

#56 Post Postao/la sabinax »

zaboravih reci da znam upaliti i auto na guranje....samo da je na laganoj nizbrdici ili da ima dobrovoljaca za guranje.....i to je umjetnost ako ne znas princip [Happy.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Ispod haube

#57 Post Postao/la nnejra »

Moram se pohvaliti, u odnosu na moj prethodni post sada znam provjeriti vodu i nasuti da mi ne bi prokuhalo auto. To je za mene veliki napredak.

djbosanac20
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 10 Jun 2009 15:06
Lokacija: Holland (Rotterdam)

Re: Ispod haube

#58 Post Postao/la djbosanac20 »

Oil, water, brakes, sparks, airfilter, batterie, blow-filter, coolantwater.

To radim sve kuci
....:::: Only God Can Judge Me ::::....

slika

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: Ispod haube

#59 Post Postao/la nermin01 »

ako neko zeli da mu auto pokvarim nek se javi meni
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Ispod haube

#60 Post Postao/la sabinax »

meni trenutno ne treba popravak vec zamjena akumulatora i varenje auspuha
zna li tko kad se kupi novi akumulator dal se odmah moze staviti ili ga nekako treba prvo napuniti...ja bih ga sama stavila mogu li ja to bez punjaca akumulatora [glup]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori