Ima li namještaljki u BIH nogometu/fudbalu

Svjetsko Prvenstvo,Liga prvaka,Cup UEFA,Premijer lige i ostale lige ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Columbo
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 466
Pridružen/a: 13 Apr 2007 02:00
Lokacija: Germany

Ima li namještaljki u BIH nogometu/fudbalu

#1 Post Postao/la Columbo »

Cijela zemlja je korumpirana,dali i BIH nogomet/fudbal potresa Balkanski sindrom namjestanja rezultata,placanje sudijama,kupovanje bodova itd...

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#2 Post Postao/la danjel »

Kako da ne i sam igram u drugoj ligi FBiH to je sastavni dio nogometa,na¾alost dokle god je vlast korumpirana i sve ostalo æe biti.Nemoguæe je da niko ni¹ta ne poduzima.

Avatar
Columbo
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 466
Pridružen/a: 13 Apr 2007 02:00
Lokacija: Germany

#3 Post Postao/la Columbo »

Ko je po vama odgovoran za takvo stanje i kako stati tome na kraj ?

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#4 Post Postao/la danjel »

Stvar je u savezu,a savez igra kako vlada svira.Evo juèe utakmica finala kupa ©iroki-Slavija,himna svira,svi igraèi okrenuli leða zastavi sem njih 4 a o publici da i ne govorim...A da savez suspendira igraèe,da suspendira stadion na 1god neigranja na njemu sledeæi put æe dobro razmisliti hoæe li zvi¾dati i psovati.A kod nas savez ni¹ta.Ili prijateljska utakmica u rukometu BIh-Hrvatska u Ljubu¹kom ,na¹oj himnoj svi fuækaju a Hrvatsku svi pjevaju,pa brate mili ako toliko voli¹ hrvatsku idi tamo ¾ivi ili bar po¹tuj ono ¹to je na¹e,po¹to ni mi u Sarajevu 3 dana prije te utakmice nismo fuækali hrvatskoj himni..

Avatar
Columbo
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 466
Pridružen/a: 13 Apr 2007 02:00
Lokacija: Germany

#6 Post Postao/la Columbo »

Dali mislite da bi se policija trebala ukljuciti u ova dogadjanja.Ljudi koji su na celu saveza ocito nisu sposobni (zmire na oba oka) da ove anomalije uklone iz nog/fudbala.Koliko su odgovorni predstavnici (uprave) klubova? Moje je misljenje da i oni isto doprinose neregularnostima,vise ih interesuje ko ce suditi njihovom klubu,nego kvaliteta svoje ekipe,da ne govorimo o brizi prema igracima...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

Re: IMALI NAMJESTALJKI U BIH NOGOMETU/FUDBALU

#7 Post Postao/la dinko »

Columbo je napisao/la:Cijela zemlja je korumpirana,dali i BIH nogomet/fudbal potresa Balkanski sindrom namjestanja rezultata,placanje sudijama,kupovanje bodova itd...
Evo reci cu ti par stvari o zadnjim utakmicama za EURO.Kad smo igrali protiv Dankse na Kosevu za kvalifikacije Svjetskog Prvenstva,utakmica je prodana Dancima i to ju je savez prodao.
Sad u kvalifikacijama kad smo igrali protiv Moldavije sa 2-2,utakmica je isto tako prodana ali ovog puta mislim da je od Sloskovia kako sam cuo o tome a kad smo igrali sa Maðarskom u Zenici na Bilinom Polju i izgubili utakmicu 1-3,utakmicu je prodao glavni sudija na travnjaku koji je inace Cipranin ... eto samo 3 utakmice koje su nam vazne su prodane a gdje je ostalo za koje ne znamo

Avatar
Columbo
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 466
Pridružen/a: 13 Apr 2007 02:00
Lokacija: Germany

#8 Post Postao/la Columbo »

@linux: Imas li kakav dokaz za ove tvoje tvrdnje,dali si gdje ovo o cemu pises procitao? Imasli svjedoka koji je vidio ili cuo,da je to tacno. Ovo sto ti pricas su svakodnevna naglabanja,bez dokaza.

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#9 Post Postao/la dinko »

To ti je jarane u Dnevnom Avazu bilo par dana ... a o tome prica cijela Bosna i Hercegovina

Avatar
Columbo
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 466
Pridružen/a: 13 Apr 2007 02:00
Lokacija: Germany

#10 Post Postao/la Columbo »

Zanimljivo da ja to nisam nigdje procitao,recimi koje su se cifre spominjale,kada si ti to citao. O kafanskim pricama ne zelim da raspravljam,u kafani obicno svi-sve znaju...hehehehe :P

Avatar
Vedo_at
Pocetnik
Postovi: 12
Pridružen/a: 02 Sep 2007 02:00
Lokacija: Austria

Cao!

#13 Post Postao/la Vedo_at »

U Bosni je toga uvjek bilo i bice!!!

Avatar
Vedo_at
Pocetnik
Postovi: 12
Pridružen/a: 02 Sep 2007 02:00
Lokacija: Austria

Cao!

#14 Post Postao/la Vedo_at »

U Bosni je toga uvjek bilo i bice!!!

Odgovori