Å tikla

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Å tikla

#2 Post Postao/la andro »

Iskreno ne nosim ih jer nisam bas sexi u njima :lol: Ma ne znam meni licno lijepo izgledaju na nogama zene ali ako ih doticna zna nositi odnosno hodati u njima . E sada nebih tu o nekim svojim frustracijama zbog stikle ako je u pitanju visina jer sa mojih 1.75 svaka skoro pored mene izgleda visa ,ali to je moj problem zar ne . Ma neka stikle stikla je nekako zastitni znak svih zena .
Zadnja izmjena: andro, dana/u 08 Sep 2009 11:39, ukupno mijenjano 1 put.
slika
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Å tikla

#4 Post Postao/la beca »

na svojih 183 cm visine...ne nosim obuću sa štiklom, mislim da ne bih mogla ući niti na jedna vrata....ipak, smatram da cure koje je nose, izgledaju ljepše....noge, grudi, guza, struk...sve ljepše izgleda....i smatram da su seksi, ali jbg, kod koga ne ide, ne ide... [Happy.gif]

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Å tikla

#6 Post Postao/la nella26 »

Volim štikle i nosim ih, najveća koju imam je 12cm mada radije nosim neke manje.
Ja sam eto imala problema sa ravnom obućom, kad god sam obuvala ravno kićma me poslije bolila pa se navikavam pomalo i na ravno.
Navikla sam se na štikle, a prve sam obula u drugom osnovne, neke male (morala jer sam plesala latinoameričke plesove) i ostala mi navika na njih.
A istina je da puno bolje izgleda noga u Å¡tikli i nekako sve bolje stoji uz njih
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Å tikla

#7 Post Postao/la alyssa_27 »

mrzim stikle :evil:
nekad sam ih nosala dok jednom nisam mogla
nogu slomiti :roll:
slika

Avatar
lezbejkaaa
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 55
Pridružen/a: 10 Sep 2010 21:09

Re: Å tikla

#8 Post Postao/la lezbejkaaa »

Žena ne može posjedovati previše cipela na štiklu. Čak i kada kažemo da ih neko vrijeme nećemo kupovati, uvijek se nađe neka cipelica koja nam privuče pažnju. Ima nešto u njima, tako ženstveno, no ujedno i moćno. Upravo zato ih i volimo.

No, štiklu treba znati odabrati. Nije svaka ista. Tanka, zaobljena, stabilna, debela varijacije su brojne. Donosimo par kratkih, ali efikasnih savjeta kako u skladu sa svojom linijom možete odabrati savršene štikle.

Više ste zaobljeni
Za vas su visoke štikle koje će ublažiti vašu siluetu. Često nošenje štikli jača mišice nogu, a da toga niste ni svjesni. Osim toga nadodat će vam visinu, što će izdužiti vašu liniju i vizualno smanjiti koju kilu.

Vi ste niski
Ako ste po svojoj fizičkoj konstituciji sitni i krhki, za vas su cipele s punom petom.

Ako ste visoki
Zapravo nemate razloga nositi štikle jer će vam one samo podariti dodatnih centimetara. Za vas su cipele do maksimalno šest centimetara pete.

Vježba čini majstora, pa čak i kada su štikle u pitanju. Neke žene su rođene za njih, no nekima je potrebna vježba. Ako niste još sigurni na visokim štiklama krenite s manjom petom i postepeno kupujte više. Također za početak odaberite cipele sa čvrstom i stabilnom petom. To ćete primijetiti kada obučete cipelu, a vaša noga ni tijekom stajanja ni hodanja ne leti niti malo u stranu.

Tanke štikle zahtijevaju uvježbanost. Bolje je ići korak po korak nego nesigurno nabadati u štiklama. Tada niste ni ženstveni ni moćni. A one su upravo za to namijenjene.
Lezbejkaaa: Zasto je bolje biti zena i sa zenom * Žene mogu iskoristiti svoj seksepil da dođu do onog što žele
* Postoji veća vjerojatnost da se proguramo preko reda*Ako prijatelj nabavi bolji auto, ne dobivaš slom živaca.

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Å tikla

#9 Post Postao/la selma24 »

U cipelama sa štiklom noga izgleda duže, ljepše, hod je lelujav, izazovan ( naravno ko umije lijepo da hoda sa štiklama ) i samim tim se i žena ljepše osjeća i to se onda reflektuje na njeno ponašanje, samouvjerenost, samosvjesnost...itd, itd....a i seks je nekako ljepši dok na nogama imam štikle.. :lol: :lol: :lol:
slika

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Å tikla

#13 Post Postao/la venecija »

SaLenA je napisao/la:ne nosim stikle, visoka sam 180 cm [Happy.gif] , volim i nosim ravnu obucu.
lijepa visina...a ja mislila visoka.i vise nego dovoljno...... :lol: [icon_flower.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Å tikla

#14 Post Postao/la alyssa_27 »

mrze me stikle :roll:
slika

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Å tikla

#15 Post Postao/la nnejra »

Štikla ako je elegantna i umjerene visine uljepšava ženu dok hoda. Međutim, ove sada tzv.platforme su pravo ruglo.Izgleda neprirodno i nemoguće je normalno hodati u njima. Tako da ih ja ne bi nosila ni u ludilu. Najvažnije je da su udobne jer kada dobijete proširene vene i bolove u leđima nećete misliti kako je potpetica od 15 cm i nagib ,za koji ne znam kako bih ga opisala, lijepa stvar. Ja štikli kažem DA ali pazim kojoj.

Odgovori