Forumasi o forumasima

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Forumasi o Forumasima

#256 Post Postao/la nella26 »

Tebe sam namjerno izostavila jer o tebi nemam šta reći ali eto kad si se već upisao onda ok [evojele9.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Forumasi o Forumasima

#259 Post Postao/la alyssa_27 »

hvala @Vidovita_Dzemila [icon_flower.gif]
slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Forumasi o Forumasima

#260 Post Postao/la paparaci »

u glavnom - sve najgore o svima :lol: [mmmux2.gif]

nella, dzemkic [icon_flower.gif]

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Forumasi o Forumasima

#261 Post Postao/la indeks »

To ti se samo meščini Dzemka [icon_flower.gif] [Happy.gif]

t_u_t_n_p_l_0_c_k
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 913
Pridružen/a: 28 Jul 2009 10:10
Lokacija: Pandora

Re: Forumasi o Forumasima

#262 Post Postao/la t_u_t_n_p_l_0_c_k »

vidovita_dzemila je napisao/la:Alyssa – gledam je kao novu forumašicu koja je započela iznova i na forumu i u stvarnom životu. Nadam se da će uvijek biti sretna i dobro raspoložena kao sad.

Andro – fin, kulturan, prijatne vanjštine :D miran, pametan, samo previše povučen, ne znaš uvijek šta misli, ali vjerujem da uvijek misli dobro

Beca – otvorena, pametna, svestrana, iskrena, ali počesto kao i ja ulazi u neke rasprave, a sve zato što želi da se igra otvorenih karata. I meni i njoj bi trebalo malo više sabura tj da učimo da nekad nešto prešutimo. Inače kad ona dođe na forum uvijek je smijeh na pendžeru, a forum poplavi od njenih upisa

Beba80 – nastoji da nas izvede na pravi put, samo ubrzo će shvatiti da je cijelo vrijeme radio Sizifov posao

Basista – načitan, dosta toga zna, ima volje da piše duge postove, otvoren, nekad oštrog jezika

Dugi74 – posljednji romantičar. Stvarno fino i odgojeno dijete, blago njegovim roditeljima.

GRGA- patriota. Sluša (uglavnom) dobru muziku. Ima kratak fitilj, što me ne čudi s obzirom na njegovu prošlost. Nekad pretjera, ali vjerujem da je ipak dobar čovjek

Hypnose- ubacih i nju rekla je da će se vratiti. Žena za sva vremena. Ima brak na kojem joj zavidim, zna s mlađom rajom, da ne govorim s generacijom. Zaštitnički nastrojena prema forumašima, uvijek mudra i suosjećajna

igla- dežurni lik za pravljenje kafe. fin, pošten.

Imex – uh otkad se znamo. Bilo je baš ružnih perioda ali zadnjih...možda pola godine nekako mi više paše nego prije. Dosta se promijenila (u pozitivnom smislu) i dosta stvari na koje bi prije planula sada iskulira ili okrene na šalu. A možda griješim. Možda je uvijek takva bila

Indeks – šteta što je nema češće. Otkačena žena, luda. Imam osjećaj da je i u privatnom životu kafa s njom doživljaj

Kristalina – pristojna, fina, nekad mi se čini presavršena, žao mi je što se malo više ne druži s forumašima

Laff – o šefovima sve najbolje he he he

Lattema- fina ženica, valjalo bi da ima više vremena za nas

Lile – ako je moby odabrao mora biti fina

Mic_sokoli – zanimljiv momak. Ima fino obojen nick

Minja – dobra cura

Moby – dobričina, komšija moj i lepog Kasima

Mrki – nekad mi pođe na živce iskreno rečeno. Ne ON već ponavljanje nekih stvari o Mariji koja nikad nije prešla na islam, o Aliji, o tome kako je Orić s porodicom s helikopterom na vrijeme pobjegao iz Srebrenice. A nekad mu se stvarno divim kako ima snage ovoliko da se raspravlja. Mislim da je on tip čovjeka koji definitivno treba svakom forumu jer „tjera“ ljude na rasprave. Ima finog psa

Nermin – fin momak samo nažalost najaktivniji na forumu je bio na početku kad je skupljao 50 postova koji su uslov za dabivanje smajlija


Nejra – komšinica, ok cura

Nella- kod nje mi se sviđa što se prilikom nekih rasprava koje su onako privatne tj nebitne za forum drži po strani. Dobar moderator, kvalitetan forumaš.

Ody – poeta, dobar momak. Šteta što ga nema

Paparaci – nismo više čojek i hanuma od kako imam momka (po tome se vidi koliko je pošten) ali još uvijek mi je najbitnija osoba na forumu i vjerovatno će uvijek biti.

Poker – pendžeraš. Slabo sad pišemo od kako je prošao ramazan. Fin lik

Ra-Ja – nadam se da će nekad shvatiti da joj niko ovdje nije neprijatelj

String – talentovan momak, prizeman, smiješan, drag. Baš pozitivan u svakom pogledu

Srebrni – patriota. Na forumu često ozbiljan i povučen i vjerovatno bih živjela u zabludi da je uvijek takav da nisam jednom pričala s njim i vidjela da je jako opušten, nasmijan, zezalica. Konta puno toga, primjećuje sve na forumu ali šuti.

Swabo – lud momak. PRVU noć prekršio je 8 pravila foruma. Naravno, ne namjerno. Uvijek veseo, pun nekih viceva i smiješnih slika

Tutnplock – ma ja njega gledam kao brata svega mi. Divno biće. Daboga imao sve u životu.

Tvoj_drug – aaaaaa dotur.... dotur sluša dobru muziku, pametan je, spada u onu malu grupu ljudi koji se znaju zezati kad je vrijeme za zezanciju a koji su ozbiljni kada situacija zahtjeva. Ima predivnog psa

Venecija – već sam jednom rekla prava dama i izgledom i ponašanjem.

Zapisničar- smiješan, uvijek se zeza, šteta što nije češće tu

Živi – ma kad on kaže ono UREDNO hahahahahaha
[eusa_clap.gif]
slika

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Forumasi o Forumasima

#263 Post Postao/la srebrni »

vidovita_dzemila je napisao/la: Srebrni – patriota. Na forumu često ozbiljan i povučen i vjerovatno bih živjela u zabludi da je uvijek takav da nisam jednom pričala s njim i vidjela da je jako opušten, nasmijan, zezalica. Konta puno toga, primjećuje sve na forumu ali šuti.

uuhhuuuhu.....sad svi znaju da smo pricali a ja tajnu cuvao ko....ma u sefu je drzao...ajiiii

[mmmux2.gif] [icon_flower.gif]
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Forumasi o Forumasima

#265 Post Postao/la beca »

[To funny.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Forumasi o Forumasima

#267 Post Postao/la beca »

vidovita_dzemila je napisao/la::?:

pa izdade ti srebrnog :lol: :lol:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Forumasi o forumasima

#268 Post Postao/la im_ex »

Boban mi se cini posve ok osobom.
Novajlija jeste, a ipak, ne vjerujem da sam omashila pri procjeni.
Njegova faca mi govori da me nece razocarati. Pred nama je.
usput - Bobane, dobro dosao [evojele9.gif]
kad mi dangubimo, sto bi ti bio rahat [Happy.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Forumasi o forumasima

#269 Post Postao/la ra-ja »

IM_ex je napisao/la:Boban mi se cini posve ok osobom.
Novajlija jeste, a ipak, ne vjerujem da sam omashila pri procjeni.
Njegova faca mi govori da me nece razocarati. Pred nama je.
usput - Bobane, dobro dosao [evojele9.gif]
kad mi dangubimo, sto bi ti bio rahat [Happy.gif]
Pa nebih se slozila sa tobom... [eusa_think.gif] Treba ga prihvati s rezervom..znas poslovicu ..pozurila si s pohvalama....treba da se dokaze, pokaze i kaze... [smile.gif]

NOVO SITO O KLINU VISI.... [laugh.gif]

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Forumasi o forumasima

#270 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Svi su ok...na neki svoj način [Happy.gif] [bihbq3.gif]
slikaslikaslika

Odgovori