Bosanska policija

Sve o Bosni i Hercegovini
Poruka
Autor/ica
dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Bosanska Policija

#121 Post Postao/la dadooo_23 »

LAFF je napisao/la:
dadooo_23 je napisao/la:kakva drzava,takva policija.

evo upravo za nekoliko dana imam obuke i testove,prijavio sam se na konkurs. vec sam jednom prije isao pa mi je bod nedostajao.

sta ces dalje kada se i u policiju prima na osnov rodbinske ili neke druge veze,a upravo je to glavni drzavni organ koji bi se trebao boriti upravo protiv tih stvari.
Ajde ne sviraj majke ti..
imas testove drug da si ispunio testove kako treba
nebi ti falio bod
Prepisivanje svoje licne nesposobnosti na testovima opsteg znanja te testovima motoricke sposobnosti na drzavu je nidje veze [smile.gif]
Ali to je tipicno za pojedine a narucito tebi kome nije valjala ni Yugoslavija ni Tito niti bilo ko...
A ako cemo iskreno i taj jedan bod sto ti je falio nebi ga imao da nisi Hrvat sto po dejtonu Aneksu imate prednost..
ako mogu pogadjati da se konkurises u Federalnu ili u Granicnu
Zato tisu i potrudi se ovaj put malo bolje
vidi,vidi tko to pametuje. laff iz njemacke! da to ti nisi bio prijavljen na konkurs pa si upucen u odredjene stvari??

ako cemo o mojoj nesposobnosti,odnosno sposobnosti ja sam od 40 kandidata bio 11. nisam bio jedini ja hrvat,bilo je puno hrvata prijavljeno

a jesi i naporan s tom jugoslavijom,ja mislim da ti spavas u krevetu s titinom slikom
[laugh.gif]

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

Re: Bosanska Policija

#122 Post Postao/la irma26 »

dadooo_23 je napisao/la:
vidi,vidi tko to pametuje. laff iz njemacke! da to ti nisi bio prijavljen na konkurs pa si upucen u odredjene stvari??
a vidi dadoo opet dosao cao dado [icon_flower.gif]
Pa on ti je radio dole u Bosni s vasom policijom [icon_chuckel.gif]

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Bosanska Policija

#123 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

IrMa26 je napisao/la:
dadooo_23 je napisao/la:
vidi,vidi tko to pametuje. laff iz njemacke! da to ti nisi bio prijavljen na konkurs pa si upucen u odredjene stvari??
:D
@Dadoo23 kako vidis da se razumijem.... a kako i nebi... jer ti gdje si ti bio na toj obuci kako navodis "laff iz njemacke" je gotov 4 godine radio i jedan djelic njegovog posla je bio bas ta certifikacija 133 zakona o P..Sluzbenicima te clan 134 tacka b.
sto bi ti ako si bio tamo morao imati..
Vidis kako je svijet mali zato pozdravi mi
Milana Krulj, Katarinu Stevic Zeljku Kujundziju ili mozda prof Semina ako imas kakvu vezu s vracama ili BL [mmmux2.gif]
Neke cu ja da pozdravim na svom faceboku
Drugi put potrudi se bolje [wink.gif]

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Bosanska Policija

#125 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

vidovita_dzemila je napisao/la:eto da ste u boljim odnosima mogao bi mu namaknuti taj jedan bod i srediti da ga prime [wink.gif]
Ne.
Meni je dadoo23 drag forumas ali.......
[icon_help.gif] ali zasto bi pa vidis da je covjek ljut na takve stvari
Zalio se citat kakva drzava,takva policija.
[icon_chuckel.gif]

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: Bosanska Policija

#127 Post Postao/la nermin01 »

nasa policija...platis i miran si..prolazis
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Bosanska policija

#128 Post Postao/la im_ex »

Pogledajte originalni snimak
Zenički policajci uhapsili novinara TV IC iz Kaknja


http://www.youtube.com/watch?v=O1Z7vyS_ ... r_embedded#

Komesar MUP-a Zeničko-dobojskog kantona naložio je da se izvrši detaljna unutrašnja istraga o dešavanjima 6. februara ove godine kada je u Gradskoj areni u Zenici, nakon odigravanja košarkaške utakmice Prve ženske lige BiH Čelik-Željezničar, uhapšen novinar kakanjske televizije IC Osman Drino.
Policija hapsi Osmana Drinu.
Naime, incident se dogodio nakon što su policajci presreli Senaida Mujezinovića, člana Uprave Ženskog košarkaškog kluba “Čelik”, a koji je čekao ispred klupskih prostorija da mu donesu ključ od kancelarije, iz koje je trebao profaksati statistiku utakmice u Košarkaški savez BiH.

Policajci su Mujezinoviću naredili da stavi ruke na zid, a kada je pokušao objasniti
da je službena osoba, gurnuli su na zid i počeli pretresati.

U tom trenutku hodnikom je prolazila grupa novinara, a Drino je prišao policajcima, predstavio se, i kazao da poznaje Mujezinovića i da su policajci pogriješili.

Međutim, policajci su Drini počeli zavrtati ruke, oborivši ga na pod, a potom su ga priveli u policijsku stanicu. Nakon puštanja, u Hitnoj pomoći ljekari su konstatovali da je Drino prilikom hapšenja zadobio nagnječenje i istegnuće tkiva ruke zbog čega će morati nositi longetu.

Čitav incident snimila je kakanjska televizija IC, a iz MUP-a ZDK saopćeno je da
ukoliko se utvrdi da su policijski službenici prekoračili policijska ovlaštenja, te postupali protivno odredbama Zakona o policijskim službenicima i Zakona o unutrašnjim poslovima ZDK, protiv istih će biti pokrenut disciplinski postupak te će biti sankcionisani zbog povrede službene dužnosti, u skladu sa odredbama Pravilnika o disciplinskoj odgovornosti policijskih službenika MUP-a ZDK.

Napomena: Snimak kao i komentari ispisani na njemu pripadaju TV IC Kakanj.
------------------------------------------------------------------------------------

Sramota.
Svu cetvoricu policajaca bi trebalo nagraditi otkazom
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Bosanska policija

#129 Post Postao/la andro »

Sila koju su policajci primijenili nad Drinom "srazmjerna njegovom otporu"

Istraga Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Zeničko-dobojskog kantona (ZDK), pokrenuta zbog privođenja s lisicama na rukama novinara kakanjske televizije IC Osmana Drine, nakon košarkaške utakmice u Gradskoj areni u Zenici, 6. februara, još nije okončana, ali službena verzija događaja je "da je sila koju su policajci primijenili nad Osmanom Drinom srazmjerna njegovom otporu“.

Ovo je saopćeno na današnjoj konferenciji za novinare u MUP-u ZDK, o čemu su govorili načelnik Policijske uprave I Admir Gazić, načelnik Sektora uniformisane policije Nedžad Šečić i načelnik Jedinice za profesionalne standarde Abdulah Čimić.

Istraga u ovom slučaju još traje i kada završi javnost će biti blagovremeno obaviještena.

Ono što se zna je da slijedi prekršajna prijava protiv Senaida Mujezinovića, člana Uprave KK Čelik, zbog prijetnji sudijama i delegatima utakmice, te prekršajna prijava protiv novinara Osmana Drine zbog narušavanja javnog reda i mira, te ometanja službene radnje, rečeno je na današnjoj konferenciji za novinare.

Novinar Drino je, u pokušaju da policajcima ispred svlačionica Arene objasni da je Mujezinović službeno lice, uhapšen, te sa lisicama na rukama proveden u policiju, pri čemu je zadobio povrede ruke.
slika
slika

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

Re: Bosanska policija

#130 Post Postao/la pasa74 »

osoba koja je postavila snimak na you tube je,vjerovatno namjerno,zaboravila staviti i snimak od samog pocetka gdje se vide razlozi za ovakvo postupanje policije...
gledajuci ovaj snimak i izjave koje su,jasno je svima vrlo subjektivne prirode, vecina ljudi ce odmah,automatski okriviti policiju..
mislim da nije pokazano sve sto treba biti tako da ovaj snimak drzi stranu novinaru,koji je koliko sam shvatio ometao policajce u izvrsenju sluzbene radnje...
samim tim je zasluzio ovakav tretman a sto se tice upotrebe lisica,policajci su obavezni prilikom privodjenja,bilo kojeg lica,upotrebiti sredstva za vezivanje...
po meni,dobio je sta je trazio....
xxx...

lisko
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1160
Pridružen/a: 13 Okt 2009 16:08

Re: Bosanska policija

#131 Post Postao/la lisko »

policija kukavice idioti prevaranti samo bijedu obicnu zezaju oni koji imaju pare lizu im dduupp kod mene u gradu ljudi pojedini ulaze u kruzni tok iz suprotnog pravca parkiraju u kruznom u pjesackoj zoni zaustavljaju se gdje hoce voze kolko hoce brzo
A obicni narod ogulise samo gledaju jesi se svezo svjetla upalio i tako dok mu bogatas neki juri kroz skolsku zonu 90 a 30 ogranicenje
i sta reci sami se zapitajte??

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Bosanska policija

#132 Post Postao/la mrki62 »

i sta reci sami se zapitajte??
Nije policija kriva , eto šta reći .
Policija je ogledalo vlasti i policija radi onako , kako vlast nalaže.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Bosanska policija

#134 Post Postao/la mrki62 »

Mic_Sokoli je napisao/la:ako ja kao Policajac kazem da je Politika k****,sta sam ja onda..... :)
Žigolo , yebeš za pare :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Bosanska policija

#135 Post Postao/la andro »

mrki62 je napisao/la:
Mic_Sokoli je napisao/la:ako ja kao Policajac kazem da je Politika k****,sta sam ja onda..... :)
Žigolo , yebeš za pare :lol:
Tacno tako a te iste politicare je izabrao narod e ko koga onda tu j... :?: Ili ko je j...n :?:

I vec iste godinama biraju , mora da im je onda lijepo dok ih j... :!:
slika
slika

Odgovori