Smijesni dogadaji u vasem zivotu

Sve sta je smijesno na internetu...
Poruka
Autor/ica
Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Smijesni dogadaji u vasem zivotu

#46 Post Postao/la maida_20 »

beca_jovi je napisao/la:
maida_20 je napisao/la:E pa jutros ustala ,fino se obukla,spremila-trebalo je do faksa da me voze...pijem ja tako kafu sa svojima i drzim zeca u ruci,zaspao...
Odjednom.....nešto toplo,mokro osjetih po stomaku curi [wow.gif] ...zeko se upišao [laugh.gif] ...svi izblejili oči i crkoše od smijeha...hebo te [eusa_wall.gif] trk idi se tuširaj i oblači ponovo...koji baksuz majka mu stara :lol:
[To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif]

gledaj to kao znak za dobitak [laugh.gif] [mmmux2.gif]

misliiiiš?Hajde daj bože...oprostila bih mu onda popišanciju [laugh.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Smijesni dogadaji u vasem zivotu

#47 Post Postao/la beca »

maida_20 je napisao/la: misliiiiš?Hajde daj bože...oprostila bih mu onda popišanciju [laugh.gif]


[To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif]

ako bude tako, javi mi, pa mi posalji zeku malo u sa [laugh.gif]

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Smijesni dogadaji u vasem zivotu

#48 Post Postao/la venecija »

sinoc na forumu,,dolazi lik sa pitanjem//imal ovdje ko raspolozen za seks?..bebana i ja ostale ..ono..bez teksta..
pa odvalile sa smijehom...kazemo mu da nema takvih...da se vrati na drugu stranu..nece,,,lik uporan,,,hoce seks i gotovo// [oha.gif] :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Smijesni dogadaji u vasem zivotu

#49 Post Postao/la maida_20 »

venecija je napisao/la:sinoc na forumu,,dolazi lik sa pitanjem//imal ovdje ko raspolozen za seks?..bebana i ja ostale ..ono..bez teksta..
pa odvalile sa smijehom...kazemo mu da nema takvih...da se vrati na drugu stranu..nece,,,lik uporan,,,hoce seks i gotovo// [oha.gif] :lol: :lol:

A mogu misliti bebane [laugh.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Smijesni dogadaji u vasem zivotu

#50 Post Postao/la beca »

Sinoć ja šetam Ilidžom, i prolazim pored fontane, kad pritrča neko dijete, oko 3-4 godine, i stade na rub fontane, ja pritrčim i uhvatim ga, bojeći se da dijete ne upadne u vodu...Dok ga čuvam, okrenut je prema vodi, okrećem se da vidim, ima li iko od starijih tu blizu, pogogu, upašće im dijete u vodu.....

Za vrijeme, dok sam ja okrenuta, (i vidim samo nekoliko Roma u blizini), dijete skinulo sorc i počelo piškiti u fontanu.... [eusa_wall.gif] [eusa_wall.gif] [eusa_wall.gif] ...prolaznici gledaju, misle da je moje (pobogu ja ga čuvam, ono piški [eusa_wall.gif] [eusa_wall.gif] ).....

Ja onako zbunjena (ne smijem ga pustiti, pa dijete je pašće u vodu), pogledam opet, kad ono mali Cigo zavrsio s poslom, okrenu se kaže pusti me bona, i otrča....ja u zemlju propasti od prolaznikaaaaa, a raja koja je bila sa mnom, sjeli na klupu i drze se za stomak od smijeha.....aj blama....

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Smijesni dogadaji u vasem zivotu

#51 Post Postao/la maida_20 »

Imali goste danas,neki pakistanci,ali dugo žive u hrvatskoj,uglavnom bila ta obitelj na moru,na krku,i mi sad pitamo kako im je bilo i tako to...kaže ovaj jedan čiča:"A super,mada-izbuhala nas pura" [To funny.gif]

Miješa b i p...umjesto da je rekao izpuhala nas bura,on rekao -izbuhala nas pura-crkavali smo kasnije od smijeha...al u tom trenutku jedva smo se suzdrzali :lol:

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Smijesni dogadaji u vasem zivotu

#52 Post Postao/la Emmi »

Moj sin kad je imao otprilike 3-4 godine vidi na tv-u kako zena doji djete i pita mene sta mama ono beba radi.....kazem pa sine jede, hrani se..

on: a sta ima tu da se jede
ja: pa mljeko sine
on: jel to mama kravije
ja: jest...... [Happy.gif]
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Smijesni dogadaji u vasem zivotu

#56 Post Postao/la beca »

tvoj_drug je napisao/la:U nedjelju gledam kalendar na telefonu...i skonto'ja sebi 20-ti u ponedjeljak.
Došao ja jučer na faks,treba da imam ispit...kad care moj,na mom odjeljenju njigdje nikoga.
Kontam poranio,traži svoje kolege od učionice do učionice,ne...nigdje nikoga...
Uđem u zbornicu...asistenti sjede,pitam zna li ko gdje se održava ispit...niko ništa [laugh.gif]
Nazovem jednog kolegu na mob. pitam ga gdje je...kaže kod kuće spava [Happy.gif] .Počeo ja galamiti na njega"Nisi normalan majke mi,pa što nisi došao na ispit?"
A on sav zbunjen meni veli "Pa zar nije sutra ispit...?"
Elem tek ondah shvatih u čemu je kvaka... [laugh.gif] tek danas je famozni 20-ti :lol: fino sam se shebao.... [Happy.gif]
:lol: :lol: :lol: hoće to ko štreba

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Smijesni dogadaji u vasem zivotu

#58 Post Postao/la beca »

salim se ja drug :lol: :lol: :lol: [evojele9.gif]

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Smijesni dogadaji u vasem zivotu

#60 Post Postao/la string »

u vojsci jedan stalno hrkao i nismo mogli spavati nikako...probudimo ga on ponovo zaspe i nastavi hrkati...i tako nocima...jedno vece kad je spavao uzmemo iglu i konac i zasijemo mu gornji i donji dio pidzame zajedno i plus par savova ponovo kroz pidzamu u deku ispod.Kad je ujutro usao konj,pardon desetar,i poceo galamiti "ustaaaaaj baaaagroooo...izlazi napolje!!!!" ovaj skocio i kao strasilo onako visi deka na ledjima zasivena,ne moze da skine pidzamu a deseter ispred njega se dernja "sta ti glumiiiis aaaaaaa?!!!!!!!" on poceo objasnjavati "ne mogu da skinem"...desetar se dernja "ne priiicaaaj izlazi napoljeeee!!!!" on opet "ne mogu da skinem"..ovaj opet "neee priiicaaaj izlaziii!!!" da bi ovaj na kraju poceo kroz plac "ne moooogu da skiiiineeeeeeem" :lol:
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Odgovori