Pogrešni uzori

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Pogrešni uzori

#1 Post Postao/la nella26 »

Reportaža na tv-u me potaknu da otvorim ovu temu.
S obzirom da su naše tv stanice preplavile turbofolkašima, propalim novinarima ili u boljem slučaju uspiješnim ljudima (lopovima) poput našeg divnog Cerića, Radončića i sličnih, gdje da ovaj mladi naraštaj nađe uzor.
I onda se ibretimo koliko papanluka i seljakluka nalazimo oko sebe.
Djevojčice od 17 do 20 godina, pa i one malo starije se poistovjećuju sa Darom Bubamarom, Sekom Aleksić i sličnima, kad subotom izađem sve sama golotinja i kič.
Čak su i lutke u izlozima butika isto obućene pa mlade dame na sebe navale svega i svačega, mislim da važi parola što defektnije to efektnije [icon_help.gif]

Kakva je vaša okolina i šta mislite o ovim uzorima [smile.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Pogrešni uzori

#2 Post Postao/la im_ex »

Posve dijelim tvoje misljenje [evojele9.gif]
Sta reci sem da se i sama grozim od istog ... zhestoki turbofolk bi trebalo smjesta zabraniti kao i uvesti granicu tolerancije golishavosti estradnih umjetnica, al, eh ...
Nije samo u BiH takva slika, kad je rijec o toj kako ja imam obicaj reci nezreloj dobi pa sad ne znam sta bih, za malo ne rekoh: hvala Bogu sto nije [Happy.gif]
bruka [icon_help.gif] svuda je to tako.
Al, eto, tjesicemo se nadom da ce bar jedan dio tih trenutno razuzdanih fanovkinja (cuj fanovkinja [laugh.gif] ) doci tooobe, za bar nekih desetak godina potom, kad im se zgadi u zivotu sta ih je sve klepalo kako u pohotu tako i u glavu ludu.
Milina mi kada gledam muzicke talente i zapazim prizemnu osobu s izrazenim kako vokalnom sposobnoscu tako i dobrim odabirom pjesme kojom se prezentuje.

Nedozrelu zenskadiju treba ... u mozak, ono, i samo u mozak .. nek plachu [laugh.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori