Zanimljivosti !!!

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Zanimljivosti !!!

#497 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

„Kad jednog dana budem igrao u velikom klubu i budem zarađivao mnogo novca, kupit ću ti novi auto“, rekao je Džeko jednom sarajevskom taksisti dok je bio mali.

Taksista ga je, dok je Džeko još bio dječak, vozio često na treninge a Džeko mu je zauzvrat dao obećanje da će mu jednog dana, kada bude igrao u velikom klubu, kupiti novi auto.

Sve bi ovo bila još jedna dječija priča da, Džeko nakon toliko godina, nije posjetio tog starijeg gospodina i ispunio obećanje! Odveo ga je u salon automobila i rekao da izabere automobil. Kad se taksista odlučio za Škodu Oktaviju, Džeko je isplatio 40 hiljada eura, prepričao je Džekin prijatelj.

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Zanimljivosti !!!

#498 Post Postao/la nella26 »

LAFF je napisao/la:„Kad jednog dana budem igrao u velikom klubu i budem zarađivao mnogo novca, kupit ću ti novi auto“, rekao je Džeko jednom sarajevskom taksisti dok je bio mali.

Taksista ga je, dok je Džeko još bio dječak, vozio često na treninge a Džeko mu je zauzvrat dao obećanje da će mu jednog dana, kada bude igrao u velikom klubu, kupiti novi auto.

Sve bi ovo bila još jedna dječija priča da, Džeko nakon toliko godina, nije posjetio tog starijeg gospodina i ispunio obećanje! Odveo ga je u salon automobila i rekao da izabere automobil. Kad se taksista odlučio za Škodu Oktaviju, Džeko je isplatio 40 hiljada eura, prepričao je Džekin prijatelj.
Svaka mu čast stvarno [thumbup.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Zanimljivosti !!!

#499 Post Postao/la im_ex »

Ubica dječijeg lica
Zloglasni plaćeni ubica sahranjen u zlatnom kovčegu


slika

Porodica i prijatelji najzloglasnijeg australijskog plaćenog ubice, koji je poginuo u zatvoru, na sahrani su ga ispratili kao porodičnog čovjeka. Sahranjen je u zlatnom kovčegu.
Carl Williams ispraćen je na sahrani kojoj je prisustvovalo više od sto osoba, uključujući i 12 policajaca koji su čuvali red i mir.

Tokom pogreba, prisutnima su prikazivane fotografije čovjeka pod nadimkom "nasmijani ubica", dok je u pozadini svirala pjesma "Simply the Best" Tine Turner.

Williams je u grobnicu spušten u zlatnom kovčegu vrijednom 30.000 dolara, istom onom u kakvom je ukopan i Michael Jackson.

Pokojnikova bivša supruga Roberta Williams na sahranu je stigla u Hummeru, a posljednju počast mu je odala riječima da je naučio "da hoda uzdignute glave" i da poštuje sebe. Istakla je da bi njen bivši muž učinio sve da zaštiti porodicu.

Govore su obilježile priče o njegovim darovima djeci. "Dao si mi 500 dolara kada mi je ispao zub, jer si bio pijan", rekla je Bree, kćerka gospođe Williams iz njenog prvog braka.

Williamsa, jednog od glavnih učesnika u zloglasnom ratu bandi u Melbourneu tokom 90-ih i prvih godina novog milenijuma, ubio je u zatvoru njegov cimer tako što ga je udario dijelom bickla za vježbu.

"Ubica dječijeg lica" služio je tri doživotne kazne zbog ubistva pet osoba iz kriminalnog miljea u vrijeme sukoba.

Policija istražuje kako je ubijen u jednom od najsigurnijih dijelova zemlje, koji se nalazi pod stalnim video nadzorom, piše Daily Telegraph.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Zanimljivosti !!!

#500 Post Postao/la Emmi »

slika

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Zanimljivosti !!!

#501 Post Postao/la alyssa_27 »

slika

Odgovori