Trbushni ples..:-)

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

Trbushni ples..:-)

#1 Post Postao/la Alyssa_ »

hehe...ovako koliko vas zna da igra dobro ili manje dobro trbushni ples?..uzivate li u tome...?
I koliko mushkarci vole da gledaju trbushni ples?!? :biggrin:


...ovako, meni se taj ples svidja mnogo, i treba znat nako stomakom radit... :biggrin: ja sam bila u Turskoj, i 5puta sam gledala trbushni ples, i jako je extra ali zavisi i do zenske kakva je, hehe... prvi put kad sam gledala, cim je treba izashla svi su mushkarci ustali na noge i poceli da ili slikaju ili snimaju, i mladji i stari, i ozenjeni i tipovi sa curama...haha...nepreporucujem onima koji zele da vide taj ples, da idu sa svojim dragim, jer nema tog mushkarca koji nebi skocio za takvo neshto ja sam to vidjela i uvjerila se...ali cool je, cak nas je ta lijepa treba zvala da pleshemo mi iz publike, i ja ustala ali okamenila se, haha....

ja sam malo otegla ali eto, meni je to najljepshi ples :P

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#4 Post Postao/la Mala_zaebana »

Opa super tema malo zapostavljena :(
Ja nak to vise godina plesem al privatno :D radi sebe svidja mi se to pravo..I imam cak kostim iz Turske,malo je bio skup ali nisam se nikad pokajala sto sag ga kupila..Malo kad popijem u disku koju vodkicu skupim valjda malo hrabrosti pa smijem i plesati trbusni :) svi dosad su mi reki da super plesem i svaki,ali bas svaki momak pada na to :D
Ajoj jesu laki hahaha:D (shala mala

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#5 Post Postao/la dinko »

sabrina_ika je napisao/la:Ja to treniram vec dosta..oko 2 godine
U biti otkad sam sa deckom..hehe..
Ne pretjeruj ... prvo nemas onaj stomacic za ode tamo vamo ... ti sve imas sve i ti sve radis

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#6 Post Postao/la dinko »

Ja volim kad mi mjesa ... Sabrina ... oces mi ti mjesati

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#9 Post Postao/la dinko »

Meni se cini da nema.ne vjerujem u njezine price a ona zna gdje stanujem pa nek navrati.Usput,trbusni ples se naplaciva ...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#11 Post Postao/la dinko »

little-baby je napisao/la:pa nemoj tako.naci ce se uvrijedjena.Moj savjet ti je da trazis drugu.

HA HA HA .... legedno,nije stvar u tome za trazim curu.Stvar je u tome sto ona sta god tko kaze da zna,odmah zna i ona.Nek mi dokaze u mom stanu da zna trbusni ples.Bas bi volio znati tu informaciju

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#13 Post Postao/la dinko »

HA HA HA ... nisi me razumio/razumjela.Ne cekam ja nju niti bilo koga.Ja samo kazem da ona zna sve pa i trbusni ples.

Odgovori