Susan Boyle

Sve o muzici, domaæoj i stranoj, pjevaèima, bendovima itd.
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Susan Boyle

#16 Post Postao/la beca »

mickey je napisao/la:ma rađe ja slušam tinu ivanović koja pjeva o kabrio poršeima
eh zbog takvih kao sto si ti estrada nam je puna umjetnika do j...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Susan Boyle

#17 Post Postao/la sabinax »

U svakom slucaju bila bi dobra da da glas nekim princezama u crticima Walta Disneya
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Susan Boyle

#18 Post Postao/la mickey »

edo maajka je za mene umjetnik bez obzira na vrstu muzike

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Susan Boyle

#21 Post Postao/la ra-ja »

Za moj pojam bolje ikada nego nikada... [smile.gif] treba joj aplauz od nas ..dati priznanje...Nemojmo biti ljubomorni i zavidni..Svaka joj cast....
Ko zna iz koji razloga se do sada nije culo za nju... :?:

Nikada ne recite nikad....netreba gubiti nadu... [eusa_think.gif]

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Susan Boyle

#25 Post Postao/la basista »

Trebala bi pola od te sume i da vista tatlane jer samo jednom,moze dici takvu frku u medijima.. tesko da ce drugi album,imati takvu prodju.. Narodu sve brzo dosadi.. [cool.gif]

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Susan Boyle

#26 Post Postao/la andro »

PJEVAČICA ĆE ZAVRŠITI KAO JOHN LENNON?
Brat Susan Boyle strahuje da će njegovu sestru ubiti obožavatelj
- Jako sam uzrujan što nema sigurnosti. Susan je velika svjetska zvijezda i treba bolju zaštitu. Pogledajte što se dogodilo Johnu Lennonu u New Yorku. Jako smo zabrinuti – rekao je John Boyle.

Nakon što je njegovu slavnu sestru Susan ispred kućnih vrata dočekao opsjednuti obožavatelj, John Boyle je zabrinut da bi i ona mogla završiti kao John Lennon kojega je prije 30 godina ubio poludjeli obožavatelj.

Susan se u utorak navečer vraćala sa snimanja humanitarnog singla za pomoć preživjelima u potresu na Haitiju kad je na vrhu stubišta svoje kuće ugledala nepoznatog muškarca. Pjevačica nije bila ozlijeđena, ali je preživjela veliki stres, kazao je njezin prijatelj za “The Sun”.

Talentirana kućanica koju je u zvjezdanu orbitu lansirao šou “Britain's got Talent” nedavno je doživjela još jedan neugodan susret. Dva nepoznata muškarca uhvaćena su kako vire kroz njezin prozor u dvorištu, a ta dva događaja jako su uzdrmala Susanina brata i ostatak njezine obitelji.

- Jako sam uzrujan što nema sigurnosti. Već smo im nekoliko puta rekli da Susan mora imati bolju zaštitu kako bi se ovakve stvari izbjegle. Susan je velika svjetska zvijezda i treba bolju zaštitu. Pogledajte što se dogodilo Johnu Lennonu u New Yorku. Jako smo zabrinuti – rekao je John.

Bivšeg Beatlesa ubio je 1980. godine Mark Chapman ispred Lennonova stana na Manhattanu. Chapman kojemu su sada 54 godine još uvijek odslužuje kaznu u newyorškom zatvoru.
slika
slika

t_u_t_n_p_l_0_c_k
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 913
Pridružen/a: 28 Jul 2009 10:10
Lokacija: Pandora

Re: Susan Boyle

#27 Post Postao/la t_u_t_n_p_l_0_c_k »

mickey je napisao/la:edo maajka je za mene umjetnik bez obzira na vrstu muzike
[thumbup.gif] [evojele9.gif]
slika

Odgovori