Karizma

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: KARIZMA

#2 Post Postao/la mrki62 »

Suvremeni karizmatik je po mom Bil Clinton a iz povijesti Josip Broz - tito.

Upravo sad se nalazim na jednoj zanimljivoj slovenačkoj stranici , na kojoj se vodi rasprava o Hrvatskom vanjskom dugu , koji je cca 41 milijardu eurića a Slovenski je blizu 40 milijardi eurića.
Bivša Yu je u najslabijim vremenima bila zadužena oko 12 milijardi €.

E sad , ljudi nisu naivni , znaju ocijeniti situaciju i pokušat ću prenijeti atmosferu sa te stranice , gdje jedan piše ; prije je vladala jedna partija, koja je svoje neposlušne znala kazniti a sad vlada više stranaka i nigdje nikog sa greškom - kaznom.
Nijel to interesantno , država se zadužuje , stvara se utisak da nam je lijepo a u stvari se živi od tuđih novaca i tobože živimo bolje.
Karizma je jako zanimljiva, ako je osoba pozitivna , ako ima pozitivne energije u sebi.
Negativna energija je jako opasna po okolinu : Slobo, Tuđman, Alija ,........... ljudi su ih volili zbog negativnih stvari a pozitivnih nisu ni imali - zbog toga je narod stradao a masa ih i danas plaća ceh.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: KARIZMA

#5 Post Postao/la basista »

vidovita_dzemila je napisao/la:karizmatičan čovjek je po meni čovjek koji se izdvaja iz mase, koji privlači pažnju,o kojem se uvijek ima šta reći, koji je jakog karaktera, koji nerijetko ima šokantne izjave, kojeg pristalice vole i slijede, a neprijatelji poštuju. koji nije "običan"


nick cave, jim jarmusch
svetlana cenić [laugh.gif]
fidel castro, carla del ponte [mmmux2.gif]

Eto sve ovo.. s tin da ove dvije zenske ne bih navodio.. umjesto njih,mozda Madona... i tak to

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: KARIZMA

#6 Post Postao/la andro »

Povesti se za nekim svojim osjecajima koji prevazilaze ponekad granice mogucega mogu samo nadasve karizmaticne osobe , koje ujedno zrace toliku snagu i energiju da su u stanju da za sobom povedu citavu jednu nebrojenu masu. Po meni a da se previse ne ulazi u neke nepotrebne rasprave ko su oni i sta su uradili ili ucinili jer to nije bit karizmaticnosti vec stvarne definicije istoga su Hitler koji je doista imao jaku i izrazenu karizmu sto je i bilo presudno da je poveo citavu jednu naciju za sobom na jedan doista fascinantan nacin . Tu bih jos dodao i Martin Lutera Kinga koji je takodje po meni jedna veoma jaka licnost kada je u pitanju karizma .
slika
slika

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: KARIZMA

#8 Post Postao/la mickey »

Muhammad Ali, imo je vrhunske boksačke vještine, izgled najzgodnijeg glumca,
nepobjediv karakter i blještavilo kakvo nisu imali ni hollywood i las vegas.

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: KARIZMA

#9 Post Postao/la basista »

Ma jock baa Dzemicu.. ne volim ja te politicare i njihove spike.. od druge sam fele.. Ljudi iz te profesije.. nekako mi se ne mogu pribliziti.. sta ja znam kako to.. mada jesu njih dvije upecatljive u nastupu.. nema tu sta.. jos da dodam All Paccina.. etooo

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: KARIZMA

#10 Post Postao/la mickey »

vidovita_dzemila je napisao/la:karizmatičan čovjek je po meni čovjek koji se izdvaja iz mase, koji privlači pažnju,o kojem se uvijek ima šta reći, koji je jakog karaktera, koji nerijetko ima šokantne izjave, kojeg pristalice vole i slijede, a neprijatelji poštuju. koji nije "običan"


nick cave, jim jarmusch
svetlana cenić [laugh.gif]
fidel castro, carla del ponte [mmmux2.gif]
zašti jim jarmusch? zbog frizure? :lol:

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: KARIZMA

#13 Post Postao/la mickey »

kad ljudi spominju hitlera, mogo bi i ja spomenut osamu bin ladena.
šta ja znam, karizmatičan mi je zbog one svoje simpatične bradice i
namještaja na kojem drži kalašnjikove umjesto jastučića kad se javlja
video porukama iz neke Å¡pilje.

Odgovori