Kako se odjaviti sa portala i foruma?!

Vasi prijedlozi i pitanja u vezi bol-chat foruma
Zaključano
Poruka
Autor/ica
taboo
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 14 Dec 2008 12:56

Kako se odjaviti sa portala i foruma?!

#1 Post Postao/la taboo »

Vidim da ta opcija nije postavljena na ovom CMS-u?
Ako sam to negdje previdio (mogućnost odjave) volio bih da mi neko skrene pažnju na to!
Unaprijed zahvalan!
taboo*

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako se odjaviti sa portala i foruma?!

#3 Post Postao/la mrki62 »

Jami ba Majo , to je neki zayebant .
Sudeći po broju postova on nije došao da se druži , već podyebaje ,................. haman je uzeo samo pola vijagre [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

taboo
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 14 Dec 2008 12:56

Re: Kako se odjaviti sa portala i foruma?!

#4 Post Postao/la taboo »

[oha.gif] Tačno!
Profil na forumu ti može obrisati samo neko od admina i moderatora!
Poznajem ovaj social CMS. Sve njegove vrline i mane! Malo me je začudilo od administracije portala kod odabira istog jer je pomenuti veoma bugovit!
Od tada sam se ponovo i preregistrovao. Prema tome nisam novi ovdje mrki62!
Većina mojih komentara je obrisana za ovoliko godina. Nove teme neko je premoderirao ili čak obrisao! Čudo nisam dobio ban na forumu i na portalu što mi se često znalo dešavati na mircu i to bez ikakvog razloga!
Ako ćemo postupati u duhu tolerancije, molio bih da se moji postovi ne brišu. Nek' prvo prođu javnu kritiku a tek onda nek' uslijede sankcije ako je to potrebno!
Eto, nagovorili ste me!
Ostajem na forumu i portalu...
Srdačan pozdrav.

taboo
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 14 Dec 2008 12:56

Možda ti je poznat nick avus62?

#6 Post Postao/la taboo »

Radi se vjerovatno o mržnji sa chat-sesija na bolchatu pa su me i ovdje pokušali korigirati. Sva sreća, posjedujem bogat vokabular riječi s kojima znam i "ujesti" a da ne dobijem ban!
Napominjem da u svojim postovima nikad nisam širio nacionalnu mržnju, nisam psovao, bogohulio i tome sl.
Malo mi je čudno kad kažeš off-topic teme obrisane! Hmm...
Nek su čak i od tebe bile pokrenute (na mnogo sam foruma i dan danas prisutan pa sad ne mogu da se sjetim konkretno, sorry) ili od nekih drugih moderatora a mene baš interesuju moderatorske teme koje su na žalost često zaključane bez mogućnosti da neko eventualno i replicira na njih.
Nisam pokrenuo ni jednu temu do sad i nemam za čime da žalim. Dovoljno mi je bilo da repliciram na nečiju!
Napominjem da sam bio napisao preko stotinjak postova ali sam se (moguće je) našao na udaru back-up-ovanja (portala, servera ... ko će ga sad znati) i kad sam vidio da uzalud kuckam ovdje ućutao sam se bio i ostao na samo tri post-a!
Nije mi jasan rejting user-a ovdje. Po mojoj procjeni, trebao bih ovdje imati barem 500 postova!
Ako ćete i dalje brisati user-statuse (npr. bio sam sa brojem 325 postova pa spadnem na tri pišljiva posta) čemu onda članstvo ovdje?
Imam osjećaj kao da je neko serijski išao o brisao baš ono što sam ja replicirao!
Nadam se da sam sad bio malo jasniji?
HVALA NA DOBRODOÅ LICI! (po ko zna koji put)

p.s.
Evo ovdje mi piše da sad imam pet (5) postova. OK! Juče sam odgovorio na nekoliko tema. Konkretno na četiri (4) i po mojoj računici sad bi uz ovaj post trebala da stoji brojka 9 ili 10!
Zar to tebi nije "sumnjivo"?!
Zar sam tako brzo otišao off-topic samo zato što sam replicirao na njih?
Nadam se da sam sad bio "razumljiv"!

Zaključano