Rodbina

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Rodbina

#2 Post Postao/la ra-ja »

Dok sam bila dole imala sam naidealnije odnose sa cijelokupnom mojoj rodbinom i prijateljima....

Sada kada sam tu..naravno veze su potrgane..nisam se odavno sa njima cula a kamoli vidjela...ZALOSNO ALI ISTINITO..... :!:

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Rodbina

#3 Post Postao/la nella26 »

Joj Džemila ovaj tvoj dajiđa isti moj :lol:
Prije par godina došao on iz Australije i došao kod nas, bio mjesec dana, izvoljeva šta će jesti, odnosno šta da mu se kuha a moja dobra mama ugađa.
A on u Sidneju dvije kuće ima dobrostojeći i kuka kako nema ništa kako je tamo sve skupo itd. ne mogodoh prešutjeti kažem mu kad dođe tamo da nam se javi da mu paket pošaljem.Nije više ni dolazio u Bosnu, a ista priča sa tetkom koja 20 godina živi u Njemačkoj, mog mlađeg brata tek vidjela nije dolazila 15 godina, ni žvaku mu nije kupila, isto tako kuka samo.
Ne sjete se nikad nazvati osim kad trebaju doći, pa da imaju gdje boraviti.
Zato sam ja odavno prekrižila skoro cijelu familiju.
I mislim da je skoro kod svakog tako pa se ne treba ni osvrtati.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: Rodbina

#4 Post Postao/la zivinicannn »

ma hvala bogu neovisim ni okome i netreba mi nista od njih zivim svoj zivot i neka oni zive svoj,,,[cool.gif]

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Rodbina

#5 Post Postao/la sabinax »

Na zalost imam jako malo rodbine s mamine strane vise nikoga s tatine jedan stric, ali sjecam se i kad ih je bilo vise da nismo bili od nekih druzenja i posjecivanja, s muzevljeve strane imamo njegovog brata i povremeno se vidimo ili izidemo negdje, zaista je sve to jako slabo....jos mi je najljepse druzenje s rodbinom moje od oca druge zene [Happy.gif] .....to je zaista lijepo okupljanje kad se skupe njene sestre i njihova djeca...to mi je stvarno lijepo i voljela bih imati vise brace i sestara i takav odnos
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Rodbina

#7 Post Postao/la mickey »

kako s kim, dok sam bio u popravnom centru kad sam bio mlađi mama sestra i njezin mali su me redovno posjećivali i jedna tetka me zvala svakih par dana iz amerike svaka im čast.

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Rodbina

#8 Post Postao/la maida_20 »

Ma u svakoj porodici ima izroda...da prostite...

Znam da se očev daiđža naljutio zato što ga se nije često zvalo...ma daaaaj...i izgubili smo kontakt sa njim!!!

Ali inače baš imam dosta rodbine(ko kineza nas ima [laugh.gif] ),mislim ne žalim se...ljepo je to [oha.gif]

Mama imala 6 sestara i svaka od njih po dvoje troje djece... [Happy.gif]
I sa očeve strane takođe imam dosta rodbine

Svi se rasuli po bijelom svijetu...ali smo u kontaktu,nismo ko kvočke u kafezu :lol: ,bude mi jako drago kada se vidimo i pokušavamo odrzati taj neki odnos!!!

Volim obilaziti rodbinu tu koja je u blizini i nije to samo za blagdane nego eto kada čovjek nađe vremena za to!!!

Odgovori