Ubijen navijač Sarajeva Vedran Puljić

Sve o Bosni i Hercegovini
Poruka
Autor/ica
Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Ubijen navijač Sarajeva Vedran Puljić

#256 Post Postao/la grga »

Još nije gotova ova tema... :?: :!:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Ubijen navijač Sarajeva Vedran Puljić

#257 Post Postao/la paparaci »

R.I.P. Vedrane [huh.gif]


hoce li ikad svanuti u pm [eusa_wall.gif]

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Ubijen navijač Sarajeva Vedran Puljić

#258 Post Postao/la dadooo_23 »

nella26 je napisao/la:Pa sa ovakvim ponašanjem nećemo nikada napredovati, to si upravu, a naročito više zato što ti i tebi slični ovo smatrate normalnim jer je to utakmica, i nedate reći da je posrijedi nacionalizam i to ni manje ni više nego onih koji žive u BiH a mrze Bošnjake.
ja i meni slicni ovo smatramo normalnim???

moram pocet trenirat karate i razgibavat se da se mogu i nogom prekrstit! [wow.gif]

dobro,eto kako ti kazes... eto,ovo je bio nacionalisticki cin! pitat cu te kad padne (ne dao bog) mrtva glava i na nekoj od utakmica izmedju dva istonacionalna tima.

opet spominjem i primjer Aleksandra Radovica kojeg su ubili navijaci partizana,na utakmici izmedju crvene zvezde i partizana. srbi ubise mladog srbina. pa ti sad vidi.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ubijen navijač Sarajeva Vedran Puljić

#260 Post Postao/la mrki62 »

Nikakvi novinari nisu krivi , kriva je politika od 1992 pa do danas ,............ ko razumije Hercegovačke Hrvatine i muslimane iz te regije , onda ko poznaje koliko su HRVATI iz Širokog Brijega ili Ljubuškog nacionalno nastrojeni , onda će znati i zašto je došlo do kobnog slučaja.
Da nije bilo nacionalističkih vođa devedesetih godina , sve bi bilo drugačije.
Al yebat ga, svako se trudi da opravda svog , niko neće da prihvati jednu jedinu činjenicu ; ako je bio vođa nacio stranke, ne može se ni u kom slučaju reći da je bio dobar , jer je izabrao nacionalizam !!!!!!!!!
Taj način života se je proširio po čitavoj regiji bivše Yu , svi gledaju koje si vjere , nacije ,.............. ućeram takvim degenericima.
Zadnja izmjena: Gost, dana/u 17 Okt 2009 17:23, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: nemoj mi crvene boje
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Ubijen navijač Sarajeva Vedran Puljić

#261 Post Postao/la nella26 »

Samo ti Dado brani svoje [wink.gif] i krsti se i uzduž i poprijeko, i nogama i rukama i trebaš, ne bili te Bog okrenuo na pravi put.

A što se tiče članaka oni njihovi članci ne mogu proći ni u vrtiću kao bajka, nemoj da te napominjem kako bi da je momka ubijen kamenom, pa tupim predmetom...
kako objašnjavaš Knezovićevu podvalu da je on ubio?, kako komentarišeš kamenovanje autobusa, povike "UBIJ BALIJU" to tebi nije nacionalistički?
Ako je za tebe ovaj vandalizam sastvani dio utakmice onda se stvarno pitam gdje si ti rastao [eusa_think.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Ubijen navijač Sarajeva Vedran Puljić

#262 Post Postao/la dadooo_23 »

vidovita_dzemila je napisao/la:
postavljanje ovih clanaka kao sto je ovaj clanak posljednji koji je dzemila (a koje su sastavljali nacionalisti) moze donijeti samo kontraefekat.

da li bi sada bilo normalno da ja postavljam clanke bosnjackih ili hrvatskih medija koje su sastavljali nacionalisti? samo bi sa takvim clancima potpirivao mrznju. zar ne?

bujrum pa postavi

a ujedno postavi i članak koji će nas, kako ti kažeš, zbližiti

ne znam šta se pjeniš zbog članka kojeg sam stavila, da su ga naši mediji napisali ne bi se bunio

i ako onaj okršaj nije imao veze sa nacionalizmom zašto su govorili UBIJ BALIJE zašto ne rekoše UBIJ PITARE
zasto to skandiraju? i ja se pitam. zasto skandiraju na kosevu ubij ustasu? zasto govore u zagrebu ubij tovara-purgera? zasto na grbavici skandiraju ubij pitara?
zasto u mostaru red army skandira ubij ustasu,a ultrasi njima ubij baliju? zasto u beogradu skandiraju ubij cigana (navijaca zvezde),a ovi njima ubij grobara?

ajde ti sad reci meni zasto? ajde reci meni je li to samo nacionalizam u pitanju ili je to siri problem? eto,ajde reci!

sve ovo sto pisem vrijedi i za ovu nellu_26

slazem se sa mrkim da ovo sve traje jos od 90-tih i da je tad pocelo.

mrznja i frustracije su problem kompletnog danasnjeg drustva,a ne samo kod nas na nekim lokalnim razinama.

a vi meni tu stavljate u usta da ja ovdje nekoga ili neku stranu branim. zar se ne vidi iz mojih postova da NIKOGA ne branim,nego ukazujem na stvarni problem.
ja osudjujem i BBB i ultrase i ove i one. ja cu ovo isto reci i kada hrvatski navijaci naprave nesto slicno. evo,da vidis da nikoga ne branim,ja jasno osudjujem ultrase navijace zrinjskog za ono kad su zapalili autobus fukarama iz tuzle. i volio bih da pocinitelje tog djela strpaju gdje im je mjesto. mislis da djaba ganjam da budem policajac?

prije bi se reklo da vas dvije nekoga branite

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ubijen navijač Sarajeva Vedran Puljić

#263 Post Postao/la mrki62 »

Ha, jel ko koga ovdje prc , prc ,........... slika
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Ubijen navijač Sarajeva Vedran Puljić

#265 Post Postao/la dadooo_23 »

Ako je za tebe ovaj vandalizam sastvani dio utakmice onda se stvarno pitam gdje si ti rastao
ajd molim te reci mi o cemu ti pricas. pa ti zapetljajes samu sebe. pa zar ne vidis da svo vrijeme ovdje trubim protiv vandalizma? [laugh.gif]

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Ubijen navijač Sarajeva Vedran Puljić

#266 Post Postao/la dadooo_23 »

vidovita_dzemila je napisao/la:de, de dado. ko te ne zna skupo bi te platio
nema velike razlike izmedju moga razmisljanja prije i tvog razmisljanja SADA! ti si se bas dobro nacionalisticki naelektrizirala [laugh.gif]

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Ubijen navijač Sarajeva Vedran Puljić

#268 Post Postao/la dadooo_23 »

vidovita_dzemila je napisao/la:aha [cool.gif]
aha,aha [cool.gif]

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Ubijen navijač Sarajeva Vedran Puljić

#269 Post Postao/la dadooo_23 »

mrki62 je napisao/la:Nikakvi novinari nisu krivi , kriva je politika od 1992 pa do danas ,............ ko razumije Hercegovačke Hrvatine i muslimane iz te regije , onda ko poznaje koliko su HRVATI iz Širokog Brijega ili Ljubuškog nacionalno nastrojeni , onda će znati i zašto je došlo do kobnog slučaja.
Da nije bilo nacionalističkih vođa devedesetih godina , sve bi bilo drugačije.
Al yebat ga, svako se trudi da opravda svog , niko neće da prihvati jednu jedinu činjenicu ; ako je bio vođa nacio stranke, ne može se ni u kom slučaju reći da je bio dobar , jer je izabrao nacionalizam !!!!!!!!!
Taj način života se je proširio po čitavoj regiji bivše Yu , svi gledaju koje si vjere , nacije ,.............. ućeram takvim degenericima.
kasno je sad plakati nad prolivenim mlijekom. da americi nije bilo u interesu da se zarati i da narod nije bio naivan tada moglo se sve odviti i na drugaciji nacin ako je vec moralo. ali kasno je sad o tome. ode tema u off

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Ubijen navijač Sarajeva Vedran Puljić

#270 Post Postao/la nella26 »

Dragi Dado ti sam sebe petljaš i spetljaš, u svakom tvom postu se jasno vidi da li braniš i koga braniš.
Za tebe je tapija šta kažu hrvatski mediji.
I ja nisam ova nego samo Nella [wink.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori