Iskoristavanje gostoprimstva

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#46 Post Postao/la beca »

nella26 je napisao/la::lol: dobro ako je takav slučaj :lol: eto me onda kod tebe na par dana pa ćeš vidjeti :lol:

Å¡alila sam se :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#47 Post Postao/la beca »

uostalom dan traje 24 sata, ja sam rekla da je podnošljivo 20, što znači da idu kući spavati [laugh.gif]

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#48 Post Postao/la nella26 »

hajd dobro je mislila sam sad ćeš reći neću biti dva dana kući :lol: ma znam ja to draga moja [smileycrushhx9.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#49 Post Postao/la beca »

nemoj da te prijavim za off [laugh.gif]

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#50 Post Postao/la im_ex »

Nedavno,kad sam bila kuci, dodjose mi navece rodjak s porodicom, a koji su inace na odmoru, dakle, ni oni nisu sa stalnim boravkom u BiH.
Da na vrijeme naglasim, taj rodjak mi, aman sto se "usrecio".
Ostali bi oni duze ali, dijete se unervozilo, zadrijemalo, sprovodil sprovodi, nemoguce ga smiriti, samo knjeza i time sprjecava nastavak komunikacije.
Vec se kane poci na sto sugerisah zasto ne bi dijete uspavali tu i na miru ostali jos sjediti. Ne vrijedi, vec ustaju.
Polaze, ispracam ih i pri pozdravu mi njegova supruga rece: hvala na svemu, paa ... eto, svraticemo mi i danju kad nam bude usputno, ako te bude kuci a gledacemo i da dodjemo te zadnje ti sedmice boravka, na sijelo.
Ne znam jel mi vise smijesno il zalosno, u svakom slucaju je i jedno i drugo - ne rece ono uobicajeno - dodji i ti nama.
Na vrh mi jezika, hocul, necu ... hocu i hop: "Nema na cemu, doci cu i ja vama" [laugh.gif]

Il se pravila da ne konta il nije skontala ... ma, bice da je ovo prvo :lol:
Al, eto, ne odoh im - nije se imalo prilike.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#52 Post Postao/la beca »

e ja bih tvog pokeraša sa noge na nogu

meni je malo žao što nisam imala puo gostiju za Bajram, ali ne može jare i pare, obišla sam skoro cijelu familiju i novu i staru :D

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#53 Post Postao/la ra-ja »

Posto nemam takvih gostiju ..koje vi navodite..a osoba sam koja vise volim da mi se dodze nego da ja idem...neznam sta bih napisala....
Veoma sam sretna ako ono sto stavim na sto bude pojedeno..znaci kompliment bez rijeci, da je bilo dobro i ukusno....Onda sam zaista sretna... [smile.gif]

Zao mi je ako vam gosti pricinjavaju toliki problem...Meni je bilo uvijek teze biti gost nego domacin...Jer znam ljude kojim sa vrata mozes procitati raspolozenje..sa ili bez umjetnog smijeha.... :!:
Nekako odem negdje .kazem domacinu "BLAGO VAMA KADA STE U SVOJOJ KUCI.... :!: pa se nemorate vracati.....budem umorna... :(

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Iskoristavanje gostoprimstva

#54 Post Postao/la beca »

sve je to ok kad su gosti normalni i kulturni, u tom slučaju i ja volim biti domaćin...

Odgovori