Avon

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#61 Post Postao/la beca »

nella26 je napisao/la:imamo msn pa ćemo se dogovoriti hvala ti

naravno :D

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#62 Post Postao/la beca »

beca_jovi je napisao/la:Šetnja za život je ponovo tu! Borimo se protiv raka dojke zajedno!Registrujte se za šetnju u Sarajevu 5 aprila, na sljedecim lokacijama: U subotu 28 martau Mercatoru Ložionička 12-18Tom shopping Centar Lukavica od 12-18 satiIlidza kod fontane od 11- 15 satiVilsonovo setaliste od 11- 15 satiTakodjer se mozete registrovati online na http://www.setnjazazivot.ba

registracija košta 10 km, dobijete majicu AVON U BORBI PROTIV RAKA DOJKE, SETANJA ZA ZIVOT 2009.

sva prikupljena sredstva idu u svrhu kupovine aparata za biopsiju na Klinickom Centu Kosevo...

Prosle godine smo uspjeli kupiti mamograf za Dom Zdravlja Kumrovac u Sarajevu...pomozite i podrzite i ove godine ovaj projekat, jer ova bolest se ne desava drugima, ona je tu oko nas.... i ne obolijevaju samo zene, vec i 2 posto muskaraca u svijetu...
u nedjelju, 7.6. je ista humanitarna akcija, ovaj put u BANJA LUCI, venecijo, nadam se da se vidimo, ja dolazim :D
Zadnja izmjena: beca, dana/u 03 Sep 2009 23:33, ukupno mijenjano 6 puta.

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#63 Post Postao/la beca »

venecijo?

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: AVON

#64 Post Postao/la venecija »

ahh,,,,ma sta sam propustila... [huh.gif] ma,,,sto mi na poruke nisi ostavila da dolazis,,ja na ove teme nisam ni ulazila,,,tako mi je zao [eusa_wall.gif] ,,,samo si na off,,pricaonoci nagovjestila da mozda dolazis,,,sory,,sledeci put molim te obavezno mi javi,, [oha.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#65 Post Postao/la beca »

beca_jovi je napisao/la:
beca_jovi je napisao/la:Šetnja za život je ponovo tu! Borimo se protiv raka dojke zajedno!Registrujte se za šetnju u Sarajevu 5 aprila, na sljedecim lokacijama: U subotu 28 martau Mercatoru Ložionička 12-18Tom shopping Centar Lukavica od 12-18 satiIlidza kod fontane od 11- 15 satiVilsonovo setaliste od 11- 15 satiTakodjer se mozete registrovati online na http://www.setnjazazivot.ba

registracija košta 10 km, dobijete majicu AVON U BORBI PROTIV RAKA DOJKE, SETANJA ZA ZIVOT 2009.

sva prikupljena sredstva idu u svrhu kupovine aparata za biopsiju na Klinickom Centu Kosevo...

Prosle godine smo uspjeli kupiti mamograf za Dom Zdravlja Kumrovac u Sarajevu...pomozite i podrzite i ove godine ovaj projekat, jer ova bolest se ne desava drugima, ona je tu oko nas.... i ne obolijevaju samo zene, vec i 2 posto muskaraca u svijetu...
u nedjelju, 7.6. je ista humanitarna akcija, ovaj put u BANJA LUCI, venecijo, nadam se da se vidimo, ja dolazim :D

26. 9. u 17h ista akcija u Mostaru...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#66 Post Postao/la beca »

i kao što je najavljeno, održana je šetnja za život u Mostaru, na Španskom trgu
Privitak/ci
rtnja.jpg

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#67 Post Postao/la beca »

sav prikupljeni novac otišao je u humanitarne svrhe
Privitak/ci
.jpg

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#68 Post Postao/la beca »

za pomoć oboljelim ženama od raka dojke
Privitak/ci
6666.jpg

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#69 Post Postao/la beca »

šteta je što je bilo jako malo odziva za ovu akciju, ljudi su dolazili iz različitih gradova BiH, Mostaraca jako malo, kao i Sarajlija i Banjalučana za vrijeme šetnji u njohovim gradovima....
Privitak/ci
4444444444444.jpg

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#70 Post Postao/la beca »

možda sljedeće godine bude više odaziva....

ako shvatimo da se bolest ne dešava drugima, već da se može desiti i nama i našim bližnjima....

srce AVON-a i dalje nastavlja da kuca....osim borbe protiv raka dojke, pokrenuta je i kampanja borbe protiv nasilja u porodici.....u svakoj avonovoj brošuri možete naručiti proizvode namijenjene u tu svrhu, sav novac direktno ide u humanitarne svrhe...
Privitak/ci
zadnja.jpg

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#72 Post Postao/la beca »

tvoj_drug je napisao/la:Moj omiljeni parfem iz avona -Full Speed-

Kupila mi cura jednom za rođendan i od tada stalno njega koristim!!!
[evojele9.gif]

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: AVON

#73 Post Postao/la andro »

beca_jovi je napisao/la:
ako shvatimo da se bolest ne dešava drugima, već da se može desiti i nama i našim bližnjima....
Apsolutno podrzavam svaku akciju koja se vodi u svrhu sprecavanja ili prevencije kada je u pitanju bolest . Iskreno pogotovo kada je u pitanju "rak" jer sam vec izgubio mamu zbog te opake bolesti a otac mi je trenutno na terapijama zbog istoga . [evojele9.gif]
slika
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#74 Post Postao/la beca »

andro je napisao/la:
beca_jovi je napisao/la:
ako shvatimo da se bolest ne dešava drugima, već da se može desiti i nama i našim bližnjima....
Apsolutno podrzavam svaku akciju koja se vodi u svrhu sprecavanja ili prevencije kada je u pitanju bolest . Iskreno pogotovo kada je u pitanju "rak" jer sam vec izgubio mamu zbog te opake bolesti a otac mi je trenutno na terapijama zbog istoga . [evojele9.gif]
[evojele9.gif]

ali, mi smo sebični ljudi, sebičan narod, i, izgleda da to ništa ne može promijeniti

Odgovori