Piratski CD-ovi i DVD-ovi, zabraniti ili ne?

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: piratski CD-ovi i DVD-ovi, zabraniti ili ne?

#16 Post Postao/la mickey »

jbg nema tema za ovu vrstu tehnologije i neda mi se otvarat. gledo sam danas the godfather part 2 na mom blu rayu i stane mi i preskoči par scena kad michaelov bodyguard ide ugušit jastukom hymana rotha. ne razumijem nit je ogreban ni ništa, jel neko imo takvih problema da mu stane i preskače?

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: piratski CD-ovi i DVD-ovi, zabraniti ili ne?

#17 Post Postao/la paparaci »

mickey je napisao/la:jbg nema tema za ovu vrstu tehnologije i neda mi se otvarat. gledo sam danas the godfather part 2 na mom blu rayu i stane mi i preskoči par scena kad michaelov bodyguard ide ugušit jastukom hymana rotha. ne razumijem nit je ogreban ni ništa, jel neko imo takvih problema da mu stane i preskače?

sutni player koji put i vidjet ces kako sapce opet [laugh.gif] [mmmux2.gif]

pokusaj ispuhati unutrasnjost playera malo, ocisti disk.
ako ne pomogne, a ti kad dodjes do te scene pokusaj polako premotavati naprijed-nazad. mozda tako uspije....

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: piratski CD-ovi i DVD-ovi, zabraniti ili ne?

#18 Post Postao/la mickey »

paparaci je napisao/la:
mickey je napisao/la:jbg nema tema za ovu vrstu tehnologije i neda mi se otvarat. gledo sam danas the godfather part 2 na mom blu rayu i stane mi i preskoči par scena kad michaelov bodyguard ide ugušit jastukom hymana rotha. ne razumijem nit je ogreban ni ništa, jel neko imo takvih problema da mu stane i preskače?

sutni player koji put i vidjet ces kako sapce opet [laugh.gif] [mmmux2.gif]

pokusaj ispuhati unutrasnjost playera malo, ocisti disk.
ako ne pomogne, a ti kad dodjes do te scene pokusaj polako premotavati naprijed-nazad. mozda tako uspije....
ma ne ide, i to mi baš preskoči onu kiss of death scenu u havani za novu godinu. [Real mad.gif]
vjeruj mi da ću ga hoću šutnut sada

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: piratski CD-ovi i DVD-ovi, zabraniti ili ne?

#20 Post Postao/la mrki62 »

Player sa ulazom za USB ključom je zakon ,....................... preneseš sa kompa na USB , zatim turiš USB u payer i to je to [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: piratski CD-ovi i DVD-ovi, zabraniti ili ne?

#22 Post Postao/la paparaci »

trenutno nista skuplji od obicnih. to je sad standard svakog playera. eto kad i radio u autu ima prikljucak za usb.

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: piratski CD-ovi i DVD-ovi, zabraniti ili ne?

#24 Post Postao/la paparaci »

u tom slucaju se onda i ne isplati. samo bezze da skuplja prasinu. nemam ga ni ja. sve gledam preko kompa.

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: piratski CD-ovi i DVD-ovi, zabraniti ili ne?

#25 Post Postao/la basista »

ja bih.. da ostane zabrana za presnimavanje domace pop-rock muzike i sevdaha.. Posebno bi se zabrana odnosila na CD-DVD-ove iz oblasti scenske umjetnosti (domace) .. Sto se tice narodnjaka,ja bih legalizirao prodaju tih piratskih nosaca zvuka...pa i ako propadnu ti narodnjaci,ne vjerujem da bi nesto jos gore moglo da se desi muzickoj sceni od njih.. Dakle,samo pozitivne stvari. Sto se tice stranih autora...i to bih legalizirao.. Vaznije je da neki bosanac zaradi da prehrani porodicu,nego li da ionako prebogati zapadnjaci,zarade jos novca. I to na nama sirotanima. ma nek se nose vise..

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Piratski CD-ovi i DVD-ovi, zabraniti ili ne?

#27 Post Postao/la string »

vidovita_dzemila je napisao/la:nisu CD-ovi al je slično

svi znate koliko mi se svidjela senny [cool.gif]

napisala sam komentar na njenu pjesmu, obrisala mi ga je, al ne samo moj već i svaki drugi negativni

ja sam iz zezancije napravila (meni) smiješan video, a njenu pjesmu sam skinula sa neke stranice s neta

i sad je ona našla moj video i napisala mi prvo komentar na njega, a kad je vidjela da neću da ga obrišem počela mi je prijetiti preko privatnih poruka pisajući da me namjerava tužiti

mene zanima može li me stvarno tužiti zbog zloupotrebe njenog materijala i kako to sve ide

evo mog videa
njen nick je laitmusic

http://www.youtube.com/watch?v=WKhX-u18P4M
Sudeci po "muzici" koju "stvara" i nivou na kojem "funkcionise" njen "mozak" sumnjam da te ova kretenusa moze i svojoj mami tuziti za ono sto si uradila.Kakva ba tuzba ne budi smijesna....Zamisli sad ja postavim svoju pjesmu koju uradim na internet i da svakoga ko ju poslusa tuzim zato jer je javno preslusavao?..a ja postavio pjesmu sam....Pa 1000 puta sam svirao obrade na koncertima i to nekada cak uz prisustvo ljudi koji su autori tih pjesama pa mi nikada niko nije prisao i rekao da ce me tuziti....niti je mogao...
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Piratski CD-ovi i DVD-ovi, zabraniti ili ne?

#30 Post Postao/la string »

vidovita_dzemila je napisao/la:pa razumijem kad youtube oduzme ton od pjesme nicka cavea [Happy.gif] ali da se bavi sa senny....... ma hajd bitno je da me ne može ono pravo tužiti. ako skinu ton, ostaće njene pjesme. što je najgore piše mi na pp kako su njene pjesme prihvaćene u bosni a svi koji su ih poslušali pali su sa stolice
Pa i ja sam pao sa stolice kad sam cuo...al' od muke.....Svaki video koji prijavis na youtube se koriguje tako da nije bitno je li to prijavio vlasnik pjesme ili videa oni ipak sankcionisu.
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Odgovori