Bosanska policija

Sve o Bosni i Hercegovini
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Bosanska policija

#136 Post Postao/la mrki62 »

andro je napisao/la:
Tacno tako a te iste politicare je izabrao narod e ko koga onda tu j... :?: Ili ko je j...n :?:

I vec iste godinama biraju , mora da im je onda lijepo dok ih j... :!:
E moj Andro , ne kaže se džabe da nekima lakše ide u guzicu , nego li u glavu :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

Re: Bosanska policija

#138 Post Postao/la pasa74 »

mrki62 je napisao/la:
i sta reci sami se zapitajte??
Nije policija kriva , eto šta reći .
Policija je ogledalo vlasti i policija radi onako , kako vlast nalaže.

cudi me da nisi okrivio rahmetli aliju i za ovà... [laugh.gif] [laugh.gif] [laugh.gif]
xxx...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Bosanska policija

#139 Post Postao/la mrki62 »

pasa74 je napisao/la:

cudi me da nisi okrivio rahmetli aliju i za ovà... [laugh.gif] [laugh.gif] [laugh.gif]
Pa to se podrazumijeva [Happy.gif] jer u titino vrijeme je bila drugačija policija [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Bosanska policija

#140 Post Postao/la mrki62 »

Mic_Sokoli je napisao/la:
jbg mrki morao si me sad razocarati.....Žigolo je muska k****,znaci Prostitucija je prostitucija bilo da je obavlja musko il zensko.
Ne.
Nije isto , jer ne može biti isto ; ako nekome uguraš ili ako ti neko ugura [mmmux2.gif]
Mic_Sokoli je napisao/la: Nego je moje pitanje glasilo:sta su oni koji sluze Politici,ako smo rekli da je Politika k****,sta smo mi koji njene odluke sprovodimo u djelo?
Mi koji k**** sluzimo.......
[smile.gif]
Poslušnici [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

lisko
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1160
Pridružen/a: 13 Okt 2009 16:08

Re: Bosanska policija

#141 Post Postao/la lisko »

20061031030524bosna_bosanski_policajci.jpg
20061031030524bosna_bosanski_policajci.jpg (33.54 KiB) Pogledano 2777 puta.

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Bosanska policija

#143 Post Postao/la andro »

ja znam da bi neki voljeli da umjesto policije postoji samo Muttawa ali za njih imam samo jednu poruku

slika
slika
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Bosanska policija

#144 Post Postao/la selma24 »

lisko je napisao/la:
20061031030524bosna_bosanski_policajci.jpg




:lol: :lol: :lol: :lol:
slika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Bosanska policija

#145 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Za ovo ce da lete glave
Desilo se sinoc na kosevu
http://www.youtube.com/watch?v=rr8ngKCBAJ4

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Bosanska policija

#146 Post Postao/la mrki62 »

Jeste LAFFe , samo to naši tuku naše i nema komentara, jer naši nisu navikli kritikovati naše.
Svo vrijeme upozoravam na nevaljalu vlast al ja ispadnem sve , samo čovjek ne.
Žalostan primjer vlasti, koja ne bira sredstva da bi ostvarili neke svoje ciljeve !
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

Re: Bosanska policija

#147 Post Postao/la pasa74 »

LAFF je napisao/la:Za ovo ce da lete glave
Desilo se sinoc na kosevu
http://www.youtube.com/watch?v=rr8ngKCBAJ4

snimak je dokaz da su neki od policajaca prekoracili ovlastenja o dozvoljenoj upotrebi sile...za ovo neko treba da snosi poslijedice...
ali ne treba sve policajce svrstavati u isti kos sa ovim "perderima",jer nisu svi policajci isti...
xxx...

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Bosanska policija

#148 Post Postao/la nnejra »

Jedno zapažanje danas me potaklo da napišem nešto o našoj policiji. Danas je u mom gradu padala kiša kao da je najveća jesen. Uvijek kada se to dešava semafor na jako prometnom mjestu, na raskrsnici, se pokvari i ne radi. To je činjenica poznata svim vozačima, pa onda pretpostavljam da bi trebala biti poznata i policiji. Naravno, policije da reguliše saobraćaj nema. To je čak iluzorno i pomisliti. I ne da taj semafor ne radi sat ili dva, već nije radio cijeli dan tj. ja sam svjedok da nije radio od 8 do 16 sati, mada mislim da još uvijek ne radi. A u blizini tog semafora je poznata " sačekuša " policajaca kada treba kazniti vozača , ako ne daj bože nije stavio pojas, ako nije upalio svjetlo po danu i sl. Hoću reći da iako cijenim ono što rade za male plate, mislim da često ne rade stvari koje bi trebali, tj. saobraćajna policija bi valjda trebala da reguliše saobraćaj kada semafori ne rade,a zna se da je to jako prometno mjesto, a ne samo da naplaćuju kazne.

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Bosanska policija

#149 Post Postao/la andro »

Ne bih komentarisao " sacekusu " jer ne znam kako funkcionise sistem rada u tom kantonu odnosno nacin na koji se odredjuje pozicija na kojoj radi patrola . Znam da je u mjestu gdje ja radim to unaprijed odredjeno i tu nema kalkulacija , sto znaci da to ne odlucuje patrola vec neko drugi . A kada je u pitanju semafor naravno da nije uredu da isti ne radi ali ni to nije nadleznost policije jer policija samo izvjestava o neispravnosti istoga a neovisna institucija od policije vrsi odrzavanje istoga. S druge strane veoma je opasno vrsiti fizicku regulaciju saobracaja u raskrsnici kada pada kisa i zbog opasnosti za samog pol. sluzbenika a narocito za ucesnike u saobracaju jer tada je vidljivost znatno smanjena .
slika
slika

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Bosanska policija

#150 Post Postao/la nnejra »

Andro znam ja da nije policija nadležna za ispravnost semafora. To održava posebna firma, a grad finansira. Ali mislim da je isto tako puno veća opasnost za sve učesnike u saobraćaju kada juri svako kako stigne, bez poštivanja prednosti. A ipak je dan , imaju oni prsluci i može se to lijepo organizovati, barem ja tako mislim. Zato valjda i ima u testovima pitanje koje pokazuje ko ima prednost kada policajac reguliše saobraćaj. [icon_flower.gif]

Odgovori