Zasto muskarci lazu...

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
amelanina
Pocetnik
Postovi: 1
Pridružen/a: 09 Sep 2009 16:17

Zasto muskarci lazu...

#1 Post Postao/la amelanina »

mada i mi zene lazemo al et tema je zasto muskarci lazu mada odgovor je isti za oboje po meni a posto ja nisam ovo rekla il sama dosla na ideju onda je odgovor onakav kakav je neko postavio ...i kazu da muskarci lazu zato sto mi zene previse pitamo Ali ima tu jos podvrsti zasto lazu pa ako neko imas jos nesto neka kaze slobodno.......

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: zasto muskarci lazu...

#3 Post Postao/la andro »

Ja nikada ne lazem samo ponekad vjesto izbjegnem istinu [oha.gif] [Happy.gif]
slika
slika

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: zasto muskarci lazu...

#4 Post Postao/la basista »

svi lazemo i tacka... dakle.. i zene i muskarci i gotovooo.. [icon_ballbounce.gif]

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: zasto muskarci lazu...

#5 Post Postao/la mickey »

ženama? pa da dobijemo šta hoćemo
ne uvijek al nekad je baš potrebno

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: zasto muskarci lazu...

#6 Post Postao/la nella26 »

mickey je napisao/la:ženama? pa da dobijemo šta hoćemo
ne uvijek al nekad je baš potrebno
[evojele9.gif]

Doduše ne svi muškarci ali većina, ali žene same dopuste da ih lažu i još kad vide da lažu tješe se da ipak nije tako.
Mislim da nema žene (osim baš onih glupača) koja ne može procijeniti kad muškarac laže, jer takvi muškarci obično ne razmišljaju o tome šta će reći, naročito šta će slagati već samo lupaju e sad je stvar ko to sebi dopusti a ko se na vrijeme ogradi od istog :wink:
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: zasto muskarci lazu...

#7 Post Postao/la basista »

Vec sam negdje napisao..da sitne lazi..vezu krase,, i to je tako. Zaista ne vjerujem da samo muskarci lazu.. Meni je bas simpa kad kod neke zene,osletim tu poneku sitnu laz..uglavnom,da bi se prikazala zenstvenijom,posebnijom,itd.. Takve lazi su bezopasne i bolje jr da se sklonost ka neistini..usmjerava u tom pravcu.. haman ce biti tako.. To znam jer me dosta zena tretira kao prijatelja.. Ujedno je to i prpblem.. Sad ce neko otvoriti Temu prijeteljstvo medju spolovima pretpostavljem.. > hehehe > [Happy.gif] Nella,mozda ne govorim uvijek lijepo.. ali se lijepo osjecam dok govorim..a pogotovo osjecam nesto lijepo... A zivot umije biti i ruzan.. cista refleksija je u pitanju..

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: zasto muskarci lazu...

#8 Post Postao/la nella26 »

Ma ok Basista nisam rekla da ti ne pišeš i ne pričaš lijepo samo sam te na onom posti "naružila" da ne kvariš lijepe riječi.
De mi malo pričaj kako život može biti ružan [wink.gif]


A pusti i sitne laži od sitnih se i krene [smile.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
Sretni
Pocetnik
Postovi: 1
Pridružen/a: 25 Aug 2009 11:17
Lokacija: Austria

Re: zasto muskarci lazu...

#9 Post Postao/la Sretni »

-istina i laz--ako kazem istinu koju cuvam kao tajnu onda sam njen rob (sve dok je ne kazem)istina ima vise i ne slazu se medju sobom-od naseg uvjerenja da je ono sto u vijugama krijemo istina da inih koji po logici stvari misle i poricu takovu istinu -sem one univerzalne i nase sumnje(vjecite) o njoj ne postoji druga istina jer je u sukobu sa svime i u trenu svakom od misaonih do prakticnih svakodnevnih vremenskih ''gibanja'' u i oko nas sto cine i uskladjuju sve iz vana i u nama....naravno da pojam vremena je potpuno drugaciji od onog kojim mi ''mjerimo''-arsin je drugi ali to je vec ''gajb''--a LAZ--sluga i otpadnik je slabasna utjeha i funkcionira dok nas ne povuce u ambis smutnje i sumnje da ce bit otkrivena--a mora bit--srecom zene to ne razumiju i muskki se lako provuku kroz tu ''mogilu'' plavih sjena - [icon_wave.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: zasto muskarci lazu...

#10 Post Postao/la ra-ja »

I musko i zensko lazi iz vise razloga...

1. Sto im je to u prirodi u krvi....
2. Da bih zastitili ili odbranili sebe...
3. Da bih zastitili bih odbranili ili zastitili nekoga drugog...

Nevolim lazove bilo koje preirode..posebno one prve dvije....
Po trecoj klauzuli, bih rekla .bilo kada u zivotu prisiljen si nesto sakriti tj slagati da bih zastitio drugog...
Kao na primjer...da spasis neciji zivot ,a sebe samog dovodis u situaciju da svoj zivot ugrozis..ili da spasis neciji brak i ponizis se da slazes....!To su lazi koje su za moj pojam dozvoljene... :!:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: zasto muskarci lazu...

#11 Post Postao/la paparaci »

...da bi im zene vjerovale :lol:

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: zasto muskarci lazu...

#14 Post Postao/la string »

imam 4 vile na Karibima....7 auta..4 jahte.....8 zena....vlasnik sam microsofta...itd....
Nikada nista nisam slagao...osim lego kockica. :?
svi lazemo...eh sad..koliko opasno to je duuuuga prica...koju svako za sebe prica pojedinacno.
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: zasto muskarci lazu...

#15 Post Postao/la ra-ja »

Posto ni sama nelazem ..bas nemam razloga za to..Tako mislim da ima puno zena kao i muskaraca koji uopste nelazu..nemaju razloga za to,jer vode normalan bracni i poslovan zivot.....
Ako se neko bori da postigne nesto u zivotu ...nema vremena nikako ili malo sasvim mu ostaje za svoj privatan zivot,tj za svoju porodicu....do koje mu je vjerovatno stalo .a da nije tako sigurno se nebih toliko niti borio.... :!:
Jedino ako je neko sklon lazima i prevarama... :?:

To je moje licno misljenje.... :!: To je tako u idealnim vezama...

Odgovori