Zanimljiv eksperiment Joshue Bella

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Zanimljiv eksperiment Joshue Bella

#2 Post Postao/la andro »

Interesantno , da je bio u minicu garantovano bi puno vise njih zastalo i posmatralo ga , cak i dalo pokoji komentar .
slika
slika

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Zanimljiv eksperiment Joshue Bella

#3 Post Postao/la nella26 »

S obzirom da mi je ostala ružna navika da žurim gdje god da pođem, pa makar se i kući vraćala, vejrujem da bih prošla, ne bih zastala ali svakako ne bi mi promaklo, dakle primijetila bih ali ne bih zastala :?
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Zanimljiv eksperiment Joshue Bella

#4 Post Postao/la ra-ja »

Procitala sam gore tekst..i vjerujem da je tako....Ljudi koji uzurbano zive rade imaju djecu nemaju bas vremena da se zaustavljaju na ulici...

Medjutim nikada mi nije mom oku sokolovom promakao niti i jedan lijepi detalj na ulici.pred izlogom,u prodavnici, pa cak i na nebu... [smile.gif]

Vrlo cesto imamo ovdje u mom mjestu ulicne svirace,,i uvjek zastanem da bih ga nagradila...

Mislim da sam ovo vec napisala..U Kopenhavenu na glavnoj snijeg ,,Sjedi dama dotjerana s pelcom oko vrata i svira HUMORESKU na violini..Ah kako sam se trgnula..taj opojan zvuk me je zacarao .izasla sam na momenat iz svakodnevnice.... [smile.gif] Naravno nagradila sam je...

To je tamo sasvim normalno... :!: Ona to radi zato sto joj to sviranje pricinjava zadovoljstvo

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Zanimljiv eksperiment Joshue Bella

#5 Post Postao/la basista »

Stvarno zanimljiv eksperiment.. I to svjesno,u krivo vrijeme na krivom mjestu. Vjerujem da bih primjetio takvog violinistu pri polasku na posao.. ljudi koji muziciraju na tom instrumentu i nisu bas tako cesta pojava na bilo kojem mjestu u BiH..pa prema tome ... Ali ne vjerujem da bih zastao i slusao..jer nemam vremena.. Kolegica me ceka svako jutro da je pokupim sa autom..i ljuti se kad kasnim..Pogotovo u zimskim danima.. Sta ja tu mogu sad..?. Svi smo preokupirani nekim obavezama...

Odgovori