Da li muskarci uopce znaju voljeti?

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Dali muskarci uopce znaju voljeti?

#16 Post Postao/la string »

Naravno da ne znaju.Da znaju bili bi zene a zene bi bile neko treci :?
:lol:
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: Dali muskarci uopce znaju voljeti?

#18 Post Postao/la zivinicannn »

naravno da znamoo...nismo ni mi od kamenaa

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Dali muskarci uopce znaju voljeti?

#19 Post Postao/la ra-ja »

Sve je stvar nasljednjih ili stecenih osobina ,bilo kod zene tako i kod muskarca..da li on zna ili nezna voljeti... :!:

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Dali muskarci uopce znaju voljeti?

#20 Post Postao/la nella26 »

Nasljednost i stečeno iskustvo sa emocijama ama baš nikakve veze nemaju, i muškarac zna da voli kao i žena, ček i jače samo je stvar u tome koliko ko pokazuje emocije
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Dali muskarci uopce znaju voljeti?

#21 Post Postao/la ra-ja »

Objasnjenje gore navedene misli dana,,,za nella26... :!:

Nedavno sam chatala sa jednom djevojkom iz Bosne ,,Izmedju ostalog razgovora ,ona mi kaze da nikada nikoga nije voljela,pa cak ni roditelje. Nije joj uopste poznat taj osjecaj ,sta znaci voljeti...

Isti slucaj je dozivio i moj brat prije dvije godine,kada je chatao sa djevojkom iz Crne Gore... :!:
Ovo su svjeza dva primjera a ima ih jos.... [eusa_think.gif]

Ako nemate objasnjenja za nesto na covjeku i u covjeku to je nasljedno ili pod nekim situacijama steceno...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Dali muskarci uopce znaju voljeti?

#23 Post Postao/la ra-ja »

cuci je napisao/la:naravno da znaju voleti ,nismo mi monstrumi... poenta je u tome,da vecina muskaraca oponasa KOLA-zato devojke ako se ne pazite brzo zavrsite ispod njih!!! cuvajte se bahatih momaka pa cete bviti voljene...
Mozda si trebao razumjeti temu...ovdje niko nije rekao da nije voljen..niti je bilo pitanje da li ste voljeni.... :?:

Isuvise smo voljene da bih postavljale takvo pitanje... [eusa_think.gif]

Nego da li muskarci UOPSTE znaju da vole.... :?:

znaju..a neki nemaju taj osjecaj..ili neznaju to pokazati... :!:

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Dali muskarci uopce znaju voljeti?

#24 Post Postao/la nella26 »

Ra-Ja je napisao/la:Objasnjenje gore navedene misli dana,,,za nella26... :!:

Nedavno sam chatala sa jednom djevojkom iz Bosne ,,Izmedju ostalog razgovora ,ona mi kaze da nikada nikoga nije voljela,pa cak ni roditelje. Nije joj uopste poznat taj osjecaj ,sta znaci voljeti...

Isti slucaj je dozivio i moj brat prije dvije godine,kada je chatao sa djevojkom iz Crne Gore... :!:
Ovo su svjeza dva primjera a ima ih jos.... [eusa_think.gif]

Ako nemate objasnjenja za nesto na covjeku i u covjeku to je nasljedno ili pod nekim situacijama steceno...
Ma ne postoji osoba koja u životu nije voljela a to o čemu ti pričaš je stvar u tome što su vjerovatno obje povrijeđene u životu, povrijeđene od osobe koju su upravo voljele, a ako nije ni to slučaj onda su poremećene.
Bog nam je svima dao taj osjećaj kao što je dao i osjećaj gladi i mnoge druge :!:
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Dali muskarci uopce znaju voljeti?

#25 Post Postao/la beba80 »

nela ja te volim pogotovo nakon ovih recenica.Da ja volim imam mnogo ljubavi

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Dali muskarci uopce znaju voljeti?

#26 Post Postao/la basista »

Ako jos koji put ovu temu budem vidio pred ocima,pokrenucu temu koja ce se zvati "Zasto zene lazu o muskarcima".. Pa da budemo kvit! Cuj to!.. znamo li mi voliti... ccc,, Eto dobro je da vi znate.. Samo nije mi jasno,kako to da nas nikako ne mozete nauciti tim lijepim disciplinama.. Da nije mozda zbog toga sto ni vi zene niste bas daleko odmakle u tome pa se nema sta vidjeti? Haa? Pusa!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Dali muskarci uopce znaju voljeti?

#27 Post Postao/la ra-ja »

nella26 je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Objasnjenje gore navedene misli dana,,,za nella26... :!:

Nedavno sam chatala sa jednom djevojkom iz Bosne ,,Izmedju ostalog razgovora ,ona mi kaze da nikada nikoga nije voljela,pa cak ni roditelje. Nije joj uopste poznat taj osjecaj ,sta znaci voljeti...

Isti slucaj je dozivio i moj brat prije dvije godine,kada je chatao sa djevojkom iz Crne Gore... :!:
Ovo su svjeza dva primjera a ima ih jos.... [eusa_think.gif]

Ako nemate objasnjenja za nesto na covjeku i u covjeku to je nasljedno ili pod nekim situacijama steceno...
Ma ne postoji osoba koja u životu nije voljela a to o čemu ti pričaš je stvar u tome što su vjerovatno obje povrijeđene u životu, povrijeđene od osobe koju su upravo voljele, a ako nije ni to slučaj onda su poremećene.
Bog nam je svima dao taj osjećaj kao što je dao i osjećaj gladi i mnoge druge :!:
NISU ZENE NIKADA VOLJELE....TAKO BAR KAZU....POSTO KUPILA INFORMACIJU POTO ti PRODALA...NISU NIKADA IMALE MOMKA :!: Nisu cak imale ljubavi niti prema roditeljima....svatas sada... [eusa_think.gif]

Da @nella mi samo razgovaramo minjemo misljenje da li iz svog ili tudjeg iskustva naravno....
Licno nemam problema sto se tice ljubavi..i tekao sam nagradjena od boga... [smile.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Dali muskarci uopce znaju voljeti?

#28 Post Postao/la ra-ja »

basista je napisao/la:Ako jos koji put ovu temu budem vidio pred ocima,pokrenucu temu koja ce se zvati "Zasto zene lazu o muskarcima".. Pa da budemo kvit! Cuj to!.. znamo li mi voliti... ccc,, Eto dobro je da vi znate.. Samo nije mi jasno,kako to da nas nikako ne mozete nauciti tim lijepim disciplinama.. Da nije mozda zbog toga sto ni vi zene niste bas daleko odmakle u tome pa se nema sta vidjeti? Haa? Pusa!
Zar nevidis da momentalno govorimo ja i@ nella i ja o zenama koje neznaju da vole... :!:

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Dali muskarci uopce znaju voljeti?

#29 Post Postao/la basista »

izvini Raja,da li sam dobro razumio.. sad pricate ti,ti,@ i nela??

Odgovori