Sta je netko najlude napravio za vas?

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#91 Post Postao/la ra-ja »

sabinaX je napisao/la:Mogu ja nesto sto sam procitala prije dva dana u Novom listu (Rijecke dnevne novine) mladic kojeg je ostavila djevojka se odlucio na bizaran potez, preplivat ce rutu od Rijeke do Cresa....mislim da je to dovoljno ludo, pogotovo za nekog tko je ostavljen (ali tko zna mozda curu bas gane taj potez pa mu se vrati :-k )
Ah @sabinax posluzio svrsi i namjeni...pa se desilo tako...ako nije vrati ce se po resto..... :-k

U djetinstvu sam imala puno ludorija....koje su se desavale po komsiluku i koje su na mene uklesali trag..... :( Mozda nesto o tome napisem drugi puta.....
Zato je moj put u zivotu isao po putu mojih roditelja ...I zacrtala sebi da cu uvijek biti uzorna supruga.......

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#92 Post Postao/la ra-ja »

Imala sam u komsiluku bracni par sa djecom...On je bio borac, koji je u ratu imao nesrecu.... da su mu se prsti na nogama zamrzli...te je doslo do trulenja kostiju...Tako je mjesecima jaukao od bolova..da ce culo kao da zivi u mojoj kuci...Poslije su mu morali amputirati obe noge....
Nakon toga ....kada se sve to smirilo .... nastale svadje izmedju njih..i tokom tih svadja,ona je njega zakljucavala u sobu..nije mu dala da izadje cak ni u wc...Tada bih on ponovo jaukao i molio da mu otvori vrata..Satima je to trajalo....
U tim momentima bila sam jako uplasena i potresena..znam da me je bilo strah zaspati......
Nesto sam iz toga naucila...da nikada bas nikada ,svome bolesnom muzu a naravno i djeci nebih to priredjivala....
Njihov zivot je njihov problem ...ali kada neko remeti vas kucni mir i spokoj...praveci takve ludorije...onda to postane i vas problem....
Dozivljeno zapamceno..... :(

Avatar
Danijel32
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 40
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Umalo pa KASTAV-CROATIA

#93 Post Postao/la Danijel32 »

Sabina je iz Rike,ba¹ se pitah koliko je to blizu,blizu,blizu..Ja inaæe bivam va Kastve..Vi¹e ¾ena i dica nego ja koji mlatim praznu slamu gdje god U.N.Force krene.Èasnik mirovnjak isplivah za na¹eg rata..©to bija¹e najluðe ¹to mi netko uèinio,pa do¹la mi devojka sad ¾ena u Brinje usred naj¾e¹æeg napada..trebalo je imat muda za takvo ¹to i svaka joj èast,to me uvijek podsjeti ¹to to bije¹e ljubav...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#94 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

DANIJEL32 je napisao/la:Sabina je iz Rike,ba¹ se pitah koliko je to blizu,blizu,blizu..Ja inaæe bivam va Kastve..Vi¹e ¾ena i dica nego ja koji mlatim praznu slamu gdje god U.N.Force krene.Èasnik mirovnjak isplivah za na¹eg rata..©to bija¹e najluðe ¹to mi netko uèinio,pa do¹la mi devojka sad ¾ena u Brinje usred naj¾e¹æeg napada..trebalo je imat muda za takvo ¹to i svaka joj èast,to me uvijek podsjeti ¹to to bije¹e ljubav...
ah, a stvarno vidi ti to zamisli... :chuckel:

Avatar
Danijel32
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 40
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Umalo pa KASTAV-CROATIA

#95 Post Postao/la Danijel32 »

Lafe ne kakaj,nama¹ ti pojma o LJubavi zato i pila¹ ovðe u ova doba..kad komada nema??

Avatar
Danijel32
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 40
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Umalo pa KASTAV-CROATIA

#96 Post Postao/la Danijel32 »

©to ima¹ ti Lafe protiv Sabine??To je moja suseda,daj ti tu svoju PrivatePoruku postavi na Forum..pa vidi ti sa njom..Ja se malo uletim dok de¾uram,i ne zanimaju me va¹i Klanovi..Ajd budi dobar deèko poljubi mamu i na spavanje.. :wave:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#97 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

DANIJEL32 je napisao/la:Lafe ne kakaj,nama¹ ti pojma o LJubavi zato i pila¹ ovðe u ova doba..kad komada nema??
a sta radis ti hahaha
DANIJEL32 je napisao/la:©to ima¹ ti Lafe protiv Sabine??To je moja suseda,daj ti tu svoju PrivatePoruku postavi na Forum..pa vidi ti sa njom..Ja se malo uletim dok de¾uram,i ne zanimaju me va¹i Klanovi..Ajd budi dobar deèko poljubi mamu i na spavanje.. :wave:
Protiv Sabine ja nesto imam :-k :lol: e rodila te majka jos jedanput :) ´
....idi begaj i masi carapama... (posto si ti prvi poceo moram i ja malo da uvredim) :P
DANIJEL32 je napisao/la: daj ti tu svoju PrivatePoruku postavi na Forum..pa vidi ti sa njom..Ja se malo uletim dok de¾uram,i ne zanimaju me va¹i Klanovi..Ajd budi dobar deèko poljubi mamu i na spavanje:
Ja te nista ne kontam
HaHa sta je to opalilo...
DANIJEL32 je napisao/la:Ja se malo uletim dok de¾uram
ajde kome prosipas suplju folove golove
Upravo gledam ti IP dezuras iz kuce u pidjami :P

I nesto za kraj, Moli te LAFF budi fin pa se drzi teme plizzzzzzz :lol:
Hajde poslusaj budi onaj fini smireni i stalozeni zacesljani decko
uzivaj u nasem skromnom forumcicu opusti se :wave:
Ukoliko pa ne zelis ne zamjerimo ti ali nemoj da nas gnjavis ovo je jedan krug prijatelja diskutanata koji se znaju i da ti otkrijem nesto svi smo prijatelji
a TI izvoli imas priliku ali te molim nemoj da nam kvaris atmosferu.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#98 Post Postao/la ra-ja »

sabinaX je napisao/la:Mogu ja nesto sto sam procitala prije dva dana u Novom listu (Rijecke dnevne novine) mladic kojeg je ostavila djevojka se odlucio na bizaran potez, preplivat ce rutu od Rijeke do Cresa....mislim da je to dovoljno ludo, pogotovo za nekog tko je ostavljen (ali tko zna mozda curu bas gane taj potez pa mu se vrati :-k )
Znas sta @sabinax..mislim da je taj covjek ipak imao visak energije..pa je isao da je isprazni...To vrlo cesto radi moj brat..Vec sam napisala kako je jednom nestao u moru...

A kako i rekoh ona se vratila..da pokupi resto..... :-k

Veoma mi poznat taj mentalitet ljudi..studirala sam ga....malodusna....

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#99 Post Postao/la sabinax »

ovo je citat iz novina...moj covjek bi umro da napravi 50 m u moru, ne za mene vec za ikoga :lol:


komentari OFF
mod vidovita_dzemila
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#100 Post Postao/la ra-ja »

Ra-Ja je napisao/la:Imala sam u komsiluku bracni par sa djecom...On je bio borac, koji je u ratu imao nesrecu.... da su mu se prsti na nogama zamrzli...te je doslo do trulenja kostiju...Tako je mjesecima jaukao od bolova..da ce culo kao da zivi u mojoj kuci...Poslije su mu morali amputirati obe noge....
Nakon toga ....kada se sve to smirilo .... nastale svadje izmedju njih..i tokom tih svadja,ona je njega zakljucavala u sobu..nije mu dala da izadje cak ni u wc...Tada bih on ponovo jaukao i molio da mu otvori vrata..Satima je to trajalo....
U tim momentima bila sam jako uplasena i potresena..znam da me je bilo strah zaspati......
Nesto sam iz toga naucila...da nikada bas nikada ,svome bolesnom muzu a naravno i djeci nebih to priredjivala....
Njihov zivot je njihov problem ...ali kada neko remeti vas kucni mir i spokoj...praveci takve ludorije...onda to postane i vas problem....
Dozivljeno zapamceno..... :(
Jedanputa sam se srela sa kcerkom iz te porodice.Razgovarali smo o svemu i svacemu...bas po temama....i kaze:
Moja mama meni daje savjete ..i kaze u braku treba popustati...biti tolerantan,itd itd....
Bas ludorija....Ja propadam u zemlju od stida...nema me nigdje.... :huh:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Sta je netko najlude napravio za vas?

#103 Post Postao/la ra-ja »

Moja slucajna poznanica svom muzu...

Jedno vece sastale se tri porodice ispred zgrade u malom zajednicmom parkicu...Dogovorena rostiljada....
Naravno jelo se, pilo se....uz muziku i smijeh....Bilo je veoma kasno zene su usle u kucu ,a djeca su vec zaspala.....
Posto muzeve nisu mogle natjerati da raspu sijelo...Ona se dosjeti ..sada cu ja njih srediti. Uzela je telefon momentalno i nazvala policiju..sa obrazlozenjem da joj pod prozorima imam pijanka..niko nemoze da spava....
Za dest minuta se stvorila policija......opomenula ih....
A da bih jos veci smijeh ispao kod zena..i one su izasla napolje..i kaze...ma ko se to tuzio ...ja imam malu djecu,pa mi nesmeta.....
Ma znam ja ko je to.kaze njen muz:.onaj komslija Murat...negovori samnom pa je ljubomoran.... [smile.gif]

Nakon godinu ona mu je priznala da je to njeno djelo..
Pa ti si bas luda .....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Sta je netko najlude napravio za vas?

#104 Post Postao/la ra-ja »

Toj istoj poznanici njen muz...

Iako je mislila da ce spasiti brak ,ako rodi poslije dvije kcerke jednog sina...odlucila se na to...
Nekako slucajno se desilo da se u istom trenutku porodila ona dobila sina...a i ljubavnica dobila kcerku....
Bas joj je spremio ludu zakusku....

Nije uspjela spasiti brak...... :(

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Sta je netko najlude napravio za vas?

#105 Post Postao/la maida_20 »

ev ga ra-ja

Odgovori