Homosexualnost urođena ili privučena?

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Homosexualnost urođena ili privučena?

Već urođena
8
25%
Već urođena
8
25%
Odgojem privučena
2
6%
Odgojem privučena
2
6%
Sopstvena odluka
5
16%
Sopstvena odluka
5
16%
Ne znam
1
3%
Ne znam
1
3%
 
Ukupno glasova: 32

Poruka
Autor/ica
Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Homosexualnost urođena ili privučena?

#1 Post Postao/la maida_20 »

Å ta vi mislite o tome?

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Homosexualnost urođena ili privučena?

#3 Post Postao/la maida_20 »

Poznajem dvoje blizanaca...muško i žensko...momak definitivno ima više ženskih "hormona" nego njegova sestra...on kao žensko(iako se stalno bori protiv toga)sputava pokrete [huh.gif] ,ali i hoda kao žensko a sestra baš kao muškarac...po svemu...bože dragi...tada sam se baš uvjerila da je to urođeno!

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Homosexualnost urođena ili privučena?

#4 Post Postao/la nnejra »

Mislim da većina homoseksualaca ima višak " ženskih hormona ". Naravno tu ne ubrajam " zvjezde " iz svijeta muzike, glume i sl. kojima je to veoma često marketinški potez i u tim slučajevima je to stvar njihove odluke ili to pak čine iz želje da oprobaju nešto novo jer su sve tzv. obične stvari isprobali i traže nešto novo. Ja iskreno ih ne osuđujem i ne bih im nikada ništa nažao uradila,to je za mene " bolest " naravno ne namjerno izazavana, ali i nikada im ne bih dozvolila usvajanje djece ili slične stvari. Jer na takav način bi pokazali mlađim naraštajima da je to sasavim uredu i pokazali bi da je homoseksualizam " normalan " , a ako se to tako bude posmatralo onda će jednog dana doći do izumiranja ljudske vrste. Naime, da to tako treba da bude Bog ne bi stvorio ženu i muškaraca , već bi stvorio samo muškarce ili samo žene. Ja bih ih pustila da žive svoj život kako žele , ali i bez veličanja takve seksualne orjentacije. Mada je opštepoznato da je homoseksualni lobi jedan od najjačih na svijetu.

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Homosexualnost urođena ili privučena?

#7 Post Postao/la paparaci »

druga i treca tacka.
nnejra je napisao/la:ali i nikada im ne bih dozvolila usvajanje djece ili slične stvari. Jer na takav način bi pokazali mlađim naraštajima da je to sasavim uredu i pokazali bi da je homoseksualizam " normalan " ,
[evojele9.gif]

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Homosexualnost urođena ili privučena?

#9 Post Postao/la paparaci »

cemu [Real mad.gif]

ma da nisam iznenadjen reakcijom [mmmux2.gif]

pa slicne stvari su npr. zakonit brak.

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Homosexualnost urođena ili privučena?

#12 Post Postao/la paparaci »

gdje sam napisao da mi smeta?

Odgovori