Ekskurzija

Sta nam donosi buduænost?Da li je to nauka i obrazovanje ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Ekskurzija

#3 Post Postao/la beca »

na "veliku" ekskurziju nisam išla...išle samo 3 osobe iz razreda...u zadnji tren su nam bili promijenili destinaciju, raja se pobunila i svi odustali, glupost....da sad nemam o čemu pisati, niti uspomena....kod nas, u Sarajevu, kad krene sezona ekskurzija, to su nezamislivi talovi agencija i direktora škola, nevjerovatno...

na "malu" ekskurziju smo išli na jezero Modrac, najtuznije uspomene me vežu za to mjesto, utopila mi se najbolja drugarica iz razreda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tako da, što se tiče, ove teme, ama baš ništa pozitivno za reći...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Ekskurzija

#4 Post Postao/la andro »

Da isao sam nekih davnih 80-tih godina u Pulu . Sto se tice domacina iskreno se i ne sjecam a znam da i tada to nam je najmanje bilo vazno cak ni kakav ce smejstaj biti , jer bitno je bilo samo da se ide . Sam put je bio jedan veliki dozivljaj i dan danas se rado prisjetim toga , radosti , veselja , pjesme , smijeha . krisom zapaljenih cigareta , vadjenja skrivenih boca sa vinom i nevinih osmjeha kada nas nastavnici uoce sa istim . Ali sve je to imalo svoju posebnu draz , svo to strahopostovanje prema nastavnicima a ujedno i zelja i prilika prema slobodi koja nam se ukazala bez roditelja . Da pisem o ekskurziji iz osmogodisnje skole jer je ta bila nekako sladja i meni licno vise prirasla srcu . Eh da lijepa iskustva uglavnom nosim sa iste jer nismo ni imali vremena da bi nam se desilo nesto sto bi imalo za posljedicu losa sjecanja. Uh mi mladi momcici i ruku na srce ali moje misljenje je takvo da su nase tada drugarice iz skole nekako bile zrelije ustvari mislim ma koliko to tesko bilo priznati da djevojke prije sazrijevaju . Ali manje bitan detalj u svakom slucaju nosim lijepe uspomene na tih par dana , trenutaka kada nam nije bilo bitno ko se kako zove , vec samo da li je djevojka ili momak , da li ima simpatija ili ne .jedina posljedica svega toga je sto sam djevojke od tada poceo gledati nekim drugim ocima i ne samo ocima . Da uh :D puno lijepih trenutaka se tamo tada dozivjelo [smile.gif]
slika
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Ekskurzija

#6 Post Postao/la beca »

vidovita_dzemila je napisao/la: evo par slika

http://images.google.ba/images?hl=bs&so ... pest&gbv=2

a ja se ponadala ti na njima [Happy.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Ekskurzija

#8 Post Postao/la beca »

vidovita_dzemila je napisao/la:ko je 99 godine imao aparat [icon_ballbounce.gif]


:lol:
[eusa_wall.gif] malo ko

Odgovori