Kako se ponasao vas udvarac kada ste mu dali korpu,odbili ga

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Kako se ponasao vas udvarac kada ste mu dali korpu,odbili ga

#1 Post Postao/la ra-ja »

Nemora znaciti i neznaci da svako udvaranje ili veza da krene dalje......

Prvi sastanak je odlucujuci da li ce veza trajati jos...Nebude to nazalost uvijek onako kako mi zelimo..nego kako nam srce nalaze..... :!:

Primjetila sam u mnogo slucajeva gdje poslije takve neuspjele ....partner pocne jako lose pricati o toj djevojci/mladicu....

Ma kakava on/ona... :!: glupaca/glupak.. Nije mi ni do koljena dorasla/dorastao..Ma posluzila je svrsi i namjeni...Seljak/seljanka...i sve kojekakve epitete da bih njoj/njemu srozao ugled.... :!:
Da li imate primjer ..da se desilo nekom u vasoj blizini ili licno vama... :?:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Kako se ponasao vas udvarac kada ste mu dali korpu,odbili ga

#2 Post Postao/la paparaci »

da ledzenderi Ra-Ja [Happy.gif]

tvoje teme poznam po naslovu teme [laugh.gif] [icon_flower.gif]

slazem se sa iznesenim. a to je samo slabost doticnih, nista drugo. kompleksi [wink.gif]

eto, ja sam se tebi udvarao i dobio ne jednu, nego vise korpi - pa sam ipak fin prema tebi [mmmux2.gif] [icon_flower.gif]

i ti jopet nesh da budes moja :lol:

pa ni da se nasalis [mmmux2.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Kako se ponasao vas udvarac kada ste mu dali korpu,odbili ga

#3 Post Postao/la beca »

muškarci vjerovatno teže podnose "korpu" od žena...ako možemo globalizitati to pitanje...naravno da ima izuzetaka...

šta znam, meni nekako i nije bilo tih situacija previše, obično sam izlazila sa momcima, koji su mi se već sviđali, tako da u samom početku i nije bilo "korpi"...

imala sam uglavnom duže veze, i samo mi je raskid jedne, koja je trajala dvije godine, ostao u sjećanju...tek tada sam vidjela s kim sam bila dvije godine....momak se sve vrijeme normalno ponašao, a kad je nakon dvije goodine postao ljubomoran, pa nepodnošljivo ljubomoran, pa bolesno ljubomoran, to je bio jedan od razloga da ga ostavim...tek tada sam vidjela njegovo pravo lice, tj. da nije bio baš sasvim normalan jer mi je počeo prijetiti i ucjenjivati me da će se ubiti, da njegov život više nema smisla bla, bla...da ne nastavljam dalje, da ne bi neko pogrešno shvatio ovu priču....

postoje ljudi koji su preosjetljivi i brzo se vežu za neku osobu, i misle, ako je kraj veze da je i kraj života i svijeta....ali, svi ti ljudi nakon određenog perioda žive normalan život....tako je i moj bivši nakon godinu dana već bio oženjen a nakon dvije otac...dakle, naravno da je nastavio sa svojim životom...kao i svaki čovjek ili žena, nakon što bude ostavljen...to nije ništa strašno....

sa svojim sadašnjim mužem sam raskidala više puta, tj. ostavljala ga, pa jedno desetak puta u 6 i po godina sigurno...ali razlozi su bili sasvim drugi...jednostavno, on je imao posao, odgovoran i ozbiljan, a ja sam bila slobodna i ispijala kafe sa prijateljicama, i kad on dođe poslije posla odmah na kafu u moje naselje, ili ja njega dočekam u stanu, a on bude umoran i ne baš komunikativan, to me stršno boljelo i stalno smo se zbog toga svađali...jednostavno nismo imali vremena dovoljno, da se on odmori poslije posla, pa da tek onda izađemo i budemo skkupa, jer sam ja imala izlaz do pola 11, a on je jedno vrijeme radio do 7, nekad i do 8....

i naravno, kad veza tako krene, monotonija, svaki dan isti, najlakše je raskinuti...i poslije tih raskida on bi me molio za još jednu priliku, kao daće sve od sebe da me usreći, sa dosta dobrih i realnih razloga zašto nam je tada bilo kako jeste...

danas, Bogu hvala, ima normalno radno vrijeme, a imamo i više nego dovoljno vremena i za osmor i razgovor i izlazak i sve ostalo, sve je došlo na svoje Bogu hvala...

hoću da kažem, neovisno o razlogu raskidanja, uvijek ona strana koja je ostavljena nekako pati, a nerijetko se dešava da je to samo zbog toga jer je ON/ONA ostavljena....ne može podnijeti tu činjenicu...tako sam i ja nekoliko putasamo imala osjećaj da mi je teško...ne znam desi se da sam sa nekim mjesec dva i svjesna sam da to nije to, ali sve razmišljam, neka još nekoliko dana, najlakše je raskinuti....onda on mene preduhitri i ostavi me, a meni teeeeeeško, ali ne zbog raskida već zato jer je ON PRVI mene ostavio [Happy.gif] [Happy.gif]

a poznati su mi i slučajevi da ljudi u tolikoj mjeri ne podnose da su ostaljeni, pa se na glavu nasade da se pomire sa nekim, samo da bi nakon nekog vremena ostavili oni tu osobu...dakle, da se ne bi "pikalo" da su oni ostavlljeni, već oni koji su ostavili....glupost!

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Kako se ponasao vas udvarac kada ste mu dali korpu,odbili ga

#4 Post Postao/la beba80 »

A sto ja znam bit dosadan da ona sama ode. Salim se neznam uvijek sam imao neko stanje kako ce njoj bit pa sam to na neki nacin uspjevao lijepo,al se i meni desilo da sam bio jednom povrijedjen tako sto sam htio jednu cicu da zenim a ona nije htjela to vec ono na sto ja nisam htio tako pristati i ona je nasla drugoga meni je bilo krivo al danas mi je drago sto to nisam ucinio,jer sto manje to bolje.

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Kako se ponasao vas udvarac kada ste mu dali korpu,odbili ga

#5 Post Postao/la beca »

čim ti žensko zoveš cicom ti si obasut korpama

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Kako se ponasao vas udvarac kada ste mu dali korpu,odbili ga

#6 Post Postao/la beba80 »

imas pravo na svoje misljenje al ja volim svoje ruze tolika basta toliko ruza .Al sad i nekad se razlikujem nekad bih sve sto bi moglo a danas tesko da bi stupio u vezu ima nesto jace.I ako bi to bilo moralo bi bit protokularno putem halala

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Kako se ponasao vas udvarac kada ste mu dali korpu,odbili ga

#7 Post Postao/la beca »

naravno da imam

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Kako se ponasao vas udvarac kada ste mu dali korpu,odbili ga

#8 Post Postao/la nella26 »

Pa i dijelila sam korpe i dobivala ih, nekad mi je bilo svejedno a nekad nije, a iskreno nisam se nikad opterećavala šta kaže "primalac korpe" i može da kaže šta hoće bitno je da je korpa otišla :lol:
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
lattemma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 281
Pridružen/a: 16 Mar 2009 14:53

Re: Kako se ponasao vas udvarac kada ste mu dali korpu,odbili ga

#9 Post Postao/la lattemma »

Jedan je bio normalan samo je reko ok...
Jedan je bio dosadan i na kraju me poslo upm... [Happy.gif]
A jedan ni danas neodustaje, kaze ako se neudam do nove godine doci ce po mene..
Samo mi nije reko koje???? [Happy.gif] [Happy.gif] [Happy.gif]

i ja sam ih dobila,ali mi je samo jedna bolna ostala...
i tesko sam je podnijela,nakon 4 godine veze!!!!
Thank´s god i´m a women

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kako se ponasao vas udvarac kada ste mu dali korpu,odbili ga

#10 Post Postao/la ra-ja »

Vec sam napisala o mom dugogodisnjem udvaracu.koji se ozenio i nastavio dalje da mi smeta..Kada sam se obratila njegovoj supruzi za pomoc..dobila sam odgovor... da sam ja ta koja njega zaustavlja,ometa i ko zna sta jos...
Prijavila sam ga tadasnjem nacalniku mupa ,jer je taj radio u policiji..i tek tada me ostavio na miru..
Nisam ga skoro nikada vise srela... [Happy.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kako se ponasao vas udvarac kada ste mu dali korpu,odbili ga

#13 Post Postao/la ra-ja »

Ne nikada se nikome nisam udvarala..klasicno rijecima...Pocetak je bio uvijek kao prijatelji na prijateljskoj bazi...Sve se desi tako spontano nenametljivo.u nastavcima...te samom tim nije bilo sanse da me neko napusti...ili da korpu... [icon_flower.gif]

Ah ako se taj nastavak nemoze iz nekih razloga nastaviri..pa kazes kraj na pocetku neke veze ili na kraju veze...Neki ljudi neprihvataju tu soluciju prekida nonsalantno,
nego dovode do rasprave..ili konflikta zbog cestog presretanja i pitanja..daj..zasko...kako...?Da ti zlo dodje... :(


Ovo mi se desilo samo jednom !!!! ...taj covjek odavno nije ziv... :!: :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kako se ponasao vas udvarac kada ste mu dali korpu,odbili ga

#14 Post Postao/la ra-ja »

Ode od tebe ,,i nadje drugu djevojku ..i prisutan je tu blizi tebe ..da pokaze kakvu djevojku ima i sta moze od jedne cure da radi na javnom mjestu..I stalno skrece pozornost da vidi kaka ti reagujes... [laugh.gif]


Ili drugi primjer...ozenio pa isto tako pravi izlive ljubavi...a sastrane prati tudje reagovanje...naravno kod takvih ljudi,ni brak nebude dugotrajan..Kako je to smijesno a ujedno zalosno :!:

Avatar
lien
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 238
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Slovenia

Re: Kako se ponasao vas udvarac kada ste mu dali korpu,odbili ga

#15 Post Postao/la lien »

Pa...ako su to bili Bosanci, vecinoma su bili i malo ljuti, ponasali se djetinjasto..bezveze... ne mozes ni sa jednim biti ni prijateljica vise

Odgovori