* Smijesni tekstovi *

Sve sta je smijesno na internetu...
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: * Smiješni tekstovi *

#151 Post Postao/la im_ex »

papaya je napisao/la:Aber Schwaben pobeden, ahahahhahahahhahahhaha
[laugh.gif]


Schwaben ofen
feuer direkt po Partizanen und Partizanen auch beginnen verderben neprijateljsku
lebener silu
i tehnicki materialna sredstava.

[laugh.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

t_u_t_n_p_l_0_c_k
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 913
Pridružen/a: 28 Jul 2009 10:10
Lokacija: Pandora

Re: * Smiješni tekstovi *

#153 Post Postao/la t_u_t_n_p_l_0_c_k »

dnevnik jednog kanterasa


Budim se. Nova runda. Freezetime 10 minuta, ustajem. Slapujem se par puta sa 0dmg da dodjem sebi. Sipam koji milimetar vode u kadu kad uskocim da mi ne skine helt. Nema tople vode. Kažu TT razneli toplovod. j**** ti server. Voda hladna kao mocvara na aztecu. Sednem za racunar, odigram par rundi. Kucam thetime, kad vec vreme za poboljšanje skilla - školu. Pogledam roundtime, imam 20min da stignem. Nekako udem na školski server (imam slot), mapa skill_matematika, kažem "profesorice izvinjavam se"...GAG...You talk too much...GRRRR. Napišem par reci na admin say i dobijem kick. Odem kod head admina, on mi kaže šta se svadaš sa adminima. Nabijem ih sve na q***. Odem u buyzone, kupim awp, full equip, udem na školski server i pobijem ih sve. Ne, nije tako bilo. Druga mapa geo_grafija. Pokazivali nam neke nove mape, kazu cs_karpats i de_balkans. Mape glupe, bez balansa, old school. Krenem nešto da pricam na mic, opet me GAG. Ovaj put ne kucam reconnect vec cekam da istekne. Zvoni za kraj mape. Na hodniku me sretne moj razredni head admin, kaže nisi bio dovoljno na cs_school ostaceš bez slota. Dobro, bicu cešce na serveru, opušteno. Na razglasu cujem "nema više mapa danas, neko plantao c4 na server". Super. Mogu nazad na 127.0.0.1:27005. Udem u bus, kad q***, kontrola, kickuju me iz busa i uzmu 900$. Bolje da sam walkao do kuce.
Konacno stignem kuci nakon 3 minute rusha na drugi kraj mape. Bacam smoke u hodnik i bežim do sobe, da me admin ne pita šta je bilo u školi. q***, ima 16-bita. šta je bilo u školi...ništa, gagovali me par puta. Ok kaže. Moraš biti pr0 na kraju godine, rece. Dobro, bicu pr0, ne sekiraj se.
Sednem za comp odigram još par rundi. Cuje se dobro poznati adminov glas "opet sediš za racunarom". Kucam volume 0. Hehehehe i win. q***...Slap 1 dmg. Nemoj admine, ustacu. Slap 1dmg. Ustanem od compa i legnem u krevet. Kucam exit. Kraj.
slika

t_u_t_n_p_l_0_c_k
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 913
Pridružen/a: 28 Jul 2009 10:10
Lokacija: Pandora

Re: * Smiješni tekstovi *

#154 Post Postao/la t_u_t_n_p_l_0_c_k »

Jesen na Cetinju

(Pismeni zadatak djecaka sa Cetinja)

Pocela je jesen u nasem gradu.Umrlo je vise ljudi kao I u svakoj jeseni.Meni ih je zao ali
Zivku Orlandicu bas I nije.On cesto kaze da tako mora I treba.A kad mu je brata mazga gadjala medju rogove nije tako mislijo.

Domacice spremaju zimnicu.Ja sam srecan.Grad je pun lisca,a tata kaze da bi smecari trebali da idu u k… jer je ovo treca godina kako nista ne rade.
Od ove jeseni nam strasno faljiva struja u kucu,pa mama kaze za elektrodistributere da su jedna govna,a nije mislila na tom nacinu kad nam je kuca bila puna struje.
Ove jeseni I ja sam kao I mnogi drugi smo se zaljubili u istu curu.To je mala od pasenoga-Vera.Ja je zovem Vjera jer me stid da se odvajam od drustva.

I ove jeseni ptice su posle na jugu.Rode I vrapci I slavuji su ostali.Meni ih je zao jer su one male I nezasticene,pa bi ih mnogi mangupi mogli ubiti namrtvo.Djed kaze da su one pticiji proleterijat,a nije tako mislijo kad nam se roda posrala na ficu,pa se slupo kod Spadijerskog vrha.Djed je tada slomijo nogu,a tu rodu je ubio ujak Vlado dva dana posle golijama rukama.On kaze da se branila ka covjek. Meni je bilo zao,a zao mi je I djeda koji je slomio nogu.Ali mi je zalije rodu jer je djed ziv a roda ne,a mislim da bi rodi bilo milije da je ujak Vlado slomio nogu a da je ona ubila djeda pod Spadijerski vrh.Mada bi meni bilo mrznije.

Ja isto mislim da bi najbolje bilo da se ujak Vlado posra djedu na ficu I da ga je djed ubio sjekirom,ka sto je htio babu jedan put a da se roda ne mijesa.To je radi toga sto me je ujak Vlado (rak ga izijo) slepio u glavu kad sam prdnuo pred direktorom Oboda pa ga je bilo stid od mene.Od kad je ubio rodu jos mi je mrzniji.

Brat od tetke mi Vojo je ka svake jeseni kupio petarde kod Paljevica u Donje polje.Oni nemaju para za ljeb pa prodaju petarde.Meni ih je zao.Baba kaze da su dobri ljudi,a nije tako mislila kad su joj zapalili garazu gdje je djed I njihovi penzioneri igrao fircik u pare.

Jesen mi je jos draga radi strika Zelja sto dolazi sa broda.On je bogat covjek I dosta je zgodan.Svaki put s broda dovede novu strinu.Poslije ih mi tesko izbacimo iz kuce.Nedjo kaze da te zene siljemo kod njega jer mu ih je zao da se svade s majkom po vas dan.A nije tako mislio kad mu je na kocku u pecinu puste tri plate pa je ijo u nasu kucu.

Ne znam sto bi jos pisa o jeseni.Jos sem da je volim I njeni plodovi nama djeci daju vitamine da bi smo postali jaki.

Radenčević Slaven VI 3
Ocena(1) :lol: :lol: :lol:
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: * Smiješni tekstovi *

#155 Post Postao/la beca »

[To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif]

Avatar
dugi_74
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 856
Pridružen/a: 05 Mar 2008 02:00
Lokacija: Pristina,Kosovo
Kontakt:

Re: * Smiješni tekstovi *

#156 Post Postao/la dugi_74 »

Plavusino pismo sinu


Dragi sine,

Pišem ti ovo pismo kako bi znao da ti pišem. Ako dobiješ ovo pismo znači da je dobro stiglo. Ako ga ne primiš javi mi, tako da ti ga ponovo pošaljem. Pišem sporo, jer znam da sporo čitaš.
Neki je dan je tvoj otac pročitao u novinama da se po statistikama većina saobraćajnih nezgoda dešava 1km udaljeno od kuće, tako da smo se nedavno i mi preselili malo dalje od kuće. Kuća je preljepa, imamo čak i veš mašinu, ali ne znam da li radi. Jučer sam stavila veš da se pere, povukla vodu i veša vise nije bilo... Ovdje vrijeme i nije tako loše. Prošle sedmice samo je dva puta padala kiša - prvi put je trajalo 3 dana, a sljedeći put 4. U vezi one jakne koju si želio, tvoj ujak Pjer mi je rekao da ako ti je budemo slali da skinemo dugmad, pošto su dosta teška, jer to bi više koštalo, tako da smo skinuli dugmad i stavili ih u džep. Napokon smo sahranili tvoga djeda: pronašli smo njegovo tijelo kada smo čistili kuću. Bio je u ormaru od onog dana kada je pobjedio dok smo se igrali skrivača. Prije nekoliko dana eksplodirala je boca od plina u kuhinji: tvog oca i mene je izbacilo van kroz prozor: koji osjećaj! Nakon toliko godina, otac i ja smo izašli van zajedno.
Pošto vec spominjem tvoga oca - dobio je novi posao! Jako je ponosan. Ispod njega se nalazi oko 500 ljudi... zaposlili su ga na gradskom groblju... održava travnjak. Tvoja sestra Julia, znaš ona koja se udala za svog muža.. napokon je rodila! Ne znamo jos spol, tako da ne znam da li si postao tetka ili ujak... ako bude curica tvoja sestra će je zvati po meni... Čini mi se malo čudno da svoju kćerku zove "mama". Tvoj rođak Pol se oženio.. po cijeli dan se moli pred ženom, jer je djevica. I da znaš da više ne viđamo tvoga Ujaka Isidora, onoga koji je umro prosle godine... A da ne govorim o tvom bratu Zanou.. on je grozan.. zatvorio je vrata od auta, a unutra su ostali ključevi. Morao se vratiti u stan kako bi uzeo duplikat i kako bi nas sve izvukao iz vozila. Katastrofa !!!!!! Dobro sine, neću ti napisati adresu, jer ne znam koja je. Porodica koja je ovdje prije nas živjela, uzela je kućni broj sa zida i ponijela ga sa sobom. Ako vidiš Margarit pozdravi je, a ako je ne vidiš nemoj joj ništa govoriti. Mama koja te voli.

P.S. Htjela sam ti poslati nešto para, ali sam već zatvorila kovertu.

t_u_t_n_p_l_0_c_k
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 913
Pridružen/a: 28 Jul 2009 10:10
Lokacija: Pandora

Re: * Smiješni tekstovi *

#157 Post Postao/la t_u_t_n_p_l_0_c_k »

Zašto sam dao otkaz svojoj sekretarici...

Prije dvije sedmice napunio sam 38 godina. Ujutro na svoj rodjendan sam se probudio prilicno neraspolozen, no, godine cine svoje!
Otisao sam u kuhinju uvjeren da ce mi zena osvjeziti dan s jednim: "Dobro jutro i sretan rodjendan, muzicu moj zlatni!" A vjerovatno me i iznenadi kakvim darkom. Nista. Nije rekla ni dobro jutro, a kamoli ostalo cemu sam se nadao!
Dobro, pomislio sam, s godinama postanu takve, ali djeca, ta su me se sigurno sjetila. Isto tako nisu nista rekli.
Duboko razocaran otisao sam na posao. Cim sam usao u ured, docekala me moja sekretarica Lidija sa osmjehom na licu i procvrkutala: "Dobro jutro, gospodine sefe, i sve najbolje za Vas rodjendan!" Odmah sam se osjetio bolje. Ipak se netko sjetio da mi je danas rodjendan.
Udubio sam u posao i radio do podneva. Tada je na vrata pokucala Lidija: "Znate sefe, danas je tako lijep dan, a i rodjendan Vam je, pozivam Vas na rucak!". "To je najljepsa stvar koju sam danas cuo", odvratih, "Idemo?"
Otisli smo na rucak u odlicni mali intimni restoran na periferiji, priustili smo si martini (nekoliko) i beskrajno uzivali u odlicnoj hrani.
Kad smo se vracali natrag, rekla je Lidija: "Znate sefe, tako je poseban dan, cemu se vracati u ured?". "Stvarno imate pravo", rekao sam, kao svaki dobar sef zadovoljan svojom tajnicom. "Onda Vas pozivam k sebi na casu vina!"
U njenom stanu sam se udobno smjestio, Lidija nam je natocila vino i kad smo se kucnuli, rekla je:
"Samo trenutak, sefe, da odjenem nesto udobnije!".
"Svakako, samo dajte!", otpovrnuo sam, vidno uzbudjen i u treptavom iscekivanju.
Otisla je u spavacu sobu i vratila se nakon nekih pet minuta. U rukama je nosila veliku tortu, a iza nje su isli moja zena, moja djeca, prijatelji i nekoliko kolega s posla. I svi su pjevali "Happy birthday to You...".

A ja sam sjedio na kaucu potpuno iznenadjen i gol golcat... :lol: :lol: :lol:
slika

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: * Smiješni tekstovi *

#158 Post Postao/la nella26 »

[To funny.gif] [eusa_wall.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: * Smiješni tekstovi *

#159 Post Postao/la beca »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: * Smiješni tekstovi *

#160 Post Postao/la beca »

Romeo i Julija iz Bosanske Dubice

(Zavjesa se diže, radnja fabule negdje oko Bosanske Dubice)

ROMEO: (polupijan ispod njenog prozora)
Hajd'' bona silazi, ne pravi se luda!

JULIJA: (pospana, bezvoljna, nikakva)
Ako ti moj stari sidje ostaćeš bez muda.

ROMEO: Nešto mi se, o prohtjelo baš,
ove prekrasne noći da mi je daš.

JULIJA: Tvoj mač bih žarko osjetiti htjela,
al'' večeras oca m'' ne bih smjela.

ROMEO: Skratiću za glavu svakog'' nek se zna,
ko te bude im''o prije nego ja.

JULIJA : Romeo, Romeo daj jednom shvati,
samo sam je tebi spremna dati.

ROMEO: Dobro, da ne bih mor''o tudje glave sjeć''
ovog puta vjerovaću ti na riječ.

JULIJA: Hajd'' sad kući *****o ti sve,
joj vid'' kolko je sati! Hajd'' čuvaj se!

ROMEO: De barem tol''ko se odvaži,
pa mi je na minut pokaži!

JULIJA: (taman krenu da skine gaće)
Joj bježi eto mi ćaće.

OTAC JULIJIN: Uhljupe jedan opet si doš''o,
kako si samo kroz mine proš''o?!

ROMEO: Nemojte čika Mato,
Julija je moje zlato.

JULIJA (ocu): Ma ja ga uopšte ne znam,
nisam ga zvala, doš''o je sam.

ROMEO: M''rššš ne laži kujo mala!
Znam ja sve kome si dala.

JULIJIN OTAC: Odlazi odavde bijedni psu
dok nisi pao mrtav tu!

JULIJA: Ma ti si Romeo u seksu amater.
Udri ga babo *****eš mu mater!

ROMEO: (dade se u paničan bijeg,
brzo k''o metak pobježe uz brijeg)

JULIJA (prasnu u smijeh): A vid mangupa al'' bježi,
a htio bi kraj mene da leži.

JULIJIN OTAC: Babo će tebi momka da nadje,
a ovoga ce uhljupa neko zlo da snadje.

ROMEO (viče s brijega): E mangupe, dodji u čaršiju ako smiješ,
da vidim jesi l'' spreman da se biješ.

JULIJA (cerekajući se): Romeo, Romeo od*****i ba,
ako nastaviš tako raniću se ja.

JULIJIN OTAC: Idi kući bolan Romeo,
dok nisam s tobom asfalt pomeo.

ROMEO: Ako zovnem Hamleta mog jarana
nećeš izać'' iz bolnice mjesec dana.

JULIJA: E dobar ti jaran, dobro ga znam
neki dan je tražio da mu je dam.

ROMEO: Opet lažeš, on Ofeliju voli,
Å¡ta ima tebe za seks da moli.

JULIJIN OTAC: (Ode u kuću, vode da pije)

JULIJA: ( K''o fol ozbiljna a u sebi se smije.)

ROMEO: Odoh sada kući ko te *****e,
idem da nadjem trebu za sebe.

JULIJA: Nemoj bolan Romeo strpi se do jutra,
ako ne dobijem, daću ti sutra.

ROMEO: Ma daji kome hoćeš sad mi je svejedno,
ne želim više da živim ovako bijedno.

JULIJA: Ma Å¡teta da nestane taki Å¡evac.
Ne želiš valjda da umreš k''o djevac ?

(Zadiže majicu pokaza mu grudi,
u Romeu poče želja da se budi)

ROMEO (sav ushićen): O Julija oko moje crno,
ma neka me pogodi puščano zrno.
Eto me k tebi, nemogu više,
iako znam da crno mi se piše.

JULIJA: Dodji dodji, dilbere moj,
da vidim taj buzdovan tvoj.

ROMEO: (Trči, sa sebe odjeću skida,
draganu svoju ne gubi iz vida.
Ulazi kroz prozor, na trosjed sjeda)

JULIJA: Požuri dok babo utakmicu gleda!

ROMEO: Hajde,hajde, brže se skidaj!
Ako naidje ti vikni "Kidaj!"

JULIJA: (Dohvati nekakvu polupraznu bocu,
više i ne razmišljajući o svome ocu)
Hajd'' da popijemo pa Å¡ta god da je,
čula sam da onda duže traje.

ROMEO: Ne traži čaše,
pićemo iz flaše.

JULIJA: Hajd'' ja ću prva prinče moj.
Uh mašalla, mašalla kol''ki je taj tvoj!

ROMEO: (Uze iz Julijinih ruku flašu)
Hajd'' da pijemo za ljubav našu.

Isprazniše bocu za par minuta,
Julija postade k''o nešto ljuta.

JULIJA: Znaš da moje srce tebe voli,
al'' sad me nešto poče stomak da boli.

ROMEO: A joj meni djevojko bludna,
nećeš valjda reći da si trudna!

JULIJA: Marš, gluho bilo, stoko jedna,
tvoja su nagadjanja tako bijedna.

ROMEO: (Odjednom pade na tlo)
uh *****ote, Å¡ta sam ovo popio!?

JULIJA: "Otrov za pacove" evo baš čitam,
nisam prije stigla starog da pitam.

ROMEO: O Julija, Julija ti nas s*****a.
E Romeo ludi tako ti i treba.

JULIJA: Izvini Romeo mislila sam da je vino,
baš mi je izgledalo onako fino.

ROMEO: (Faca mu je totalno bijesna)
Sad će ti "mala" ostat tijesna.

JULIJA: Ti umireš ne saznavši šta prava je ljepota,
ne "umoči" ništa za svoga života.

ROMEO: (dopuza do Julije bliže)
Na tebe će vječno da mi se diže.

To izusti
i dušicu pusti,
a samo je htio
da joj ga spusti.

JULIJA: (nestaje joj iz očiju plamen)
Kakva Å¡teta, a tvrd mu je k''o kamen.
(Zatvara oči posljednji put)
Znam babo će biti na mene ljut.
---------------------------------------

3 dana poslije:

OFELIJA: Jes'' čuo za ono dvoje ?
Baš šteta, onako mladi.

HAMLET: Ma čuo sam bona, neg'' se skidaj
dok nema nikog da se nešto radi.*

*dati ili ne dati pitanje je sad......

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: * Smiješni tekstovi *

#162 Post Postao/la beca »

NOVI ZAKON O RADNIM ODNOSIMA




clan 1
Pocetak radnog vremena radnik odredjuje sam. Zakonska odredba propisuje da to ne sme biti pre 10 sati ujutro.

clan 2
Naknadu za svoj rad odredjuje radnik u dogovoru sa svojim ukucanima.

clan 3
Pre pocetka posla radnicima se daje nesto za okrepu:
-hladno pivo
-sendvièi
-vino
-konjak
a sve to na trosak preduzeca

clan 4
Na poslu je dopusteno zapevati. Ako neki radnik zapeva, ostali su duzni prekinuti sa radom i pridruziti se pevacu.

clan 5
Ukoliko neki radnik zaspi na poslu, ostali radnici su duzni u tisini napustiti radna mesta da mu ne bi smetali, ali za to imaju pravo na novcanu naknadu kao da su radili.

clan 6
U odsutnosti sefa radnici imaju pravo organizovati zabavu na teret preduzeca.

clan 7
Pauza za dorucak traje od 10:30 do 13:30.

clan 8
Ako je u radno vreme neka serija (ili repriza neke emisije koju radnik nije gledao prethodne veceri, preduzece je duzno obezbediti TV prijemnik ekrana minimalne velicine 70 cm, te omoguciti pracenje iste uz novcanu naknadu radniku kao da je radio.

clan 9
Za smenjivanje sefa potrebna je peticija sa potpisima 2 (dva) radnika.

clan 10
U skladu sa pozitivnim zakonskim propisima, radnik moze zamoliti sefa da dovrsi posao umesto njega, kao i da mu bude na usluzi (npr. da mu dohvati pivo iz frizidera – firma je obavezna da osigura frizider koji ne koristi freon, a najmanje zapremine 8 litara po radniku)

clan 11
Ukoliko je sef zenskog roda, muski radnici su duzni da pri svakom prolasku dati joj do znanja svojim ponasanjem da je predmet njihovog razgovora (npr. zvizdukom, tapsanjem po zadnjici, "dobra, dobra" itd)

clan 12
Svaki radnik ima pravo na osam nedelja odmora leti, i sest nedelja odmora zimi. Ako radnik provodi taj odmor izvan mesta stanovanja, firma je duzna osigurati ciscenja stana i za to vreme nakupljenu prasinu.

clan 13
Ako se radnik firme zeni (udaje), firma je duzna osigurati mu (joj) miraz u visini godisnje prosecne plate i snositi troskove momacke (devojacke) veceri, kao i 85 % troskova vencanja. Firma na taj dan obustavlja rad na nekoliko dana.

clan 14
Za sve radnice poslodavac treba da osigura kucnu pomocnicu, koja mora imati primerene obline i odgovarajuci izgled kako bi mogla posluziti i suprugu (u odsutnosti radnice ili u slucaju premorenosti iste).

clan 15
Odlazak sa posla je u 14:30. Radnici napustaju posao praceni taktovima muzike predvidjene za ovakve prigode. Sef je duzan svakom posebno zahvaliti za radni ucinak uz srdacno rukovanje.

clan 16
Portir je duzan svakom radniku pre izlaska iz kruga firme pregledati torbu.
Ukoliko nista ne nadje, duzan je radnika vratiti u firmu kako bi ovaj mogao da uzme nesto za sebe. Starijim radnicima ovakve stvari se odvoze na kucnu adresu sluzbenim vozilom preduzeca, a pod uslovom da je njihova tezina veca od 2 kg.

clan 17
Ukoliko radnik u toku noci sanja o poslu, firma je duzna platiti naknadu za nocni rad.

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: * Smiješni tekstovi *

#163 Post Postao/la andro »

pic00875eo5.jpg
slika
slika

t_u_t_n_p_l_0_c_k
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 913
Pridružen/a: 28 Jul 2009 10:10
Lokacija: Pandora

Re: * Smiješni tekstovi *

#164 Post Postao/la t_u_t_n_p_l_0_c_k »

PISMO RODITELJIMA

Dragi moji,

Već 8 meseci je prošlo kako sam na fakultetu, a još vam nisam pisala. Stidim se zbog toga, ali vam obećavam da ću sada sve nadoknaditi! Ali pre nego što nastavim sa pisanjem ovog pisma, molim vas da sednete. Nikako nemojte dalje čitati ovo pismo ako stojite. Sedite.

Već su mi se skoro potpuno zacelile opekotine i već sam se skoro potpuno oporavila od šoka što sam morala skakati sa četvrtog sprata. Provela sam samo dve nedelje u bolnici, vid mi se već skoro u potpunosti vratio, a i povraćam jedva jednom nedeljno.

Pošto sam požar izazvala sama, moraćemo Fakultetu platiti 350.000 din. odštete, ali to nije ništa, jer je glavno da sam ostala živa. Imala sam sreću, jer je čovek, koji stanuje preko puta primetio šta se dešava i pozvao vatrogasce i hitnu pomoć. I posetio me je u bolnici, a pošto nisam imala gde da odem (moja soba je u potpunosti izgorela), bio je tako ljubazan i ponudio mi da pređem kod njega. Ima jednosoban stan, ali nam je zato sjajno. Inače, on je dvaput stariji od mene, ali ludo smo se zaljubili jedno u drugo i planiramo se venčati . Nismo se još dogovorili kada, ali hteli bismo da se venčanje održi pre nego što se na meni primete znaci trudnoće. Uistinu, dragi moji, biću majka! Znam, da jedva čekate trenutak kada ćete postati baba i deda i potpuno sam uzbuđena da ćete bebice (jer čekamo trojke) primiti sa onoliko ljubavi sa koliko ste mene okruživali kada sam bila mala.

Jedina stvar koja trenutno odlaže našu svadbu, je ta što je moj verenik pokupio negde neku odvratnu infekciju. Zbog toga smo oboje opet u bolnici, jer sam i ja to dobila, ali sada nam je mnogo bolje zahvaljujući antibioticima, koje dobijamo intravenozno. Doktori ovu bolest nazivaju sifilis ili tako nekako.

Znam, da ćete mog supruga dočekati širom raširenih ruku, i uskoro će on postati deo naše porodice. To je veoma drag čovek, i uprkos tome što nema završenu ni osnovnu školu veoma je ambiciozan. Naravno, on je druge veroispovesti, ali znam da ste vrlo tolerantni, pa vam neće smetati ni to što je tamnije puti. Sigurna sam da ćete ga voleti barem onoliko koliko ga ja volim! Pošto je približno vaših godina, slagat ćete se vrlo dobro, naročito kada se preselimo kod vas (jer je naš stan suviše mali za toliko ljudi). Čini mi se da su i njegovi roditelji čestiti ljudi, njegov otac je poznati prizvođač narkotika iz Afrike, odakle je poreklom i moj budući...

Sada, kada sam vam sve opširno opisala, mislim da je vreme da vam priznam da mi nije izgoreo stan, tako da mi nije ništa, nisam ni bila u bolnici, nemam ni crnca-verenika, ni sifilis niti sam trudna. Istina je da sam pala iz matematičke analize, knjigovodstva i makroekonomije, a iz informatike sam se provukla, pa sam htela da vam pokažem da na ovom svetu postoje i gore stvari od ovih! Ljubim vas... Vaša kćer

[To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif]
slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: * Smiješni tekstovi *

#165 Post Postao/la im_ex »

Mi mislimo da je naš sadašnji predsjednik pra-
vi domoljub, ali ujedno i iskusni politički li-
sac, kakvog treba tražiti. Zaslužuje da ga pose-
bice pohvalimo i bezrezervno u svemu podupi-
remo. Čak štoviše, pozivamo: ustanimo složno i odje-
nimo svečano ruho, poklonimo mu se smjerno i polju-
bimo ga s punim žarom i od srca. Neka nam vječno bu-
de vođa i neka najveći sin, kojeg je ova zemlja
dala ostane! Dok njega imamo, imamo i najvećeg ga-
ranta naše samobitnosti i opstojnosti našega naro-
da. Podignimo mu zato spomenik od dre-
vnoga našega kamena, da ponosno stoji dovije-
ka, kako bi svi znali kakvoga predsjednika imamo.
a sada čitajte samo neparne redove.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori