Igra nas pomladuje

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Igra nas pomladuje

#1 Post Postao/la sabinax »

Započet cu citatom George Bernard Shawa:
"Ne prestajemo se igrati zato sto ostarimo, ostarimo zato Å¡to se prestanemo igrati"

Razmisljam o tome kako je za mene forum i opcenito internet Djeciji vrtić za odrasle sad ce me mnogi htjeti pobiti i reci: Nije istina, tu se nesto i nauci..........tocno pa i u vrticu djeca uce

ali ja i ovaj vid zabave smatram igrom, promatram mnoge odrasle ljude koji uzivaju u on line igricama, forumskim igrama, Play stationu...neki ih mozda smatraju djetinjastima ili ih gledaju sa zgrazanjem....ali ja to podrzavam i mislim da djete u nama nikada ne smije umrijeti jer na taj nacin nam i duh ostaje mlad
podrzavam ljude koji mogu sjesti sa svojom djecom zaigrati drustvene igre, starije osobe koje se redovno druze na kartaskim vecerima ili odlaze na Bingo veceri, zaigrati nogomet ili bilo sta za mene je obogacivanje duha i tijela
kako vi gledate na igranje odraslih? i dali sami upraznjavate neko igranje koje vas zadovoljava?
ja naprosto obozavam igre rijecima, sale, dvosmislice...volim poigrati Covjece ne ljuti se, memori, od karta briškulu i trešetu
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Igra nas pomlađuje

#2 Post Postao/la ra-ja »

Igre za odrasle su za obogacivanje i smirenje duha i tijela... [smile.gif]

Ponekad pomislim da je to bas odgovor na pitanje dijete u nama... :(


Volim da igram svih igrica .. :!:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Igra nas pomlađuje

#3 Post Postao/la im_ex »

Ev' jos jedne *djevojcice* slika

Ne zelim "odrasti"; to bi znacilo da je duh umro, a kad duh umre, ostane samo prazna osoba koja broji svoje zadnje dane.

Svi mi imamo kakve takve stresove koji nas obuzmu i drze jedno vrijeme, sto se odrazava time da dijete u nama biva potisnuto, ucutkano , ali, vrijeme lijeci sve, izreka je koja nosi dosta istine (ne bas 100%, ne bas sve), tako da nemila stanja lakse prevazilaze osobe koje se osjecaju djetinjastim, osobe koje se vole saliti, igrati, pobusati ponekad, voljeti - osobe poput nas. slika

S tim u vezi, nisam na svoje roditelje, dakle, nije genetski. [Happy.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
Crnokosa071
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 643
Pridružen/a: 13 Jun 2009 10:37
Lokacija: Sarajevo, Bosna i Hercegovina

Re: Igra nas pomlađuje

#5 Post Postao/la Crnokosa071 »

Eh i ja sam jedna od tih...dijete u meni nikad neće odrasti. Ponekad se sama sebi smijem koliko se djetinjasto ponašam, ali ne vidim u tome ništa loše [Happy.gif]

Činjenica je da svoju djecu nasmijem svaki dan više puta nekim svojim izjavama i mislim da je to super.

Što se tiče igrica - ma i tu sam ko dijete, volim crtati, pisati, praviti neke kućice od kartona, a i društvene igrice sa djecom me usreće.

Uostalom, dijete u nama nas čini boljim ljudima! :wink:
Neka osmijeh bude vaš kišobran!

slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Igra nas pomlađuje

#7 Post Postao/la beca »

tvoj_drug je napisao/la:Jest jest ovo je praavi pravcati vrtić za odrasle [Happy.gif] ,ajde dobro nije baš za sve,neko ovu virtualu i previše ozbiljno shvata! [smile.gif]

Draž i jeste u tome da ne "ostarimo" prebrzo,igra nije radost samo za djecu već i za odrasle takođe...bitno je samo "znati" i htjeti se igrati!!!
[laugh.gif] [eusa_clap.gif]

Odgovori