Kopiranje osoba!!!

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Kopiranje osoba!!!

#1 Post Postao/la ra-ja »

Da li ste skloni kopirati osobe iz vaseg drustva ili okoline... :?:

Kao u odjevanju...
ponasanju...
upotrebi izraza...
rukopisa...
uredjenju stana...ili ili ...

Da li Vam smeta ako Vas neko kopira... :?:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: KOPIRANJE OSOBA!!!

#2 Post Postao/la ra-ja »

Licno mi nesmeta ako me neko zeli i kopira me .cak i pomazem da savlada i postigne svoj cilj...
Kao na primjer: pisala sam abecedu, da bi moja rodica imala rukopis kao ja...

Jedino sto mi smeta kada nabavim ili sasijem odjecu ..a taj neko kroz par dana kupi materijal i sasije istu takvi odjevni predmet, a krecemo se u istom drustvu...

To mi veoma smeta ..i izgleda kao da smo osobe iz istog doma samo razlicite sobe.. [smile.gif]
Ta mi se haljina recimo odmah zgadi... :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: KOPIRANJE OSOBA!!!

#4 Post Postao/la ra-ja »

To sam uzela kao primjer..a da znas da jos ima osoba koje rado daju da im se sije..
ako hoce i zele da imaju unikat... :!:
OVDJE OMA JAKO MNOGO SNAJDERAJA KOJI TO RADE...

Ali vazi i za gotovi odjevni predmet ....svejedno... :!:

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: KOPIRANJE OSOBA!!!

#5 Post Postao/la string »

Ja vidim trouglasto tako da sve sto vidim ne mogu kopirati i da hocu...a mene ljudi ne vide tako da me ne mogu kopirati i da hoce.......
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: KOPIRANJE OSOBA!!!

#6 Post Postao/la ra-ja »

juce sam vidjela dva covjeka imaju iste jakne bijele boje..i hlace kao i sarene skijaske kape..malo smijesno nema ko se za njima nije okrenuo... :lol:

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Kopiranje osoba!!!

#8 Post Postao/la string »

Mic_Sokoli je napisao/la:
juce sam vidjela dva covjeka imaju iste jakne bijele boje..i hlace kao i sarene skijaske kape..malo smijesno nema ko se za njima nije okrenuo...
Ja ne znam dze ti zivis..........u Hamburgu sigurno nije tako,ovdje ne znam kako da se obuces niko te nece gledati........zimi u kratkim hlacama i majici........il ljeti u koznoj jakni......niko te ne gleda..........
E pa to je zdravo drustvo...neoptereceno...ona je to ponjela odnekud iz bivse Yuge...ako obuces kozne pantalone-narkoman si..ako obuces mini suknju-kurava si...ako obuces havajsku kosuljicu-peder si....cccc
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kopiranje osoba!!!

#11 Post Postao/la ra-ja »

string je napisao/la:
Mic_Sokoli je napisao/la:
juce sam vidjela dva covjeka imaju iste jakne bijele boje..i hlace kao i sarene skijaske kape..malo smijesno nema ko se za njima nije okrenuo...
Ja ne znam dze ti zivis..........u Hamburgu sigurno nije tako,ovdje ne znam kako da se obuces niko te nece gledati........zimi u kratkim hlacama i majici........il ljeti u koznoj jakni......niko te ne gleda..........
E pa to je zdravo drustvo...neoptereceno...ona je to ponjela odnekud iz bivse Yuge...ako obuces kozne pantalone-narkoman si..ako obuces mini suknju-kurava si...ako obuces havajsku kosuljicu-peder si....cccc
Upavo sada sam primjetila da i ti prilikom pisanja stavljas tackice umjesto zareza ili ostali znakova u pisanju..Znaci kopirao si mene..U pocetku sam imala kritike zbog toga..ali kako idu dani tako se i to uvlaci u pisanje clanova kao normalno... [smile.gif]ali meni to nesmeta... :!:
Znaci nije samo odjeca u pitanju da ljudi kopiraju...

Ovo sada da odgovorim @@dzemili...na istoku jos uvijek nista novo .sve po starom obicaju... [smile.gif]
Sto se tice odjece ...Gledala sam nekakvu svecanost na tv..I upravo su se pojavile dvije poznate licnosti u istoj jarko crvenoj haljini ..isti model tako upadno..
Haljina je kostala veoma mnogo ali je izgubila na vrednosti upravo sto su je imale dvije zene...Osjecale su se veoma nelagodno... :!:
Ja licno kada bih znala da moja prijateljica ima takvu haljinu i da mi se svidja samo toliko, ja je nebih kupila.jer takva stvar ima za moje oci vrednost samo na drugome..nevolim gledati iste srvari..jer mi je to dosadno... :!:
Da ovaj osjecaj nosim jos iz Bosne i stvar je smisla i ukusa da li primjetite ? ja registrujem i lijepe kao i ruzne stvari oko sebe ...
Sve nosim i uredzujem po svom ukusu.... :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kopiranje osoba!!!

#13 Post Postao/la ra-ja »

Mic_Sokoli je napisao/la:
Upavo sada sam primjetila da i ti prilikom pisanja stavljas tackice umjesto zareza ili ostali znakova u pisanju..Znaci kopirao si mene..
Ako na me mislis,sjedi da ti objasnim.........varas se da tebe kopiram,nego ako hoces da znas Basista mi dao inspiraciju za te tacke,iako sam ja daleko od njegovog stila.........

:!: :!: :!:
Ma da znam ti imas svoj stil da se primjetiti... :!:

Nego da te mozda nisam uvredila ..zbog kopiranja s tackicama...nemoj se ljutit nista to nije strasno,, bez obzira koga si kopirao... [smile.gif]

Odgovori