Eh ti fosili..*

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#2 Post Postao/la bosanka100 »

To mi je jako poznato! Stvarno su èudni!
I kad imaju mjesta opet tra¾e ba¹ zauzeto, kao tu im ljep¹e sjedit ili neki glupi razlog. ....

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#5 Post Postao/la danjel »

Ma iskreno meni je starih osoba ¾ao i ako bilo kako mogu pomoæi,ja im pomognem ev recimo sluèaj juèe u kafiæu...Do¹la stara nena i sjedi u ba¹ti,naruèila sok meni ¾ao da to ona plati,naravno ja platim i malo se isprièao s nenom hehe inaèe sam bio dosta vezan za svoju staru nene pa mo¾da zbog toga zato ljudi kad god mo¾ete pomozite im jer i nas to èeka isto..... :chuckel: :chuckel:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#6 Post Postao/la ra-ja »

Sad kada ste spotakli ovu temu da i ja nesto kazem.

Nisu samo da starije osobe tako reaguju. :D

JedaN dan sam se vracala autobusom iz grada. Sjela sam na sjedista gdje ima onaj podest od tockova pozada: Ja sam sjela na dio gdje nema podesta jer nisam bas mogla dizati noge na taj drugi dio.
Kako sam isla stanica po stanica punio se autobus sve vise,bas se napunio. Na jednoj stanici usao je bracni par sa djetetom. Ja ih odmh nisam primjetila, tek kada je zena pitala moguli se maknuti na drugi kraj gdje je podest ,Ja sam ustala i ustupila oba mjesta jer sam ionako morala izaci van uskoro; a nosila JE I to djete.
Covjece kada je nastala paljba..........a brezobraznice nece samnom da sjedi ,a ko je ona ko da je predsjednikova kcer......ja se skamenila .........
samo sam sutila ;kada je stao autobus izasla sam a cula sam i dalje
kako komentarise o meni. :ballbounce:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#7 Post Postao/la belly_dancer »

ma ima situacija masa,al iskreno sta nije da se vecina odnosi na nas + starci??
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Eh ti fosili..*

#8 Post Postao/la maida_20 »

postoji slična tema...čudi me da nije obrisana [mmmux2.gif]


Ma stari ljudi su ti "šifre",njima opet nikako ugoditi,desi se i kad mu bez pogovora ustupiš mjesto,da nešto mrmljaju...

Ali današnjoj omladini ništa ne smeta...nemaju prevše obzira prema starijima,čast izucecima!

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Eh ti fosili..*

#10 Post Postao/la maida_20 »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja jako volim stare ljude i više njima poklanjam pažnju nego djeci jer djecu svi maze i paze a stari ljudi su većini teret.

svaka čast za to... [evojele9.gif]

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Eh ti fosili..*

#11 Post Postao/la grga »

Kod nas u Rijeci penzioneri i svi stariji od 60 g.imaju besplatan prijevoz..Živi užas,doduše rijetko se vozim autobusom al imam dojam da se voze bez veze.. Nebi im se digo ,nema šanse..ja svoju kartu platim.....

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Eh ti fosili..*

#12 Post Postao/la beca »

Bićeš i ti fosil jednog dana, i svi mi [Happy.gif]

tačno je da ima raznih tersova, što jest jest, ali ih trebamo razumjeti i pomoći im koliko možemo...mladi smo, pa nam mnogo toga smeta, a možete zamisliti kako je njima...

lično, ne ulazim u rasprave sa takvima, obično im se, i kada nisu u pravu, nasmijem i produžim dalje...

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Eh ti fosili..*

#13 Post Postao/la maida_20 »

beca_jovi je napisao/la:Bićeš i ti fosil jednog dana, i svi mi [Happy.gif]

tačno je da ima raznih tersova, što jest jest, ali ih trebamo razumjeti i pomoći im koliko možemo...mladi smo, pa nam mnogo toga smeta, a možete zamisliti kako je njima...

lično, ne ulazim u rasprave sa takvima, obično im se, i kada nisu u pravu, nasmijem i produžim dalje...

kako je lopovka pametna [Happy.gif] [mmmux2.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Eh ti fosili..*

#14 Post Postao/la beca »

maida_20 je napisao/la:
beca_jovi je napisao/la:Bićeš i ti fosil jednog dana, i svi mi [Happy.gif]

tačno je da ima raznih tersova, što jest jest, ali ih trebamo razumjeti i pomoći im koliko možemo...mladi smo, pa nam mnogo toga smeta, a možete zamisliti kako je njima...

lično, ne ulazim u rasprave sa takvima, obično im se, i kada nisu u pravu, nasmijem i produžim dalje...

kako je lopovka pametna [Happy.gif] [mmmux2.gif]
hebem ti lopovku :lol:

Odgovori