Zeljko, ljudino, zlatni ljiljane - aferim ti na licnost

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Zeljko, ljudino, zlatni ljiljane - aferim ti na licnost

#16 Post Postao/la im_ex »

mrki62 je napisao/la:Å ta bih dao , da navede te izdajice [muzikafo1.gif]
Nemas ti sta za dati, a i ne treba, hvala Bogu dragom; itekako znas koga to on smatra izdajicama kao i mi ostali sto znamo, samo, razlika izmedju nas koji cinimo vecinu i tebe kao jedinke je u tome sto si jedini cinik cak i kad je rijec o ljudini bez premca, Zeljku Komsicu.
Kome li to jos trebaju imena izdajica HA HA HA
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Zeljko, ljudino, zlatni ljiljane - aferim ti na licnost

#17 Post Postao/la paparaci »

mrki62 je napisao/la:
On je rekao da se značaj ZAVNOBiH-a se vidi i po tome kolika je on smetnja današnjim izdajnicima.
Å ta bih dao , da navede te izdajice [muzikafo1.gif]

Mrki Abdic [To funny.gif]


a sad odrijesi sajtov [mmmux2.gif] :lol:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Zeljko, ljudino, zlatni ljiljane - aferim ti na licnost

#18 Post Postao/la mrki62 »

IM_ex je napisao/la: Kome li to jos trebaju imena izdajica HA HA HA
Kome trebaju ?
Pa običnoj raji , raji slični tebi , koji na sljedećim izborima ne bi glasali za te izdajnike .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Zeljko, ljudino, zlatni ljiljane - aferim ti na licnost

#19 Post Postao/la mrki62 »

paparaci je napisao/la:

Mrki Abdic [To funny.gif]


a sad odrijesi sajtov [mmmux2.gif] :lol:
Sory , iz tvoje je Krajine :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Zeljko, ljudino, zlatni ljiljane - aferim ti na licnost

#20 Post Postao/la paparaci »

:lol:

pa kakve veze ima odakle je?! pitanje je bilo ko, a ne otkud :lol:

dosta off-a. nemam namjeru kvariti ovako dobru temu [smile.gif]


http://www.youtube.com/watch?v=HxFfv2mtLG0

jesam se ismijao ovom :lol:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Zeljko, ljudino, zlatni ljiljane - aferim ti na licnost

#21 Post Postao/la im_ex »

mrki62 je napisao/la:
IM_ex je napisao/la: Kome li to jos trebaju imena izdajica HA HA HA
Kome trebaju ?
Pa običnoj raji , raji slični tebi , koji na sljedećim izborima ne bi glasali za te izdajnike .

Gle, usudjujes se svrstati me gdje se sama ne svrstavam. Koja drskost, ybt :lol:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Zeljko, ljudino, zlatni ljiljane - aferim ti na licnost

#22 Post Postao/la mrki62 »

IM_ex je napisao/la:
Gle, usudjujes se svrstati me gdje se sama ne svrstavam. Koja drskost, ybt :lol:
Jel bi ti glasala za izdajnike ,............. ybt :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Zeljko, ljudino, zlatni ljiljane - aferim ti na licnost

#23 Post Postao/la paparaci »

Ljudino!!

http://www.youtube.com/watch?v=v6b3w5HQ ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=bwh4BFwvC0M&NR=1

volim ga sto je ovako jednostavan, iskren, direktan i posten!!

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Zeljko, ljudino, zlatni ljiljane - aferim ti na licnost

#24 Post Postao/la nnejra »

Željko je osoba koja ima izuzetne kvalitete, po mom sudu.Imala sam priliku da ga upoznam i iako je jako kratko trajao taj razgovor ostavio je na mene dojam osobe koja je vrijedna da mu ukažete svoje povjerenje.Naravno, na ovakvo moje ubjeđenje utiče i sve ono što je do sada rekao u svojim istupima i pokazao svojim djelima. Poznajem i neke ljude iz njegovog okruženja i od njih sam čula samo pozitvne stvari i vjerujem u ono što sam čula od njih. Tako da se iskreno nadam da će i ove godine osvojiti glasove za člana predsjedništva.

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Zeljko, ljudino, zlatni ljiljane - aferim ti na licnost

#25 Post Postao/la paparaci »

nnejra je napisao/la:Željko je osoba koja ima izuzetne kvalitete, po mom sudu.Imala sam priliku da ga upoznam i iako je jako kratko trajao taj razgovor ostavio je na mene dojam osobe koja je vrijedna da mu ukažete svoje povjerenje.Naravno, na ovakvo moje ubjeđenje utiče i sve ono što je do sada rekao u svojim istupima i pokazao svojim djelima.
dijelim tvoje misljenje u potpunosti [evojele9.gif]

Poznajem i neke ljude iz njegovog okruženja i od njih sam čula samo pozitvne stvari i vjerujem u ono što sam čula od njih.
ovo mi samo potvrdjuje moj pozitivan stav prema tom covjeku!
Tako da se iskreno nadam da će i ove godine osvojiti glasove za člana predsjedništva.
[thumbup.gif]

najvise bih volio kad bi on sam stojao na celu drzave! stvarno je kvalitet u svakom pogledu! mislim da bi mnogo toga postigao! da mu Bog dragi podari sve najbolje!

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Zeljko, ljudino, zlatni ljiljane - aferim ti na licnost

#26 Post Postao/la andro »

Bez "celofana sa mašnicom": Željko Komšić saopštio cijelu istinu i potrebu građana BiH

U jednoj rečenici, Željko Komšić, član Predsjedništva BiH, saopštio je cijelu istinu i potrebu građana Bosne i Hercegovine.

"Gospodin Boris Tadić je dobrodošao u BiH definitivno, ali je Ratko Mladić još bolje dobrodošao u Hagu ili nekom domaćem zatvoru", kazao je Komšić prekjučer u Srebrenici, nakon ukopa 775 žrtava genocida, prenosi San. Nije svoj stav pakovao u celofan sa mašnicom nego je u svom stilu - otvoreno i jasno kazao ono što misli i osjeća.

Svakako da je Boris Tadić, predsjednik Srbije, povukao dobar potez dolaskom na dženazu u Srebrenicu, ali on dobru volju mora dokazati i konkretnim potezima, dakle hapšenjem ratnog zločinca Ratka Mladića. Bez toga, njegov dolazak u Srebrenicu biće samo njegova parada za međunarodnu zajednicu i ništa više.

Tvrdnje zvaničnika iz Srbije da ne znaju gdje se nalazi ratni zločinac Ratko Mladić potpuno su jalove i neuvjerljive i stiče se utisak da se radi o trgovanju sa međunarodnom zajednicom kojoj je, u krajnjem, stalo do hapšenja Mladića zbog smirivanja situacije na Balkanu. Treba priznati da se Srbija u tom trgovačkom poslu vješto snalazi i nastoji što više izvući za sebe, a sve po principu već viđene trgovine sa hapšenjem i izručenjem Hagu ratnog zločinca Radovana Karadžića.
slika
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Zeljko, ljudino, zlatni ljiljane - aferim ti na licnost

#27 Post Postao/la mrki62 »

Eto, te riječi ni Tihić ni Hare ne bi mogli izustiti , ipak njih dvojica paze da se ne zamjere [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Zeljko, ljudino, zlatni ljiljane - aferim ti na licnost

#28 Post Postao/la kajs »

E sad si se prosuo zestoko :D

pa jes ti sulsao govor Harisa Silajdzica u Srebrenici?

Auuu pred toliko ljudi se prosu zestoko.


A Haris je rekao na to zeljkovo, ko god da je u Srebrenicu iskreno dosao da oda pocast nastradalima da je dobro dosao. E sad izgleda je tadic rekao zeljku kojim povodom je dosao pa je ovaj nasao to da komentarise. Ma zeljko isti rejs nema sta.

[Happy.gif]
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Zeljko, ljudino, zlatni ljiljane - aferim ti na licnost

#29 Post Postao/la im_ex »

Komšić susjedima: "Kako vi nama, tako mi vama!"

SDP je u ponedjeljak navečer u Zenici zvanično otvorio kampanju "Država za čovjeka" pred više hiljada građana. Tom prilikom predstavljeni su nosioci lista za sve nivoe vlasti u Bosni i Hercegovini. Na skupu su, između ostalih, govorili kandidat SDP-a za člana Predsjedništva BiH i potpredsjednik SDP-a Željko Komšić i predsjednik SDP-a dr. Zlatko Lagumdžija.

slika

Potpredsjednik SDP-a je rekao: "Poruka našim susjedima - želimo vam svako dobro i želimo da budemo prijatelji. Hoćemo da budemo dobri susjedi, bez obzira na sve zlo koje nam je naneseno. Ali, glavu saginjati nećemo! I bit će kako jedino treba da bude: kako vi nama, tako i mi vama."

Komšić je u nastavku svog govora rekao kako SDP želi državu u kojoj vlast ne šalje policiju na svoje ratne drugove-borce.

"Bolje da takve vlasti nema! Hoćemo državu u kojoj neće biti da za borce nema a da za druge ima. Ili ima za sve, pa koliko ima, ili nema ni za kog pa ni za borce", stav je Komšića, navodi se u saopćenju za javnost.

Predsjednik SDP-a Zlatko Lagumdžija u svom obraćanju je rekao: "Ono što su 40-tih i 90-tih bili puške i topovi danas su olovke i glasački listići. Mi hoćemo da ujedinimo ovu zemlju, jer samo ujedinjena ova država radi za čovjeka dok je podjele vode u bijedu. 3. oktobra izlazeći na izbore i glasajući za Željka Komšića i SDP glasate za državu Bosnu i Hercegovinu koja radi za sve".


Predsjednice [eusa_clap.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Zeljko, ljudino, zlatni ljiljane - aferim ti na licnost

#30 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Željko je [thumbup.gif]
slikaslikaslika

Odgovori