cigarete

Sve o Zdravlju vasa licna misljenja i iskustva
Poruka
Autor/ica
Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: cigarete

#151 Post Postao/la basista »

Mislim da su te anti-pusacke kampanje nekulturne i da zadiru u privatnost.. ljudi..
Sta sad koga boli briga hocul ja dobiti rak ili necu.. nek idu u pms svi redom..
Kome smeta sto pusim nek mi se ne priblizava i gotovo..
zaboli mene za te tipove sto im smeta.. garant sve neki p****.. [cool.gif]

avionz
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 49
Pridružen/a: 24 Feb 2009 07:55

Re: cigarete

#153 Post Postao/la avionz »

Pusis ili ne pusis ! Svakako si ga popusio!

Avatar
Bausstelac
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 403
Pridružen/a: 01 Apr 2010 01:38

Re: cigarete

#154 Post Postao/la Bausstelac »

avionz je napisao/la:Pusis ili ne pusis ! Svakako si ga popusio!
[laugh.gif] [laugh.gif] [laugh.gif] [laugh.gif]
znaci dzabe ja sto pokusavam da ih ostavim
"Smrt je jedna,pa zato neka bude na Allahovom putu"

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: cigarete

#156 Post Postao/la nnejra »

Ja ne pušim i jedva čekam da se kod nas pođe primjenjivati Zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima, tako da kolege ne mogu pušiti gdje hoće, već u posebnoj prostoriji namjenjenoj za tu svrhu. Ne smeta meni što oni puše, već što mene onda prisiljavaju da budem pasivni pušač. A ja eto iz svojih nekih razloga ne želim da pušim, pa što bi mi onda oni to nametali. Uz to je i opće poznato da je pasivno pušenje jako opasno i da ima takođe teške posljedice. Tako da sam ja za izbor tj. da ja mogu izabrati da pasivno ne pušim,a oni koji žele bujrum , pušite ali samo za sebe i trujte samo svoj organizam.

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: cigarete

#157 Post Postao/la selma24 »

zabranjeno_pusenje.jpg
zabranjeno_pusenje.jpg (85.62 KiB) Pogledano 2667 puta.
Ja nepusim..... [cool.gif] [cool.gif]
slika

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: cigarete

#158 Post Postao/la andro »

Uz 31. svibnja - Svjetski dan nepušača

"Najlakše je prestati s pušenjem.
Ja sam to učinio tisuću puta!"
Mark Twain


PUÅ ENJE JE SAMOUBOJSTVO NA RATE

Posljednji je dan mjeseca svibnja Svjetska zdravstvena organizacija (SZO) proglasila Međunarodnim danom nepušenja i pozvala sve pušače da se toga dana uzdrže od pušenja. Najbolje bi bilo da im to bude početak odvikavanja i trajne apstinencije. Samo su neki pušači na taj dan odriču svoje omiljene cigarete, a najviše ih se na apel SZO i ne osvrće.

Svi trebamo nešto poduzeti da bismo živjeli zdravije, duže i zadovoljnije. Radi prevencije, promicanja nepušenja i zdravog načina života, u školama se drže predavanja, pišu referati o štetnosti pušenja po ljudsko zdravlje, stvaraju likovni i literarni radovi. U dnevnom tisku, na radiju i televiziji objavljuju se informacije o Danu nepušenja i daju prikazi pojedinih tema o pušenju. Crveni križ u osnovnim i srednjim školama organizira natječaj za najbolja literarna i likovna ostvarenja, a u mjesnim zajednicama predavanja i okrugle stolove iz problematike pušenja.


Svi se deklarativno izjašnjavamo protiv pušenja, ali se u praksi cigarete nitko ne odriče ili se to čini u neznatnom broju. Zato broj pušača ne opada, već raste. I sam Zakon o ograničenju duhanskih proizvoda mnogi drže licemjernim u uvjetima kada država daje poticajne mjere za proizvodnju duhana, a porezom na promet duhana i njegovih prerađevina puni svoj proračun.
slika
slika

Avatar
akrep
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 95
Pridružen/a: 18 Jun 2010 16:09
Lokacija: cvrsto na zemlji

Re: cigarete

#160 Post Postao/la akrep »

uvijek on...
samo se jednom zivi...

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

Re: cigarete

#162 Post Postao/la alan_ford »

naravnO... pusiM kO turciN i nE misliM nistA losE o pusacimA [laugh.gif]

Avatar
lezbejkaaa
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 55
Pridružen/a: 10 Sep 2010 21:09

Re: cigarete

#163 Post Postao/la lezbejkaaa »

da pucim cigarete vec 5 godina i nisam se bas ni trudila da prestajem ni zelim ..sa cigaretom nisi sam :) .........o osobama koje konzumiraju cigarete zar je za njih potrebno misljenje ?? saamo me nervira kada neko kazeee molim te nemoj da pusis u mom prisustvu mislim to su neki optereceni ljudi
Lezbejkaaa: Zasto je bolje biti zena i sa zenom * Žene mogu iskoristiti svoj seksepil da dođu do onog što žele
* Postoji veća vjerojatnost da se proguramo preko reda*Ako prijatelj nabavi bolji auto, ne dobivaš slom živaca.

Avatar
Lavica27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1701
Pridružen/a: 23 Aug 2009 16:44

Re: cigarete

#165 Post Postao/la Lavica27 »

Pokusavam da prestanem,danas peti dan kako nisam zapalila..... [smile.gif]
slika

Odgovori