Ah te dlake!!!

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Ah te dlake!!!

#31 Post Postao/la paparaci »

papaya je napisao/la:A sto imaju saloni gdje profesionalci obavljaju taj posao, mmmm :P
ne moras uopste da se mucis
jest, za to moras biti plaho strucan :P

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Ah te dlake!!!

#32 Post Postao/la beca »

sabinaX je napisao/la:Citajuci forum, vidim da se vrlo cesto dotaknemo tih dlaka, te smetaju vamo te smetanu onamo, primjetim da uglavnom volimo izbrijano i glatko, pa cak i kod muskaraca :lol: ....
Sad me zanima vase misljenje, kakve vise volite: izbrijane, umjereno dlakave, jako dlakave....za zene isto tako gdje volite a gdje ne volite dlake u muskaraca....

Joj meni je takva tlaka to izbrijavanje, cupanje i depiliranje...na nekim mjestima bih najradije na lasersko uklanjanje dlacica, ali ne bas na svim, redovno brijem noge i ispod pazuha, ostalo umjereno 8)
A muskarci....hm pa ne svidaju mi se pretjerano dlakavi, recimo normalno mi je da su dlakave noge, ili mi se npr. jako svida onaj puteljak od pupka pa prema dole 8) ali mi se recimo svida ako se briju ispod pazuha... iako sam cula da se neki briju i po drugim mjestima (a nisu brada i brkovi :lol: )
Usput nisam bas ljubitelj ni brkova ni brada
draga moja, ne treba ti laserska depilacija, preporucujem neki dobar depilator, ja ga koristim nekoliko godina i rahat sam mjesecima....

a ko je ljubitelj dlaka...niko ih ne voli...

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Ah te dlake!!!

#33 Post Postao/la JAS »

Ona mesta koja vec godinama depiliramo, cupamo i sl...nema sanse da laser to resi i to jednim tretmanom recimo....znaci trebace mnogo para onome ko pozeli da odstrani te dlake jer i to je naravno postupak koi se nemoze odjednom zavrsiti...dlake ce se jos dugo stvarati na ta mesta, al da, ono ako i redovno idete na te laserske tretmane imace i oni efekat.
Znaci onaj ko ima i je voljan da trosi novac, taj ce imati uspeha....

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Ah te dlake!!!

#34 Post Postao/la beca »

JAS je napisao/la:Ona mesta koja vec godinama depiliramo, cupamo i sl...nema sanse da laser to resi i to jednim tretmanom recimo....znaci trebace mnogo para onome ko pozeli da odstrani te dlake jer i to je naravno postupak koi se nemoze odjednom zavrsiti...dlake ce se jos dugo stvarati na ta mesta, al da, ono ako i redovno idete na te laserske tretmane imace i oni efekat.
Znaci onaj ko ima i je voljan da trosi novac, taj ce imati uspeha....
zar nismo svi voljni trositi novac za licnu njegu..

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: Ah te dlake!!!

#35 Post Postao/la nermin01 »

dlake su fujj
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Ah te dlake!!!

#37 Post Postao/la string »

vidovita_dzemila je napisao/la:Yu Zhenghuangovo tijelo prekriveno dlakama


Kinez Yu Zhenghuan ima 96 posto tijela prekriveno maljama. U 32. godini života odlučio se na plastične operacije.

Doktori smatraju da Yu pati od hormonalne neravnoteže. Kažu da će mu dovoljno biti 3 do 5 tretmana, a zatim će mu napraviti korekcije očiju, nosa i usana.

Yu Zhenghuan postao je poznat sa sedam godina kad je glumio u filmu Monkey Boy's Treasure Safari. Voli glumu i želio bi se njome baviti, a ne želi da mu maljavost bude problem.
Izgleda da ovaj ne trosi novac na odstranjivanje dlaka ali zato mnogo ustedi na majicama :lol: Pogledajte te ruke i ramena samo..hahahahha ludnica :lol:
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Ah te dlake!!!

#38 Post Postao/la nella26 »

Mrzim dlake a ovaj čiko je katastrofa :(
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Ah te dlake!!!

#39 Post Postao/la beca »

vidovita_dzemila je napisao/la:Yu Zhenghuangovo tijelo prekriveno dlakama


Kinez Yu Zhenghuan ima 96 posto tijela prekriveno maljama. U 32. godini života odlučio se na plastične operacije.

Doktori smatraju da Yu pati od hormonalne neravnoteže. Kažu da će mu dovoljno biti 3 do 5 tretmana, a zatim će mu napraviti korekcije očiju, nosa i usana.

Yu Zhenghuan postao je poznat sa sedam godina kad je glumio u filmu Monkey Boy's Treasure Safari. Voli glumu i želio bi se njome baviti, a ne želi da mu maljavost bude problem.

jadničak :(

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Ah te dlake!!!

#40 Post Postao/la nella26 »

recesija valjda nema se :lol:
n1001050019_30165928_6750[1].jpg
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Ah te dlake!!!

#41 Post Postao/la srebrni »

nella26 je napisao/la:recesija valjda nema se :lol:
n1001050019_30165928_6750[1].jpg

koja suma za sakrit se u nju auuuuuuuuuuuuuuu....a ja jos piroman [icon_peace.gif]
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Ah te dlake!!!

#42 Post Postao/la beca »

e ova nije jadnica ova je fuj odvratna nezenstvena divljakusa....ovo je meni nesto najodvratnije, i ona žensko [eusa_wall.gif] [eusa_wall.gif] [eusa_wall.gif] [eusa_wall.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Ah te dlake!!!

#43 Post Postao/la ra-ja »

Ljudi koji imaju dlacice po vidnim dijelovima tijela...to su osobe koje ne drze puno vaznosti o higijeni...Kao ove ispod pazuha ili kada se skine u kostim a one strse..jako ruzno pogledati....
Ja ih nemam bas ..te se time i neopterecujem.... :!:

Iako smatram da su dlacice bogom date.te stvar svake osobe da li ce ili nece odstraniti sa nevidljivih djelova tijela....Svako je gospodar svog tijela...Ti se zgrazavat na necije dlacice..
Mozda posjedujes neku drugu osobinu na koju se isto tako drugi zgrazavaju.... [eusa_think.gif]

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Ah te dlake!!!

#44 Post Postao/la nella26 »

Slušam sinoć voditeljicu "Dvogleda" na tv Pink-u, negdje su neku poznatu cicu uhvatili nedepiliranih nogu i sad voditeljica komenatriše kako su dlake nekad bile u modi i da je nametnuto od strane poznatih ličnosti da se depiliramo [eusa_wall.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Ah te dlake!!!

#45 Post Postao/la nella26 »

slika
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori