Sapunice

Diskusije vezane na temu filma i glume
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: sapunice

#31 Post Postao/la im_ex »

hypnose je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=_i80tGfH ... re=related
uh ovo isto sam pratila preko satelita na rts-u ....obozavala sam ih kad su mi cerka i zet predlozili da ja dam ime sinu sto im se rodio dala sam mu LUKAS
eh, eh, tu sam i ja pratila i tako mi je bilo zao kad se slutio kraj, neobicno mi je bilo dugo, nedostajali su mi, zaista.

Od tada, odoljeh svakoj koje su mi bivale preporucene.

Nekad pratih Reich und Schön (Bogati i lijepi), al, razvukli godinama, cak i glumci postepeno vidno ostarili :P al hajd to, ama, toliko su se medjusobno izmrsili da vise nisam mogla biti sigurna jel neko nekom brat il sin i tako to ... haos.Ko je pratio, zna da ne pretjerujem.

i tako, STOP sapunicama ... nemam kad, ono [muzikafo1.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: sapunice

#33 Post Postao/la im_ex »

Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: sapunice

#34 Post Postao/la maida_20 »

Slučajno naletih na ovu temu... [Happy.gif]

Ne gledam sada niti jednu sapunicu...sve nekako na isti kalup...dosadni su!

Ali prve tri ,četiri sam redovno gledala :lol: -prva je bila čini mi se" Esmeralda"(sljepica).
Uh koji haos je tada bio oko te sapunice,ja odem kod nane na selo,na pijacu kad tamo sve tacne a na njima lik Esmeraldin,i mnoge druge gluposti [laugh.gif] ,i to smo mi njoj morali kupovati :lol:
Pošto je bila nepismena mi djeca(unučad)morali smo joj redovno čitati na glas ...a ona bi se uzivila,kad god bi se desilo kakvo ubijstvo ili nešto tome slično...ona to shvati kao ozbilju,pa prepričavala konama! [laugh.gif]
To je bio humor,više mi je nensi bila interesantna nego sama sapunica :lol:

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: sapunice

#36 Post Postao/la maida_20 »

vidovita_dzemila je napisao/la:[To funny.gif]


SLJEPICA je bila zakon


ja se i sad smijem kad se sjetim da je moja komšinica jose andresa zvala jozo andrija ali ozbiljno ne iz šale
:lol: :lol: :lol:

Jest jest...ludnica...
[Happy.gif]

Avatar
Crnokosa071
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 643
Pridružen/a: 13 Jun 2009 10:37
Lokacija: Sarajevo, Bosna i Hercegovina

Re: sapunice

#37 Post Postao/la Crnokosa071 »

Ne gledam ih! :wink:
Neka osmijeh bude vaš kišobran!

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Sapunice

#39 Post Postao/la im_ex »

slika

1001 noc


slika


Na temi Sta vas je danas nasmijalo, onomad je Mic_Sokoli postavio Pismo (humor). Skontah da je rijec o nekoj sapunici; bjese mi i tad smijesno, al sad kad sam upoznata s radnjom serije, s pomenutim likovima, tek sad je Pismo pun pogodak [laugh.gif]
e, da je srece (k'o sto je nije), pa da i mi ( ima vas jos koji tu seriju gledate, garant) kazemo svoje misljenje, k'o sto je u Pismu nakitio taj Neko, bilo bi humora a vjerovatno bi bilo i "hvatanja za vratove" :lol:
malo cu tek dotaci:
Ljepotica Seherezada pretjeruje onom ukochenoscu. Pretjerujeeeeee
Onur, na prvu, pojavom, nista posebno, al uloga ga nacini pozeljnim muskarcem [mmmux2.gif] ... ima konjske zivce on onako woow dominantan hebenkovic (onakvu mater imati je za pobudalit', a kao sto rekoh, i Seherzada se pravi blentava :lol: )
Kerim, sexy momcina i na prvu jos, ama, Onur ima bolju ulogu :lol:
Aman, a sto svi jeduuuu ... to se nutka, tutka, hashur bit' [oha.gif]
a nigdje jos (do dvadesetprve epizode sam stigla) scene da iko od njih ode pod tush (kupanje bebe, trece Ali Kemalove kcerke se ne pika :lol:
Ali Kemal, pa dobro sad, jes' da ima zenu za zmiju otrovnicu, ama ... nikakav je, vala, ni na prvu, ni na drugu, ni na desetu ni stotu ... gdje ga samo nadjose onakvog [baaa.gif]

Onaj mali, Kan ... jako lose glumi i mati (Seherzada) je od njeg napravila robota ... dijete ne smije ni pozdraviti nekog ako mu mati nije rekla da pozdravi, a kamo li sta vise, auff ... a_ha ... bezveze xD
A ona nana, kako 'no njoj ime ... hmm ... cek ... da, Nadida (?) ... aman, koji sabur ima ... ma lako joj je kad nista povazdan ne radi [Happy.gif]


zaraza ziva ... a? (:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Sapunice

#40 Post Postao/la alyssa_27 »

pratila sam seriju "1001 NOC"i jako mi se je dopala iako me je kraj
malo razocarao, naprotiv serija je bila sjajna [eusa_clap.gif]
a sad pratim "Kad lisce pada" i svidja mi se pravo [mmmux2.gif]
za peporucit je [thumbup.gif]
slika

Odgovori