Numerologija

Sve o Astrologiji Horoskopu Numerologiji
Prorocanstva
Poruka
Autor/ica
Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#16 Post Postao/la bosanka100 »

ja sam 2, i sve je istina
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#17 Post Postao/la kajs »

vidovita_dzemila je napisao/la:BROJ DANA ROÐENJA



2

Vi ste jako nje¾ne i tople osobe. Vi puno pola¾ete u prijateljstva jer su vam ona ne¹to najva¾nije u ¾ivotu. Uvijek morate biti okru¾eni ljudima koje volite jer se tako osjeæate sigurnima i tek tako mo¾ete pozitivno djelovati. Najvi¹e volite timski rad jer ne volite kada sami morate iznositi svoje mi¹ljenje, u grupi se osjeæate sigurnijima. Iako to sami neæete priznati okolina mo¾e lako utjecati na vas i va¹e mi¹ljenje. Lako se prilagoðavate drugima. No, problem nastaje kada va¹i prijatelji mo¾da nemaju vremena za vas ili su zaokupljeni drugim poslovima. Vi se odmah postajete ranjivi i osjeæate se odbaèenima ¹to mo¾e voditi èak do depresije. Ne bi vam ¹kodilo malo osamostaljenja.
KO bi rekao da sam ovakav :-k
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#18 Post Postao/la becanka »

kajs je napisao/la:
vidovita_dzemila je napisao/la:BROJ DANA ROÐENJA



2

Vi ste jako nje¾ne i tople osobe. Vi puno pola¾ete u prijateljstva jer su vam ona ne¹to najva¾nije u ¾ivotu. Uvijek morate biti okru¾eni ljudima koje volite jer se tako osjeæate sigurnima i tek tako mo¾ete pozitivno djelovati. Najvi¹e volite timski rad jer ne volite kada sami morate iznositi svoje mi¹ljenje, u grupi se osjeæate sigurnijima. Iako to sami neæete priznati okolina mo¾e lako utjecati na vas i va¹e mi¹ljenje. Lako se prilagoðavate drugima. No, problem nastaje kada va¹i prijatelji mo¾da nemaju vremena za vas ili su zaokupljeni drugim poslovima. Vi se odmah postajete ranjivi i osjeæate se odbaèenima ¹to mo¾e voditi èak do depresije. Ne bi vam ¹kodilo malo osamostaljenja.
KO bi rekao da sam ovakav :-k
I ja sam 2
Hajmo praviti kolace... :D :D

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#19 Post Postao/la kajs »

Jos nam treci hvali i halve ce mo spremat :P

mada mala, uklapas se kad bolje razmislim :-k tu si negde :lol:
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#20 Post Postao/la paparaci »

krenuvsi odozgo prema dole, moji brojevi su : 5, 5, 2 i 24 :)

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#21 Post Postao/la becanka »

paparaci je napisao/la:krenuvsi odozgo prema dole, moji brojevi su : 5, 5, 2 i 24 :)
jest lijep broj, da ti nije to broj adrese? :D

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#22 Post Postao/la paparaci »

hahaha. jes, jes :P ma mrsko mi kopirati sad sve. krenes redom odozgo i vidis o cemu se radilo. nije tesko skontati :P

Sanguine
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1366
Pridružen/a: 21 Feb 2010 01:01

Re: Numerologija

#24 Post Postao/la Sanguine »

BROJ JEDAN

Broj 1 je "muski broj" i simbolizuje muski princip. On pokazuje zahtjev za razvijanje individualnosti i kreativnosti, ili ukazuje na sebicnost onog koji sanja u odnosu na predmet sna.

Ovo bi trebalo značiti da imam viška muških hormona [laugh.gif]

Odgovori