Iskoristavanje gostoprimstva

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#31 Post Postao/la nnejra »

Pa Đemka fino mu kažeš da ti to smeta i onda ne može reći da nije znao ili da je mislio da nemaš ništa protiv.

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#33 Post Postao/la paparaci »

pa kad nemas, onda duraj [eusa_wall.gif]
vjeruj, da mi je brat rodjeni - letio bi naglavacke napolje! ne ide mi u glavu da ga nisi izruzila i izbacila iz kuce! bez obzira na to da li je kompjuter ostao upaljen ili ne. pa to je stvarno van svake pameti, bez obraza i kulture!

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#37 Post Postao/la maida_20 »

ma samo ovako [Real mad.gif] đžem...i rastjerat ćeš ti njih :lol:







I ja imam gosta jednog trenutno...rodica jedna...sve je okey,al što može spavatiiiii [laugh.gif] a navečer derneči do 3,4h i onda do 14.00h poslijepodne spava,ali ako je ja probudim [Happy.gif]

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#39 Post Postao/la maida_20 »

vidovita_dzemila je napisao/la:danas nestade struje ugasi se i komp i tv i hajd ja sam stavila sebi da jedem. u međuvremenu došla struja i čim je došla eto ti i rođaka pokeraša. sjede na kauč, oči baca na ugašen komp a ja šutim i jedem. onda je upalio tv, LEGAO i počeo gledati neki film o rimljanima i ja mu kažem kako je pukao grom, nestalo struje i sve mi se pogasilo. kaže on
ja ne znam što ljudi misle da grmljavina može naštetiti tv-u itd kad to nije istina. (ciljao je na to da ja upalim komp).

ja mu onda kažem kako je u mog dajidže sve crklo odjednom i mikrovalna i risiver i tv i linija kad je pukao grom u stub kraj kuće a on se ko čudi kaže aaaa je li to moguće

poslije 5 min. zazvoni mu telefon, zove ga majka kaže on eto me za 5 min. prekinu i kaže meni
bona imaš li još one torte od juče što si mi davala da mi staviš još jedan komad ja sam zato i došao.
i šta ću stavila mu ja, pojeo i otišao.
a bio je došao i zbog pokera i torte

[To funny.gif] vidi ti to...sad ga i torta mami... [laugh.gif]

Ja bome mislila dobio po nosu :lol:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#41 Post Postao/la paparaci »

:lol:

eto sad imas dobar razlog da ga ne pustis za kompjuter vise. reci, prvo polozi ispite - pa bujrum [Happy.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#42 Post Postao/la beca »

našla sam lijek i za ovo.... [laugh.gif]

sad mi je spavaća soba na drugom kraju stana, fino uđeš u hodnik i pravac dnevni boravak....kuhinja i trpezarija su diskretno odvojene, nema iz dnevnog boravka buljenja u frižider [laugh.gif] ...ako hoćeš u toalet...ravno hodnikom, dakle, možeš analizirati samo ormariće za obuću [laugh.gif]

a što se gosdtiju tiče, nema više dosadnih komšinica, u novom komšiluku je najintimnija komunikacija "dobar dan" i svi sretni....

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#43 Post Postao/la nella26 »

Ja sad kontam Beca će napisati kakp ja iskorištavam gostoprimstvo, dođem kod nje na kafu i zasjedem satima i još se nataklačim na net da vidim da nisam šta propustila :lol:
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#44 Post Postao/la beca »

nella26 je napisao/la:Ja sad kontam Beca će napisati kakp ja iskorištavam gostoprimstvo, dođem kod nje na kafu i zasjedem satima i još se nataklačim na net da vidim da nisam šta propustila :lol:

osobe koje su ti drage možeš podnijeti čak i do 2o sati u gostima [laugh.gif] a za neke je puno i sat...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#45 Post Postao/la nella26 »

:lol: dobro ako je takav slučaj :lol: eto me onda kod tebe na par dana pa ćeš vidjeti :lol:
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori