najgori saobracajni prekrsaj koji ste uradili?

Automobili, motori... Oldtajmeri i najnoviji...

Poruka
Autor/ica
Avatar
Satoshi
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 98
Pridružen/a: 31 Mar 2000 02:00
Lokacija: Croatia

#17 Post Postao/la Satoshi »

nikad nisam napravio neki veci prekrsaj ali redovito
me uhvate zbog prebrze voznje :huh:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#18 Post Postao/la Tourniquet »

meni izbusili gume na bicikluu jer vozio navece bez svjetala.... izvadili ventile i bacili u travu i kazu ajd sad trazi ih sa svjetlima... haha .. a ja ih nemam na biciklu.... :huh: :huh:
:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#19 Post Postao/la Mala_zaebana »

Ajoj ....polozila sam prije godinu i po ...i imam tih desavanja :D
Prvo me uhvatili posle 11 kazu ne smijem voziti a bilo samo pola 2 ujutru i htjeli da mi pisu one bodove,al sef policije mi blizi rod :D
pa sam se vracala iz neke diskoteke u Tinji Lirik se zove i bilo oko 1 sat ..Ispred mene auto bilo golf 1 al ljudi odsjekli krov karavan golf haha cige neke vozile.A kod mene puno auto cccc ja zvijezda...Bio party vodke i ja ugasim svjetla i pocnem ih preticati na pravcu i onda sam isla 120 na sat i ja fenomen palim svjetla kad vidim vako policija stoji ispred mene policajac se okrenu a ja opet ugasim svjetla i po gasu jos vise...Ispred mene kolona kamiona i morala usporiti dodje auto iza meene i samo upalise rotaciju...oduzeli mi vozacku odma i ja nastavim vozit..ujutru par poziva i et..otisla samo platila 30 km i dobila je nazad samo to :D heh kad imas vezu ebiga...i et par puta sam lupila vise auta na parkingu i po gasu samo :) POUKA : tako vam je to kad vam je otac preko 30 god sofer i brata imate najludjeg na kontonu sto se tice voznje a mama ...da ne pricam .... :D
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#20 Post Postao/la Mala_zaebana »

Et i ovo mi se desilo... Ja neki dan otisla u Sarajevo.. I zaustavi me policija..Kaze kazna vozila sam 10 vise neg sto je dozvoljeno,nisam se vezala...i na kraju kaze zatamnjena kaze kazna i poce pisat i neka 2 kazn boda ...Sta je to,otkud to pa kod mene folije na autu ...mislim 30 % samo...kaze ne smije nikako biti :( kod nas u tuzli nije tako... kod mene komsija policajac kod njega na autu folije cak 70 % :( et dam mu 20 eura i sjedem u auto....da l mi je sta upisao nemam pojma :(
nisam znala da ne smiju biti te folije cccc :(
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#22 Post Postao/la mala-plava21 »

Ma tu i tamo prodem kroz crveno vozim malo brze nego smijem bez naocala auto s prejakim motorem za nas nove vozace i vozim po noci kad ne smijem al me jos ama bas nijednom nisu zaustavili, cak sam se vozila 10 dana bez rege jer sam si sredivala policu od 50% =D> =D> =D> :D
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#24 Post Postao/la ra-ja »

Jednom davno vracali smo se sa izleta .Jedan dio puta je vodio niz jedno
strmo brdo , Vozili smo lagano jer je put nalagao da tako vozimo.
nailazi jedna okuka ,ne mogu reci da je slijepa jer sam kroz granje
vidjela kako auto nailazi iz suprotnog pravca.vozio je puno brze od nas.
Dosla sam do okuke prije njega isla strogo desnom stranom . Misleci da on mene vidi nastavila sam lagano, ko mislim sveje ok. i u taj cas kao da me grom udari sa neba . tako je udario da mi je kola povukao i vuklo na svoju stranu okremo ih prema sebi. Naravno zadobila sam povrede po tjelu . :( :(
To je bilo moje vatreno krstenjekoje . :huh:
u drugom auto su se nalazila cetvorica mladic i nijedan od njih nije imao vozacku dozvolu. Taj momak je uzeo novo auto od svoga oca i mangupirao se vise vremena tu da pokaze komsijama kako on zna brzo voziti, i kako ima novo auto, ali ja zbog toga zamalo neodoh na nebo?
Nisam vise vozila ,a dugo nisam smjela sjesti ni sa kim da se vozim cak ni do izleta.
Eto sta izazove brza voznja i mangupiranje onih sto voze bez vozacke
dozvole :( :( :(

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#26 Post Postao/la ra-ja »

DRAGO MI JE DA SI O SKONTAO PRIJE NEGO SE DESILO TO STO SE MENI DESILO :D

Hvala sto si se javio. :wave:

Avatar
Amigo_x
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 532
Pridružen/a: 18 Sep 2007 02:00

#28 Post Postao/la Amigo_x »

Brza voznja...235 km/h na 110 putu, prestigao 2 policajca sa motorom..ali me uhvatise :eh:

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#29 Post Postao/la Sabinam »

Hehehehehe, pa ces reci da te netko traca da brzo vozis....

Moj najgluplji prekr¹aj, rekla bih... U blizini moje kuæe se gradila zaobilaznica i vec je bila gotova, ali jos nije bila u funkciju...a meni bas onako pase...blize mi do kuæe...i tako ja krenem kroz raznorazne prometne znakove....
Prvi put pro¹la...jest da su me radnici èudno gledali...a drugi put, vise nisam imala toliko sreæe...prometna kazna.

Odgovori