Tajne iz djetinjstva

Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Tajne iz djetinjstva

#16 Post Postao/la nella26 »

U prvom osnovne me učiteljica razmjesti od rodice sa jednim Dženanom da sjedim i on mi sve govorio kako je on rekao učitaljici da hoče sa mnom da sjedi i ja mu "za kaznu" svežem šnjure od kapuljače od dukserice za stolicu, kad je jadan ustao (poslije je bio veliki odmo) odnosno skočio i potrčao tako je i stolica za njim potrčala i polomio se. Učiteljica me pita zašto sam to uradila a ja kažem "Nisam ja neko ga je drugi svezao" :lol:
A da crnjak bude veći učiteljica kaže mami a mama meni ispriča kako se trebala udati za njegovog tatu [wow.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Tajne iz djetinjstva

#17 Post Postao/la beba80 »

kad sam bio ljut - imao sam obicaj sjesti u fotelju i sve snage udarati ledjima o fotelju. tako po nekoliko minuta


mnoga djeca iz negodovanja rade to ja sam poznavao jednu familiju u sarajevu gdje sam zivio na soukbunaru usanovic svi su to radili i veliki i mali.
Ja sam imao mnogo tih djecijih zezancija izmedju ostalog sad imam fobiju od tuce jer jedne prilike u skoli sam udario najboljeg druga pesnicom i prebio mu ruku.Zao mi je i dan danas

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Tajne iz djetinjstva

#19 Post Postao/la beca »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja popila čašu deterdženta za sude [cool.gif]

usuo ga tata u jednu od mojih plastičnih narančastih čaša


uglavnom povratila sam i sve je bilo ok
[To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif]

pade mi na pamet moja drugarica koja je pojela teglu meda kasikom....uglavnom tri dana nije mogla sebi doći, mantalo joj se...

Odgovori