Josip Broz TITO

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Josip Broz TITO

#151 Post Postao/la mrki62 »

da ne bi tema otisla skroz u off. meni je Tito stvarno draga licnost sto je vec svima poznato [Happy.gif]

ne kazem da je bio idealan ili slicno. osudjujem njegove greske koje je pasa spomenuo, ali je i dosta toga dobrog napravio!
Et, neću više o uzrocima o Aliji i ostalim govnima [muzikafo1.gif]
Tito,............ on jeste imao sistem,koji je znao i mogao ujediniti sve nas i naučiti nas da se između sebe poštivamo i pomažemo , što od 1990-e pa naovamo svi dosadašnji političari upravo kontra rade - danas mrzi svako svakoga,niko nikog ne podnosi i ako nisi podoban,nisi poželjan.
Danas više niko ni za koga ne haje niti se kobiva ima vremena da se makar uža porodica obiđe,uprkos današnjim prevoznim sredstvima.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

Re: Josip Broz TITO

#152 Post Postao/la pasa74 »

mrki62 je napisao/la:
pasa74 je napisao/la:
mrki nisi otkrio toplu vodu,poznato je kako je uredjena BiH...znaci dva entiteta i distrikt brcko...
Ako nisam otkrio tolu vodu,haj sad da je zajedno otkrijemo,da otkrijemo ono što se sakriva od javnosti - obrati pažnju na boldirano;DISTRIKT BRČKO,......... po tvom, odakle se stvorilo DISTRIKT BRČKO?
Zašto to područje NIJE u sklopu Federacuje ili,................ RS ?
pasa74 je napisao/la: svaki entitet ima ustav koji mora biti uskladjen sa ustavom Bosne i Hercegovine ako procitas jedan od tih linkova nacices potvrdu za ovo...
Jel uistinu to tako na terenu - u praksi ?
Hoš da ti ja navedem par primjera iz RS?
pasa74 je napisao/la: entiteti imaju vladu i skupstinu,ni to nije novo neznam sta mislis da si otkrio...
nemaju nadleznost drzave,to je najbitnije mogu misliti sta hoce,spominju drzavljanstvo rs-a,to bi bilo smijesno da nije zalosno,a putuju sa pasosima Bosne i Hercegovine..
Da imaju vladu,skupštinu,ministarstav,................. BiH je "izuzetno jaka država" i može si priuštiti TOLIKI broj ministara,koji imaju dobru platu,........... toliko ministara ni jedna država nema - popravi me ako griješim.
pasa74 je napisao/la: http://www.banjalukalive.com/rs-i-bih/n ... tobra.html
zaviri kako u banjaluci govore o pasosima,ne spominju rs nego BOSNU I HERCEGOVINU----toliko o drzavljanstvu [muzikafo1.gif] [muzikafo1.gif]
Da, dobar ti je link, datum je ; Utorak, 13 Oktobar 2009 ,.............. i ako ćemo biti realni, od tada i počinju nedaće sa viznim režimom, što dokazuje koliko se poštuje prije (od tebe) naveden USTAV BiH.

mrki to tvoje presipanje iz supljeg u prazno moze potrajati u nedogled...imas sve dokaz i argumente koji negiraju tvoju praznu pricu...
ne znam samo kako ti nije jasno da ovdje nema covjeka koji se u potpunosti slaze sa tobom...zapitaj se zbog cega? [eusa_think.gif]
xxx...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Josip Broz TITO

#153 Post Postao/la mrki62 »

ne znam samo kako ti nije jasno da ovdje nema covjeka koji se u potpunosti slaze sa tobom...zapitaj se zbog cega?
To ti hoćeš meni da objasniš da se s tobom neko slaže u potpunosti [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Josip Broz TITO

#154 Post Postao/la kajs »

mrki62 je napisao/la: Et, neću više o uzrocima o Aliji i ostalim govnima [muzikafo1.gif]
E hvala ti crnjane crni sto izdvoji Rahmetullahi alejhi predsjednika Aliju od ovih tvojih ostalih govana

Znao sam da ces doci na moje da sve ove tvoje sto ih citira, pa kreni od copavca do ovog ravnopravnog u inferiornom polozaju da ih za kola govana zamenis bio bi u zijanu

:lol: :lol: :lol:

e kazem ti slusaj mene i neces pogresiti
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Josip Broz TITO

#155 Post Postao/la mrki62 »

kajs je napisao/la:
E hvala ti crnjane crni sto izdvoji Rahmetullahi alejhi predsjednika Aliju od ovih tvojih ostalih govana

Znao sam da ces doci na moje da sve ove tvoje sto ih citira, pa kreni od copavca do ovog ravnopravnog u inferiornom polozaju da ih za kola govana zamenis bio bi u zijanu

:lol: :lol: :lol:

e kazem ti slusaj mene i neces pogresiti
Pardon, nikad nije kasno da se popravim; evo neću više o govnima, sa Alijom na čelu tih govana [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Josip Broz TITO

#156 Post Postao/la kajs »

Kao sto vec rekoh, ostale su nam mudre upute poput onih sto navedoh progovori da vidim ko si tako nam je i Hazreti Pejgamber Muhammed Salallahu alejhi ve Alihi veselleme rekao da je mu'min poput jednog cistog ogledala na kojem se ogledamo pa tako svako vidi svoj lik. U ovom slucaju potpuno mi je jasno mrki da si se ti ogledao na mu'minskom ogledalu Rahmetli predsjednika Alije.

Mudrosti su to u kojima nema promjene u svim vremenima i svim prostorima, i zaista nikad nije kasno, pa ni za tebe, nemoj se sikirati ni malo.
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

Re: Josip Broz TITO

#157 Post Postao/la pasa74 »

mrki62 je napisao/la:
ne znam samo kako ti nije jasno da ovdje nema covjeka koji se u potpunosti slaze sa tobom...zapitaj se zbog cega?
To ti hoćeš meni da objasniš da se s tobom neko slaže u potpunosti [muzikafo1.gif]
od svega sto smo prodiskutovali ti si boldirao ovo zadnje,od svih argumenata sa moje strane,i svih izmisljotina sa tvoje,tebi je najbitnija ova moja recenica...
ako ce ti biti lakse da prihvtis da si argumentovano "dotucen",priznajem krivo sam srocio recenicu,a odgovor na tvoje pitanje je, nema..... [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif]
xxx...

Avatar
Bausstelac
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 403
Pridružen/a: 01 Apr 2010 01:38

Re: Josip Broz TITO

#158 Post Postao/la Bausstelac »

kajs je napisao/la:Kao sto vec rekoh, ostale su nam mudre upute poput onih sto navedoh progovori da vidim ko si tako nam je i Hazreti Pejgamber Muhammed Salallahu alejhi ve Alihi veselleme rekao da je mu'min poput jednog cistog ogledala na kojem se ogledamo pa tako svako vidi svoj lik. U ovom slucaju potpuno mi je jasno mrki da si se ti ogledao na mu'minskom ogledalu Rahmetli predsjednika Alije.

Mudrosti su to u kojima nema promjene u svim vremenima i svim prostorima, i zaista nikad nije kasno, pa ni za tebe, nemoj se sikirati ni malo.
[eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif]
"Smrt je jedna,pa zato neka bude na Allahovom putu"

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Josip Broz TITO

#159 Post Postao/la ra-ja »

Jedini covjek koji je zasluzan za svu svjetlost , srecu i bezbriznost moga zivota... je bas on..Josip Broz Tito... [icon_flower.gif]

Imala sam sve, sto za jedan super zivot treba i znaci.. :!:
A sta sada imam ?.
.Vucam se tu po svijetu kao i mnogi drugi..Dok oni sto su dole kopaju i nogama i rulaka da izadju vani...(valjda zato sto im je sad veoma lijepo) bas ironija :!:

Nemjesajte vjeru u politiku..kada nam je ta pura otrovalo sredinu u kojoj smo zivjeli onako kako smo zeljeli... :(
Zadnja izmjena: nella26, dana/u 19 Maj 2010 19:38, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: off obrisan

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Josip Broz TITO

#160 Post Postao/la mrki62 »

Neki pljuju po titinom sistemu a ujedno žele titin sistem za vladare poslije njega.
Nikako ne dozvole kritiku vlastodržaca i ako se pomene političar koji je vladao poslije tite u negativnom smislu , odmah istog političara brane i to na milion načina a da mogu izvodili bi istu represiju kao tito a tito kao nije valjao - u čemu je štos ?

Evo šta se u BiH treba desiti ( kao danas u Sloveniji) pa da se političari malo zamisle o načinu vođenja države- pogledajte link http://24ur.com/novice/slovenija/studen ... html#video

Kliknite na snimak.
Zadnja izmjena: nella26, dana/u 24 Maj 2010 21:45, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: off obrisan
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Josip Broz TITO

#161 Post Postao/la mrki62 »

slika
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Josip Broz TITO

#163 Post Postao/la mrki62 »

myka je napisao/la:Nadjen..daj pare
[muzikafo1.gif] [mmmux2.gif]

slika
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Josip Broz TITO

#165 Post Postao/la mrki62 »

myka je napisao/la:jbg ja nasla TitU on i dalje tepe sta tepe...ajd daj makar zvijezdu crvenu ili barem kakav cvjetic :D
[smileyheartbounceqy7.gif] [icon_flower.gif] [icon_chuckel.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori