Da se nikad ne zaboravi

Sve o Bosni i Hercegovini
Poruka
Autor/ica
majdanac25
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 59
Pridružen/a: 14 Jun 2009 15:39

Re: Da se nikad ne zaboravi

#46 Post Postao/la majdanac25 »

Jesi muton probisvjet normalno da sam takav a da znas ko sam ustvari nebi ni komentariso.Ako nisi povrijedzen i unistitati babovina i pobijeno sve sto se zove tvojim prezimenom neznam kako bi ti komentariso.Ja sam tu i cekam osvetu to je sigurno.Cim pukne krecem pa sta bude ako se ne zavrsi prije.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Da se nikad ne zaboravi

#47 Post Postao/la mrki62 »

majdanac25 je napisao/la:Jesi muton probisvjet normalno da sam takav a da znas ko sam ustvari nebi ni komentariso.Ako nisi povrijedzen i unistitati babovina i pobijeno sve sto se zove tvojim prezimenom neznam kako bi ti komentariso.Ja sam tu i cekam osvetu to je sigurno.Cim pukne krecem pa sta bude ako se ne zavrsi prije.
Svako od nas ima svoju priču a ta osoba probisvijet isto ima svoju priču , koja nimalo nije bezvrednija od tvoje , s tim što je ta osoba žensko.

Osveta je momčino moguća al na način kad budu izbori : glasaj za normalne kandidate , nemoj za nacionaliste, koji su puni sami sebe .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

Re: Da se nikad ne zaboravi

#48 Post Postao/la probisvjet »

majdanac25 je napisao/la:Jesi muton probisvjet normalno da sam takav a da znas ko sam ustvari nebi ni komentariso.Ako nisi povrijedzen i unistitati babovina i pobijeno sve sto se zove tvojim prezimenom neznam kako bi ti komentariso.Ja sam tu i cekam osvetu to je sigurno.Cim pukne krecem pa sta bude ako se ne zavrsi prije.

jeli ti znas sto znaci rijec osveta ??? kome ces se osvetiti ??? jednom narodu ??? jednoj vjeri ??? ili onome tko je tebi nacinio zlo ??? znas li bar TKO JE TAJ ??

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Da se nikad ne zaboravi

#51 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:evo jedan video Å¡to sam pravila


http://www.youtube.com/watch?v=iMEjaoRgX7c
Ćerice, nema vođe ništa [Happy.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Da se nikad ne zaboravi

#52 Post Postao/la Bebana_de »

nebi on bio on,,da ne poklopi,,cccccccccccc
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Da se nikad ne zaboravi

#54 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:

dobro drugi put ću staviti prekriženu alijinu sliku samo za tebe :roll:
O čemu je uopšte riječ ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Da se nikad ne zaboravi

#56 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:o čemu ti misliš da bi trebalo biti riječ?
Da se nikad ne zaboravi ,............. da je Alija bio izdajica vlastitog naroda !

Bio sam u subotu na vjenčanju u okolini Brčkog i usput smo naletili na Srpske svatove , skoro svaki auto ima izbačenu neBiH zastavu ,........... ko je to omogućio ?
Naš mladoženja je morao ići po nevjestu kroz Banjaluku prema Sanskom mostu , cca 13 auta u koloni i nedo Bog da bi u Banjaluci iz auta zavijorila BiH zastava ,.......... eto , to je slika i prilika BiH, ona , što ju je Alija potpisao !

Da




se





nikad





ne





zaboravi




!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Da se nikad ne zaboravi

#58 Post Postao/la sabinax »

vidovita_dzemila je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:
vidovita_dzemila je napisao/la:evo jedan video Å¡to sam pravila
http://www.youtube.com/watch?v=iMEjaoRgX7c
Ćerice, nema vođe ništa [Happy.gif]
dobro drugi put ću staviti prekriženu alijinu sliku samo za tebe :roll:
ma mozda on ne vidi video jer treba potvrda godina
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Da se nikad ne zaboravi

#59 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:mrki ja nisam opterećena s tim ko je počeo rat, ko nas je izdao, ko je kriv. svi ti ljudi i nisu vrijedni mojih pola sata koliko je trajalo pravljenje videa. ali su zato žrtve vrijedne toga i moj video se odnosi na to da se žrtve nikad ne zaborave
Drugi put daj na normalni način , da se vidi bez ikakvih uvjeta [Happy.gif]

A inače je i najbolnije to , što niko ni s čim nije opterećen , da je narod bio , ne bi bilo toliko žrtava .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Da se nikad ne zaboravi

#60 Post Postao/la ra-ja »

Da se nikada nezaboravi...

Sjecam se te noci ,toga 25.o5...kada je pala granata na kapiju....

I sada prezivljavam te momente..Znam kada je ispaljena i tresam...mukla tisina....

Tu noc sam presjedila uz tv...Tolika panika ..oglasi potraznja neizvjesnost nestale dijece....
Znam da mi je pala u oci djevojka koju sam licno poznavala..Zove se Brduljak Elma..Gore joj je IM_ex pogresno ime napisala...morala sam to ispraviti...
Bila je studentica druge godine Ekonomskog fakulteta ...Njoj nije bila potrbna nicija vise ljubav ,osim ljubavi njenih roditelja i brata...Veoma pazena i njegovana...
Kako da je opisem ?Bila je tako mlada, bila je tako lijepa ,uvijek cu se sjecati nje ,Visoka crnokosa djevojka..gordog i dostojanstvenog ponasanja.Neizmjerno je voljela i cijenila zivot...ali ga na kraju uzaludno izgubila kao i svi oni cije je srce tu noc prestalo da kuca....
Sada covjek ako imalo razmislja ,kako moze razmisljati o ratu ikada vise....
lJudima dole u Bosni nepada napamet da spomenu rat, ili osvetu...Ludo je razmisljati o tome.Treba misliti na nasu i vasu djecu ..oni su buducnost covjecanstva..ako ne zbog sebe..... :!:

Belmu i njenu drugaricu Amelu upoznala sam jedno vece kada su po nasim gradom padale granate ...
Boravile smo od tada pod istim krovom nekoliko mjeseci..
Belma neka ti Allah podari vjecni dzenet...

Odgovori