Nepodopstine

Sve sta je smijesno na internetu...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Nepodopštine

#2 Post Postao/la nella26 »

Došla od mog prijatelja rodica iz Švedske i pošto je kao mala otišla tamo, neke naše riječi ne zna. I kaže on njoj da mu ode do prodavnice kupiti pola kile vagine ali da kaže prodavačici da je on poslao i ona legenda ode i kaže "poslao me B.... da mi daš pola kile vagine [To funny.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Nepodopštine

#4 Post Postao/la string »

jednom sam ocu stavio onu malu petardu u cigaru i vratio u kutiju.Vec sam zaboravio na to kad odjednom nesto pufffffff...rascvala se cigara ko cabar a otac "sta je ovo u p.m. :?: :?: :!: :!:
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Nepodopštine

#6 Post Postao/la andro »

Nekada su bili sokovi u kesicama koji su se razmucivali a jedna vrsta je bila zelene boje slika


brat je sebi napravio i dok je izasao iz sobe ja sam u istu casu nasuo deterdjent za sudje . :roll: uh, kada je dosao poceo je piti kao da je iz pustinje stigao [wow.gif] cijeli dan nisam smjeo da udjem u stan [Happy.gif] a njemu je pjena isla na usta cim nesto progovori :cry: [smile.gif]
slika
slika

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Nepodopštine

#8 Post Postao/la nella26 »

Prije par godina nazvala ja mamu od drugarice ali stavila krpu preko slušalice i malo promijenila glas i kažem joj :"dobar dan gospodžo, zovem vas iz pošte imamo neke smetnje morate izmjeriti kabal od vaše utičnice do aparata" :lol:
Kaže mama zbunjeno:"evo samo momenat" i ode da mjeri kad je izmjerila uzela slušalicu a ja plačem od smijeha [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Nepodopštine

#11 Post Postao/la string »

jednog dana,tacnije 25.01.78. sam se rodio..ebena nepodopstina sve do dana danasnjeg.....
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Odgovori